Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 09.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (private)
Публикувано23.08.08 23:43



Това трябваше да му го кажеш на живо,гледайки го в очите


Може да е избягал далеч от интернет...



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: eлия]  
Автор Alex75 (who)
Публикувано24.08.08 00:38



Аз имам отговори за себе си. Но не съм вездесъщий господ, та да отговарям глобално. Всеки сам трябва да намери пътя си в живота, къде по-лесно, къде трудно. Не се оплаквам, трудно ми е до толкова, доколкото им е трудно и на много други с несподелена любов. Може да не живея живота си както ми се иска, но поне оставих нещо - моята дъщеря. А това не е малко



Listening gives wisdom, speaking gives repentance

Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: Alex75]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано24.08.08 00:59



Много е даже.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано24.08.08 02:50



Индиан, ако наистина работата не опира въобще до секс, защо се ограничаваш само с този клуб? Ти се занимаваш с изкуство, пробвай и в някакво такова поприще. Това си е мое мнение, но хората, които ги влече изкуството имат известен проблем в общуването с такива, които не ги влече толкова.

Не мисля, че това че си трансджендър, ще е чак толкова проблемно, ако връзката е платонична, пък и не си длъжен това да е първото нещо, с което да започнеш в крайна сметка.

П.П. Елия, и аз на последък все повече се убеждавам, че действително най-върлите хомофоби са си всъщност латентни хомосексуалисти.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: Alex75]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано24.08.08 12:09



Ако чантата на хетеро-дамата не е напълнена с тухли , не виждам проблем да ме тупне малко, така да се каже едно добронамерено потупване с чантата...

Все пак, наистина имам 'предства колко много мъже хетеро мъже си умират от желание жена да ги опъне с пенис колан, дилдо и подобни', хора - всякакви и това въобще не ме учудва... или трябва да ме учудва според теб, м?

Alex75, харесват ми мненията ти! Такива едни симпатични и ме карат да се усмихвам!



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: EVl]  
Автор Alex75 (who)
Публикувано24.08.08 12:45



Не трябва да те очудва това. Сигурно всеки мъж иска да му масажират дупето, но не всички си признават. Лошо няма - все пак там е тяхната Г точка. А в секса всеки иска удоволствие.


За дамските чанти - те винаги са тежки

. Сякаш си носят половината покъщнина там . Тъй че, дори и да не е пълна с тухли, пак ще те заболи, дори и да е добронамерено потупването.


А какво стана с операцията ти? Не си писала в темата си нищо?

Listening gives wisdom, speaking gives repentance

Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: Alex75]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано24.08.08 12:53



Оффф

, не съм писала нищо по темата, щото още не са ме клъцнали... това събитие ще се случи някъде в края на септември месец в МВР-болница в столицата... очаквам посещения от столичните клубарки, да ми носите кафенца, а аз ще изприпкам при вас с новата си пижамка да изпушим сладко по няколко цигарки с кафенцето, разбира се, ако съм на крак...



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: EVl]  
Автор Alex75 (who)
Публикувано24.08.08 15:22



Жалко, че не съм от София и бонбонки щях да ти донеса.

Listening gives wisdom, speaking gives repentance


Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: Alex75]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано24.08.08 15:28



Ах, колко Мило!

Не си падам особено по бонбонки, донеси ми малко плодове и КАФЕ, че без кафенце загивам геройски!



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: EVl]  
Автор Alex75 (who)
Публикувано24.08.08 15:55



Нямаш грижи и плодове ще нося.

Listening gives wisdom, speaking gives repentance



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.