Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 09.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: EVl]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано24.08.08 21:24



Посетителките там повдигнаха въпроса. Всички бяха единодушни. Всяка даде своето мнение и крайния резултат беше общо становище, около което се обединиха всички до една. Без изключение.
Все едно по аналог в тоя клуб да повдигна аз въпроса, да се постави на гласуване и примерно 40 да гласуват за той бан... и нито една против. Хайде сега попитай Модераторките дали няма да ти го наложат. Моето лично мнение беше само едно от всичките, но и то беше в подрепа на бан. Ти наистина си го заслужи. Впрочем преди да се повдигне дискусията за бан от форума, ти вече имаше бан във всички клубове там, които имат модераторки.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: Alex75]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.08.08 22:51



Сигурно всеки мъж иска да му масажират дупето, но не всички си признават. Лошо няма - все пак там е тяхната Г точка.

Alex, не си съвсем права- лично на мен даже и идеята за това ми идва малко малко в повече...

В моята компания съотношението е около 50 на 50, пък все пак сме гейове. Естествено, случвало ми се е и това, но в общи линии е компромис от моя страна, а не търсено удоволствие. И не защото изпитвам някакви комплекси или съм свръх активен, просто не ми е гот. Но съм готов да го правя за човека, когото обичам, ако държи непременно ....
За хетеро мъжете нямам информация, вероятно всеки с личните си изживявания....

От дискусията тук нещо не ми стана ясно- трансексуалната жена би трябвало да търси жени, които да изпитват удоволствие от "мъжки" ласки, независимо дали са лесбо или хетеро /по- скоро първите биха откликнали на подобно желание, въпреки че "мъжка" визия по- скоро би ги отблъснала, докато пък при хетеро жените идеята за реалната липса на някои атрибути би изиграла подобна роля/.
Но да се чувства хомосексуален мъж е вече прекалено- освен като физическо себеусещане, тя /или по- скоро той/ влиза в графата гей и като сексуална ориентация, и тогава се чудя къде ще постигне откровена секс- реализация?
При гейовете ще е трудно /освен с някои много закъсали пас, но това ще е доста епизодично, все пак истинската п...ка си е нещо по- друго ... /, при хетеро- мъжът би трябвало да обича да го таковат, а в даден момент ще възникне нужда от смяна на ролите и тогава? Само анален секс спасява положението, стига мъжът да си пада по "мъжката" визия на партньора/ката/ си. Може би бисексуалните са някакъв изход, но и там вариантите на "напасване" са твърде детаилно- деликатни...

Като се замисля по този въпрос, започвам да изпитвам някакво облекчение, че съм си най- обикновен гей.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 24.08.08 23:16.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано25.08.08 00:49



трансексуалната жена би трябвало да търси жени, които да изпитват удоволствие от "мъжки" ласки, независимо дали са лесбо или хетеро /по- скоро първите биха откликнали на подобно желание, въпреки че "мъжка" визия по- скоро би ги отблъснала, докато пък при хетеро жените идеята за реалната липса на някои атрибути би изиграла подобна роля/.

Лесбийка да откликва на мъжки ласки по желание е невъзможно. Ако откликва по желание на мъжки ласки, това я праща в графата на бисексуалните, при положение, че изпитва и влечение към жени. Обърни нещата... ти си гей и си с транс, който е мъж биологично, но се чувства жена и иска да се отнасяш с него като с жена. Тоест - ти си с жена. А си гей. Гей ще обича ли жена, която макар и биологично просто има пенис? Защото ако е така всяка жена може да си нахлузи изкуствен пенис и ето ти активен мъж от пенисна гледна точка. Като прибавиш, че всяка жена си има дупе, значи нещата и при взаимността са си наред... Но не е така - нали. Ти си гей, защото не само атрибутите на мъжкото тяло те привлича.. Така е и с лесбийките... не само наличието на вагина ги привлича в жените... не само двойка цици, които в силиконовата ера са елементарно постижими... Това прави невъзможно привличането на лесбийка към транс f2m както е невъзможно привличането на гей към транс m2f, според мен...
А е абсолютен факт, че въпреки мъжкото себевъзприемане, един транс f2m просто няма как да бъде възприет като пълноценен мъж от една хетеро жена. Ако ще и десет колана с изкуствени пениси да си наслага... и ето ти безизходица.
Просто транссексуалните никъде не са си у дома... с което не искам да ги обидя.. а да констатирам факт.
И тук с огромно удоволствие стигаме до един друг въпрос.. а бисексуалните?
Бисексуалните, които твърдят, че личността, а не пола на човека има значение. Че няма значение какъв е половия орган на партньора им, а това каква е неговата същност като персона.. и как го усещат като човек... Те излиза, че трябва да са не само най-подходящата, но и най-логичната възможност за връзка с транс.. нали пола няма значение. Чудя се какво биха казали бисексуалните по този въпрос? Ако пола няма значение и изма значение личността... значи не е проблем да имат интимна връзка с транс.. без значение дали f2m или m2f.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: eлия]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано25.08.08 08:44



... няма значение... само се пошегувах относно БАН-а

, а ти много задълба, Елия, както винаги всъщност...
Да не спамим темата на Джордж!

