Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 17.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор epoussette (френско келеме)
Публикувано20.08.08 21:52



Помним те, как да не те помним?
Всички "френски прасета" и "шкетове" те помним.

Като било графомания тука по форумите,
защо не продължиш с "Куриер 5"?
Или вестник "3-та възраст"?

За съжаление събора на връх Бузлуджа приключи, иначе там със сигурност щеше да срещнеш съ-идейни, съ-червени русофилни дами на твоята не биологична, а социална възраст, на която се чувстваш.
И не бъди тъжна душа - нали "Момчетата не плачат"...



Тема Re: а не ти ли хрумна....нови [re: epoussette]  
Автор maksicha (непознат )
Публикувано20.08.08 22:40



че лесбийките харесват жени. Ти се определяш като мъж, изглеждаш като мъж. Аз харесвам жени, защото изглеждат като жени, женствени са. Ако исках някой който изглежда като мъж, щях да харесвам мъже. Проблемът не е половите органи само. Просто ми е странно, как лесбийка ще хареса МЪЖ (нали така се определяш). Това е лично мое мнение, нямам намерение да обиждам никого.
Не мсиля, че е нужно да се променяш.Ти си си ти и който те хареса такъв, значи те харесва истински, но си мисля, че не е сред лебийките, мястото където ще намериш приятелка.
Успех!



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор lndian (непознат)
Публикувано21.08.08 09:31



Имам какво да кажа по засегнатите теми, но хайде ще го направя в блога и не сега, защото нямам време, а привечер или утре. Като го направя, ще пусна тук една бележка. Голямо трол, не се обиждам, виждам че имаш положително отношение, няма проблем, просто мненията ни на тема външен вид се разминават. Дано пък то моя страна да не прозвучи грубо- но няма да си взема дори и грам поука - съжалявам! - от казаното и съветите по въпросите мода и пр., защото имам точно определено мнение по въпроса, какво - ще прочетете в блога.

В смисъл, това мнение не хвърля никаква светлина върху теми които вълнуват общността - транс/буч/ лесбийки, мъже/жени - каква е разликата, кой как изглежда или какво казва с външния си вид, и кое за кого е най-красивото и пр. - никой няма да припознае себе си в това което ще напиша, а просто ще обясня как стоят нещата при мен. Така че не очаквайте нищо интересно, касаещо се за общността.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано21.08.08 09:44



Аз съм последната, която принадлежи към общността, тази или която и да е друга. Радвам се, че не съм те засегнала. Чета блога ти с интерес, твоя свят е напълно различен от моя, за това може би съветите ми не биха ти свършили работа. Просто се опитах да помогна, с каквото мога. Желая ти хубав ден!

Редактирано от ГoлямoTpoл на 21.08.08 09:44.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор LUDA_s_BOMBA (новак)
Публикувано21.08.08 13:05



Ами ходи си като абориген тогава. Вместо някоя да те хареса искаш да те съжаляват. Живей си в твоя измислен свят без да хленчиш на реалния. На нас със Трола ни е чиста съвестта, защото си направихме труда да се опитаме да ти бъдем полезни по някакъв начин, без да те лъжем и да ти казваме, че нищо ти няма или че сме ти фенки. Като това няма да помогне, отиди за Куриер 15.
Моля модераторите да заключат и без това измислената тема, че ще стане пак помийна яма и война от трети вид.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор LUDA_s_BOMBA (новак)
Публикувано21.08.08 15:43



Предизвика гнева ми, защото ме е яд на теб. Защото си пропиляваш младостта, а от нея по-голяма красавица няма. Вместо да се събираш с приятели, да грабиш от живота и после да му се наслаждаваш,докато ти е време, ти бродиш като сянка вечно сам и тъжен. Това е. Не съм съдница, просто съм една като теб и много други такива, но реални и земни.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано21.08.08 15:52



Бих се радвала, ако сме го убедили в това, че е за предпочитане да си търси гадже в реалността, а не в нета.
А колкото до самотата и тъгата от една страна, и веселието и намирането на половинка от друга - и двете неща са въпрос на личен избор.



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: lndian]  
Автор woow ()
Публикувано21.08.08 16:46



Аз пък искам да кажа, че съм против дискриминацията на почва косми.

Защо трябва да се взираме в космите? Аз лично мога да харесам някого и със сключени вежди, и с мустак и с брада, да ми е симпатичен, да ми е приятен, не ми пречи! И при жените също!

Аз например днес си изскубах веждите (и не само там) и да, чувствам се добре от това, дори много, но аз си мисля, че както Милена Кирова преди години казваше "Феминистките вече си бръснат мустаците" да кажем "Феминистките вече гордо си носят мустаците" Защото избръснатото и обезкосмено женско тяло е приумица на патриархалното общество, което се опитва да наложи задължения на жената, а на мъжа никакви. Верно е, че днес тези задължения отиват и към мъжа, ама не са съвсем задължителни! За това аз казвам, нека не са съвсем задължителни и за нас! :P А пък Джордж не е съвсем мъж (реализъм, какво да се прави!)

Ако се чувстваме достатъчно уверени в себе си, достатъчно добре със себе си, ако наистина харесваме някого - това дали има брада от 7 дни или сключени вежди или нещо друго - това няма никакво значение!

Космите за съжаление винаги растят и колкото и да се епилираш и бръснеш и скубеш все някъде пониква и т.н. Така че да не бъдем взиращи се в тези глупави подробности.

И за финал искам да кажа, Джордж, не е лошо наистина да помислиш за епилатор, защото лоши картини и косми вече е прекалено! ;) Истината е, че както знаеш добрите и големите художници са заобиколени от мацки, защото това някак привлича. Така, че ако нямаш жени...това ми говори само едно...:P

И накрая не се впрягай толкова от мненията мое или някое чуждо, всеки може да е критичен, всеки иска нещо да каже, да сподели своя опит, според мен ти не си лош човек, така че ако тайничко попрочиташ тук, както аз правех тия дни, бъди куул, аз съм сигурна, че ще си намериш гадже от тук или поне приятели, също така не се впрягай от дребнотемията на клуба, не на всички им се разискват големите философски теми навсякъде и по всяко време.

Хайде, и се усмихни и бъди щастлив! Всеки има право и е свободен да бъде себе си и да бъде различен (или дори еднакъв!?!) Но не забравяй, че форумите също са свобода, и особено на мненията, така че не трябва да се цупиш! :)


Dеаr Pile:




Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: woow]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано21.08.08 16:51



В отговор на:

Защото избръснатото и обезкосмено женско тяло е приумица на патриархалното общество, което се опитва да наложи задължения на жената


- няма картинка , в която да показва, че припадам от смях, ще използвам тази
В отговор на:

Космите за съжаление винаги растят и колкото и да се епилираш и бръснеш и скубеш все някъде пониква и т.н. Така че да не бъдем взиращи се в тези глупави подробности.


- то по същата логика няма смисъл да се къпем, защото ще се изцапаме рано или късно.
Ама викаш, това са глупави подробности



Тема Re: От много години си търся приятелканови [re: ГoлямoTpoл]  
Автор woow ()
Публикувано21.08.08 16:58



А, за къпането не знам, аз се къпя по 3 пъти на ден лятото, по 1-2 зимата. И мисля да мина на трайно обезкосмяване с лазер скоро, но просто не ме дразни ако някой има брада или сключени вежди, това е. Въпрос на вкус, казал котарака и се облизал под опашката.



Смей си се, смехът е здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.