Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 28.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сигнално дъртонови  
Автор Пoтoпeнo cиpeнe (търся крава)
Публикувано08.08.08 22:58



-------------------------------------------------------------------------------------

Нямате ли впечатление, че когато лесбийките одъртяват стават още по-луди. Макар, че сега ми дойде на акъла една малка питанка: какво имам предвид под още по-луди. Идва ми наум, че не крият лудостта си, а напротив, парадират именно с нея. Is queer weird?


Потопеното сирене разбира от секс и не се срамува да пита. Защото гледа "Сексът и градът".



Тема Re: Сигнално дъртонови [re: Пoтoпeнo cиpeнe]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано09.08.08 03:20



Еми... май има нещо вярно

Просто изказвам лично мнение, базирано на личен опит (някой да не земе да се обиди).

А оригиналното значение на queer си Е 'weird'. Еми то, кък да са водиш 'нормална' кат на 25 ощи н'си жиенина...

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Тема Re: Сигнално дъртонови [re: Пoтoпeнo cиpeнe]  
Автор ne_registrirana (queer)
Публикувано09.08.08 09:15



незнам, питай баба си или някои стари лесбийки,ако познаваш такива.
ако си лесбийка и това те шокира, омъжи се и създай семейство,за да не полудееш на дърти години





Тема Re: Сигнално дъртонови [re: Пoтoпeнo cиpeнe]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано09.08.08 09:48



Имам три въпроса към теб:
1. какво точно значи "лудост" при "одъртяващите" лесбийки? Моля за конкретни примери...
2. Колко точно "дърти" лесбийки познаваш, за да се изкажеш обобщаващо за "лесбийкиТЕ"?
3. Какво точно имаш предвид "дърти"? За мен това са хора от 70 години нагоре...



Тема Re: Сигнално дърто [re: Пoтoпeнo cиpeнe]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано09.08.08 11:11



Значи причината е в младите лесбийки. Ако не бяха те луди нямаше как и старите да стават по-луди

. Освен това не съм видяла луд, който да скрие лудостта си. Нямам идея какви мисли са те налегнали теб. Да не би да одъртяваш?



Тема Re: Сигнално дъртонови [re: Пoтoпeнo cиpeнe]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано09.08.08 20:06



Аз познавам 2-3 лесбийки на 40год., ама те са си нормални. Може бройката ми да е малка или да са прекалено млади според твоите наблюдения. Я ни дай някакъв пример коя как се държала. Естествено, ако не си от онези никове, дето в клуб "Левски" е написал, че левскарите са луди, в клуб "Индия" е написал, че индийците са цигани, в клуб "ТЗС" е написал, че нещо не му достига в ежедневието и пр.....

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Сигнално дъртонови [re: Пoтoпeнo cиpeнe]  
Автор woow ()
Публикувано11.08.08 19:47



Епа понеже не си чела психиатрия нека да те светна, психичните патологии се влошават и то доста зле с времето, особено ако не се лекуват (правилно). Тоест, задълбочават се. Поне според мен обаче - всяко страдание може да бъде облекчено, и мисля, надявам се, и психичното такова също. Има си начини - ледени душове, електротерапия....шегувам се....лол :)))

От друга страна в лудостта има известен чар

(понякога).

И както казваше една луда "га яде кюфтетата не рива"....това няма да го обяснявам.

Това, че дъртите понякога изкрейзват е така не само при лесбийките, тва е.

Редактирано от woow на 11.08.08 19:57.



Тема Re: Сигнално дъртонови [re: woow]  
Автор bad_intentions ()
Публикувано15.08.08 13:43



Професионално казано! Личи си, че доста си чела....



Тема Re: Сигнално дъртонови [re: woow]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано15.08.08 16:14



Та къде викаш чете Психиатрия?



Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Сигнално дъртонови [re: мъГлa]  
Автор woow ()
Публикувано15.08.08 20:17



на компютъра ми е най-удобно, макар че и в народната съм ходила. все пак не съм чела чак толкова много, колкото го изкара бед_интеншънс. за сметка на това смятам да си наваксам






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.