към всички дами:

Джордж е един нежен, чувствителен, романтичен, музикален ЧОВЕК!!!
Радвам се, че съм му приятелка!



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: eлия]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.08.08 11:22



Мъжките ласки ги сложих в кавички, в смисъл действия, свързани с колани и т.н., а не като полово предопределено държание. Нима при вас няма активни и пасивни? Женствени и не чак толкова? Такива, които обичат чувствените и романтични взаимоотношения и други, които се чувстват в по- хард роля?

Да съм гей и да съм транс? Ако съм само второто, т.е. жена като себеусещане в мъжко тяло, тогава няма да съм гей, а най- обикновена грешка на природата, когато е кодирала женска сексуалност + светоглед в мъжкото ми тяло, т.е. харесвам мъже. Гей /по- скоро лесбо/ щях да бъда в този случай, ако си падах по жени- стана една каша.... значи, това е съчетанието женска психика в мъжко тяло + сексуален интерес към жени. И обратното. Ето такава комбинация не бих искал да улуча....

Докато не виждам какъв е проблема за една лесбийка комбинацията мъжка психика- женско тяло + интерес към жени /ако сте съгласни, че съществуват вариациите от началото на пост- а ми/

Привличането е много странен феномен- има гей, които ги привличат пищящи и чупещи китки швестерки, с женствено излъчване и държание, или пък направо травестити /не познавам в обкръжението си хора, които искат да пробват нещо подобно, но пък на купони се случва да си сложат перука, цици и т.н. за майтапа, аз не бих го направил/, което поставя въпроса- докъде се простират половите белези и стила на поведение като катализатор на привличането? За себе си мога да отговоря, бих избрал първото, макар че женствеността в поведението ме отблъсква, бих предпочел подобен пред жена, т.е. определено съм си гей.
Ако говорим за връзките въобще, има милиарди мъже, с които не бих имал нищо общо, в този ред на мисли вероятно става дума само за сексуалния апетит на конкретен индивид и нищо повече... Някои не подбират, други пък са изтъкани от претенции, за трети няма значение как и с кого /мъж, жена, животни / ще постигнат задоволяване на сексуалните си нужди, четвърти ще го направят за пари- има сигурно още стотици варианти, да се направи някакво обобщение или да се намери правило май е невъзможно.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: eлия]  
Автор murrrcho (haos)
Публикувано25.08.08 13:31



е вие пък ни набутахте бисексуалните..като група дето не потбира..да..ама не..личността е важна,но и пола има значение

аз лично нямам нищо против транс, но бих предпочела или истинска жена или истински мъж за партньор..защо..ми защото така съм устроена, не смесвам две в едно...Макар че като се замисля много жени имат мъжки качества и мъже- женски...но все пак е важно съотношението да клони повече към биологичния пол...т.е привличането да е повече към мъжкото или женското!съжалявам за Индиан, не знам как въобще си намира интимни приятелки..дано има жени дето харесват именно транс...но единствено ми хрумва..че трябва да е друг/а транс...



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: murrrcho]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано25.08.08 14:53



...личността е важна,но и пола има значение

Естествено!

За мен Джордж е жена - лезбиен.
Тя се възприема за мъж, говори за себе си в мъжки род, предполага се и околните трябва да й говорят в мъжки род. Хомосексуалните ще отвърнат на образа й от коректност, хетерото... вероятно и те, а там... ще я тероризира. За извинения да не говорим...

Хем голяма, хем грозна уста, продължи да се гаври с личността, със секса, със възможността.

От разказано в постовете и блога трещи харесването на жени. От малка е привлечена от женското.
Споменаването на К. Ланг (в блога) не намирам за случайно. Вероятно е типаж, който тя харесва, следва и изживява. Съответно, единственното което разбирам е, че е мъжката страна (условно) от лезбиен секса. Личното възприемането може да стой малко пресилено, но не вреди на някой, не засяга някой.

