Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Big Brother"4нови  
Автор bastet71 (новак)
Публикувано23.09.08 09:31



Новият "Биг Брадър" ми прилича на лесбийско парти





Тема Re: "Big Brother"4нови [re: bastet71]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано23.09.08 10:20



Доста страано защо ти прилича на това, при положение, че има само една лесбийка...


На мен ми прилича на долнопробно чалга - парти с една случайно попаднала лесбийка....



Тема Тази -=трактористка=-нови [re: bastet71]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано23.09.08 10:32



ще размаха шамари в шоуто, усещам.



Тема Re: "Big Brother"4нови [re: bastet71]  
Автор Guardian_Hearts (redeaming & hot)
Публикувано23.09.08 11:03



Мисля, че ще вкарат кочовете много скоро. Иначе ми е рано да преценя какво точно мисля за този сезон на бг-интерпретацията.



Тема Re: "Big Brother"4нови [re: bastet71]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано23.09.08 11:59



Прилича засега на нещо като нищо - една торба чалгарки с мечти за омайни лунни нощи с мерцедеси и мутри + 2-3 малко по-различни жени и едно гай/транс момиче. Бих си помислила, че е доста точно представяне в микро вариант на българското общество в женската му част, но няма да го направя, защото съм възпитана.
"Медиите" започнаха с гнусните коментарчета, които щяха да са повече, ако нямаше пребит с чукове журналист тази нощ, но това не е изненадващо, като бягството и отрицанието дори на голяма част от страна на лесбийската общност от буч/по-мъжествени жени е факт.

Редактирано от Dyke on Byke на 23.09.08 12:14.



Тема Re: "Big Brother"4нови [re: Dyke on Byke]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано23.09.08 12:22



Винаги ми е било доста странно отрицанието на цяла част от обществото само заради начина на self-expression-a...

В тази връзка, аз пък много харесвам буч expression-а, намирам го за секси.



Тема Re: "Big Brother"4нови [re: Double Trouble]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано23.09.08 12:31



Аз също :)
Но отрицанието е факт.



Тема Re: "Big Brother"4нови [re: Dyke on Byke]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано23.09.08 12:41



Факт е, просто се чудех на какво се дължи...



Тема Re: "Big Brother"4нови [re: Double Trouble]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано23.09.08 16:48



За отрицание не знам, обаче много хора определено си мислят, че всички лесбийки са "буч" (по тук във форума използваната терминология) и обратно - че всички "мъжкарани" са лесбийки.
Включително в един друг форум, когато изказах мнението, че жените не сме чак толкова различни от мъжете, нито сме чак толкова невъобразимо безпомощни и уязвими, че да бъдем защитавани бетер от мимоза в саксия, една, която защитаваше обратната позиция, ме попита дали не си падам по жени. Не си падам, както и никак не съм против кавалерството, да уточня.
Та... с две думи, сега тая мацка ще им затвърди убеждението.

Което съвсем не казвам, че е неин проблем.


Dyke on Byke: "Бих си помислила, че е доста точно представяне в микро вариант на българското общество в женската му част..."
Цъ. Много хора, сред тях цели групи и "типажи", въобще не биха кандидатствали за участие в Биг Брадър. Биг Брадър не може да бъде представителна извадка от каквото и да е. Освен от самите кандидати за участие, евентуално...


Впрочем аз също допускам, че скоро ще започнат да вкарват "кочове".

Редактирано от Mиpa_M на 23.09.08 16:51.



Тема Re: "Big Brother"4нови [re: Double Trouble]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано23.09.08 17:40



Аз обикновено избягвам да коментирам този проблем, защото не съм специалист, иначе имам някои догадки, на които по-нататък ще опитам да придам форма. Но е тъжно, като цяло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.