Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 09.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: EVl]  
Автор ~quo vadis (private)
Публикувано22.08.08 19:53



Но със сигурност скоро ще ми стане досадно Там при хетеросексуалните дами, защото са си Досадни между нас казано по разбираеми причини! Както и да е.

Ами,че и тук има хетеро,ама те се правят на лесбийки

Та,каква е разликата, освен,че аз, ти,Елия и още две-три ще си говорим за жени,а останалите ще изтъкват физическите,емоционалните и сексуалните качества на мъжете?

Какво ще кажеш да идем в Адам и Ева и да започнем да се забавляваме с дамите там - да ги уверяваме колко хубаво ще бъде да "обърнат резбата" Поне ще сме квит с някои хетеро дами от Ева и Ева и ще станем малко по-лоши...като тях

пс. хубава картина :)))



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: ~quo vadis]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано23.08.08 01:07



Хм.. наистина дори и не помислих в тази посока.
Ако наистина това е посоката и става дума просто за едно приятелство, далеч от интимна връзка, трябва да помоля за извинение и да призная грешката си и неуместността на предишния си постинг.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: ГoлямoTpoл]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано23.08.08 01:08



Е... просто използвах случая... Някак не мога да се сдържа по този въпрос... Прощавайте.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: EVl]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано23.08.08 01:17



Само ще вметна, че всеки човек е Личност, уважаема Елия!

Добре Еви... Няма да ти противореча... Знаеш, че си ми слабост!





Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано23.08.08 02:49



Търся си приятелка, ...
.... няма ли тук жени които да са над 35 г. и да са самотни по някакъв начин, без приятелка да са, или въобще самотни, неразбрани да се чувстват, да няма с кого да си поговорят....


Какъв човек може да напише това! - реалист за себе си.

Не разбрах, защо, след като Джордж може се оголи така естествено, не се оцени!
Съвети не търсеше. Търси си приятелка.
Той просто... се довери. А бе... заплашен и с шамар.

Откровенността толкова ли е непозната и... нежелана!



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано23.08.08 03:30



Той просто... се довери. А бе... заплашен и с шамар.

Не просто заплашен. Реално заплашен.

Не разбрах, защо, след като Джордж може се оголи така естествено, не се оцени!

Оголи се Джордж.. като главичка на пенис се оголи... и както току що видях.. оценен беше. От когото трябва.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: epoussette]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано23.08.08 10:50



Това беше добро :)



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: woow]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано23.08.08 10:52



Това едва ли ще ти помогне :)))



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: ГoлямoTpoл]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано23.08.08 10:54



Остани и се забавлявай :)
Това е първата смешна тема от години насам, хахахахахах :))))



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: EVl]  
Автор Alex75 (who)
Публикувано23.08.08 14:06



Еви, не знам ти като каква се определяш точно, но много е трудно за нас - транссексуалните да се впишем накъде. Това е така, защото хората са свикнали да възприемат по биологичния, а не по менталния пол половата принадлежност. Говоря от личен опит (на 33г. съм). Определям се като хомосексуален мъж и предпочитам да доминирам. Но хетеросексуалните мъже и жени ме приемат като жена. Всекидневно влизам в гей чат и като не спомена, че всъщност съм Ф2М всичко е ок. Приемат ме като мъж и си изкарваме супер. Но ако кажа, че съм Ф2М ми се натрисат само навлеци, за които е по-важно да правят секс на всяка цена, пък бил той и виртуален. В лезбо чатове не влизам по разбираеми причини.
Та ако пуснеш в Адам и Ева това: "Казвам се Ева, но ме приемете като Адам! Аз съм мъж в скромно женско тяло, не особено атлетична, леко прегърбена, с малки ушенца, тъжен поглед, с плешиви Несключени вежди, строг нос и така нататък..." нищо няма да получи. Най-много да ти се натресат мъже, мечтаещи жена да ги чука отзад. Ако искаш да привлечеш хетеросексуална жена, по-добре се представи за мъж, но си мисли, че ще дойде и момент за среща.
А на Джордж мога само да кажа БРАВО, че си успял да запазиш себе си и не си се поддал на обществените норми. Успех в търсенето, знам, че ще срещнеш това, което търсиш.

Listening gives wisdom, speaking gives repentance



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.