Имала е сексуален живот и пак ще има. Къде ще го търси...., защо не и тук! Съвети не са излишни - добронамерено и с подходящ тон, но да й се рови из секса, да се натрапва профанска логика... от... гадно.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: ljove]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано25.08.08 15:03



Женствени и мъжествени има.. но няма активни и пасивни. В това отношение не сме като вас.. няма активна лесбийка и пасивна лесбийка... както при вас има - активен е този който обладава и на който му правят френска, пасивен е този който е обладаван и прави френската. Това разграничение при нас го няма. Ако случайно в една лес сексуална игра се реши да се ползва колан с пенис, то момичетата ще се редуват, а не едната само да прониква. Впрочем играчки рядко се ползват и е повече изключение. При нас често има водеща и водена, но водената не е сексуално пасивна в никакъв случай - тоест само тя да получава ласки. Има и друго, което не е еднакво.. При вас сексуалната пасивно/активна роля намира и външен поведенчески израз, намира израз в облекло, аксесоари, макияж... При нас това не е така... една мъжествено изглуждаща лесбийка е поне наполовина вероятно да се окаже водената в сексуалната игра. Да следва пртньорката си..
Разбира се това с всички условности на огромното разнообразие от индивидуални случаи.. говоря окрупнено.

Въпросите, които разглеждаш в постинга си по-долу, са обширни... Но знаеш ли какво си мисля... Гей и лесбийка... обсъждаме транс... а те сигурно ни се смеят (дано се смеят, а не се чувстват поредно наранени) на пълното невежество, което вероятно демонстриране относно техните чувства и проблеми... Те вероятно искат да са част от нас... част от лесбийките или част от гейовете.. но ние не ги чувстваме част от нас... ето.. вие не веднъж сте казвали, че транс не са гей... ние също в по-замазана форма не ги приемаме дефакто, освен на думи, в интимния си и сексуален живот. А и в приятелския си кръг също. Аз например ги избягвам, не защото са транс, а защото аз самата се чувствам много объркана край тях... цялото ми същество крещи, че това е жена... разума ми крещи, че това май е мъж, човека срещу мен настоява - аз съм напълно мъж. И понеже нямам някаква сериозна причина или интерес, който да ме остави на мястото ми и да ме принуди да навлезна дълбоко в тази вода.. тръгвам по пътя на най-лекото съпротивление... към относителната сикурност и яснота. Далеч от тези хора.
Наранявам ли ги с това? Вероятно да... Както примерно ти нараняваш всеки гей, който иска да е с теб, но ти не искаш, защото да кажем имаш сериозна връзка. Примерно говоря. Всеки който не отговори н очакванията на друг, го наранява по някакъв начин.. Но всеки има правото да отказва близост или приятелство или ангажираност с хора, които не желае.. и това право също трябва да бъде прието и разбрано..
Темата за Джордж е много показателна.
Един човек иска да бъде харесан, обичан, намерен, оценен... той вярва (и това е факт) че както всеки човек и той си има своите уникални стойности. Но ето, че другите не ги виждат, а самото наличие на стойности не е достатъчно да е удовлетворен от живота си. Затова иска да ги изрази - да бъдат видени, да бъдат оценени от някого. Това за мен е егоистична постъпка. Той е егоист към самия себе си. Защото когато света минава покрай теб и не те забелязва, ти трябва да станеш по-забележим, а не да се сърдиш на другите, че те са по-забележими или че не те забелязват теб, а по-забележимите. Той се сърди, натрупва горест.. и още повече става безличен. Опитва се да привлече гости в своето ъгълче вярвайки че те просто не са забелязали стйностите му и ако се поспрат - ще го оценят... но не признава че той самия е скрил дълбоко стойностите си...
Четох това, което е написал... Как вярва, че е бил предвестник на световната мода и е носил клош две години преди на запад да стане мода..и как се гордее с това.. но и как се възмущава от модата на смъкнатите талии.. може би защото не е бил предвестник на тази мода или просто защото ще е гротеска да я последва... Огромно Его ще намериш в написаното от него.. огромен упрек ще прочетеш между редовете, огромна себеоценка ще те заслепи... И ще ти се приска да му напишеш нещо мило.... да го съжалиш... горкия човек... Но вероятно ще се спреш... защото нима съжаление ще му помогне.. На него му трябват приятели и любов... нещо, което никой не е готов да му предложи, освен на думи.. като част от съжалението...
Късче надежда... и после още повече горест.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: murrrcho]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано25.08.08 15:05



murrrcho - надявам се осъзнаваш какво точно написа.
В думите ти се чете само едно: "Не пола е важен, а да има пол!"



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано25.08.08 15:09



Kurvoazie - Джордж е мъж...
Повечето мъже.. бих казала огромната част от мъжете, са привлечени от женското и жените.
Често съм чувала от хетеро мъже да казват "Аз съм лесбиец!"... Вероятно в Джордж... който - напомням ти - е мъж, ти виждаш именно един лесбиец. Каквото и да означава това.

Допълвам: Моля те да проявиш уважение към Джордж, и да се обръщаш към него или отнасяйки се за него в мъжки род. Особено прилагателните. Дължим му поне уважение... нали така.

Редактирано от eлия на 25.08.08 15:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.