Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 18.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Размисъл с въпросинови  
Автор otovino (смъртен)
Публикувано24.07.08 15:19



Здравейте,дами!От скоро чета във вашия клуб,прочетох много теми и искам казвайки нещо за себе си-да ви попитам някои неща.
Аз съм на 30-ина год.,възпитана и живяла хетеросексуално.Дали от възпитание или вътрешно-ми беше безкрайно неприятно да видя 2 жени да се целуват/примерно/.Изключвала съм възможността на мен да се случи подобно нещо.Бях преживяла голяма любов с мъж,имала съм брак,имам дете-все доказателства за моята хетеросексуалност.Един ден/единствено и само поради стечение на обстоятелствата/бях докосната и целуната от жена също толкова доказано хетеросексуално,дори по-голяма от мен с 15-ина години.Това се случи спонтанно,изненада и 2-те ни,никоя не е имала такива мисли към другата и въобще...отдадохме го на алкохола,но....голямата изненада беше....,че беше изключително!Нататък-нещата се позадълбочиха,стигна се до неумел секс и до влюбване,но това няма значение.Целта ми не е да си разкажа.Друга жена не ми е харесвала оттогава/това беше преди 2 години/.Сега същестеното...
Разбрах,че човек е възможно да бъде всякакъв и отказвам да определям моята сексуалност от тук нататък-просто сексуална ще се нарека.Станах толерантна-към себе си и другите!Продължавам да харесвам мъже,но не знам дали няма да харесам жена или това е било изключение в живота ми.Въпросът ми е към хората,които се определят като хомосексуални категорично-дали вие сте толкова толерантни към себе си,т.е вие сте малцинство,борите се за равни права и т.н.Дали вие нямате дори по-големи/подсъзнателни или съзнателни/задръжки за връзка с ДРУГИЯ пол,защото вече сте се определили като хомо?
Във всеки мъж има по малко от женското/начало/ и във всяка жена-от мъжкото.Ние не се харесваме само по и заради половите белези,привлича ни личността.Почти невъзможно е да харесваш само представители на един пол.Това/връщам се в началото,тамата се затвори в кръг/не е ли плод на възпитанието и ПОДСЪЗНАТЕЛНОТО вътрешно решение?
Бихте ли имали,допускате ли връзка или преживяване с другия пол,след като сте се определил като хомо?Това е конкретният ми въпрос!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 15:58



Въпросът ми е към хората,които се определят като хомосексуални категорично-дали вие сте толкова толерантни към себе си,т.е вие сте малцинство,борите се за равни права и т.н.Дали вие нямате дори по-големи/подсъзнателни или съзнателни/задръжки за връзка с ДРУГИЯ пол,защото вече сте се определили като хомо?

Значи,аз тук правя разлика между толерантност и връзка с другия пол. Едно нещо е да си толерантна към сексуалността на някой,а съвсем друго е да имаш връзка с този някой/сексуална,любовна и т.н./

Този израз, защото вече сте се определили като хомо, какво ще рече? Днес съм хомо,утре хетеро,после пак хомо,накрая може да съм нито хетеро,нито хомо!


Аз се осъзнах като хомосексуална още на 4-5-годишна възраст /ако искаш вярвай/.

Това/връщам се в началото,тамата се затвори в кръг/не е ли плод на възпитанието...

...тогава,когато в детската градина ни възпитаваха да си играем на "майки и деца" ...



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано24.07.08 16:58



И как успя да вземеш това кардинално решение на тази крехка сексуална възраст?!

Цената и местоположението са определящи....


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 17:03



осъзнаване - чувство - усещане - сензитивност



не правя асоциация с "решение"




Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 17:31



Какво искаш да кажеш с това кардинално решение, ако изобщо знаеш значението на тази дума? Изясни се.

А и на мен ми се струва, че всяка възраст спомената, от която и да е жена за взимането на подобно решение винаги става "големия повод" за цъкане многозначително с език. Независимо дали е 41 или 3 години. Мен това поведение ми се струва много неадекватно. Да не кажа некултурно.

Я кажи твоята тогава възраст каква беше или ти просто си един хетеро мъж.





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано24.07.08 17:50



Ако говорим за толерантност - аз винаги съм казвала, че има много повече хетерофобия сред хомосексуалните, отколкото хомофобия сред хетеросексуалните. Наистина ги има тези образи, които си мислят, че всички около тях са неосъзнати лесбийки или гейове, а те самите са в правия път ;)))
Истина обаче и това, че в последните години, поне по мои наблюдения, много така наречени "бисексуални" си признават влеченията към своя пол, нещо, което като че ли преди години щяха да подтиснат дълбоко в себе си.
Ако говорим за лично отношение по въпроса, колкото и да съзнавам, че всичко е възможно в любовта, пак ми е трудно лично себе си да си се представя с мъж ...

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 18:01



Абсолютно допускам връзка с мъж, ама нещо те не се самодопускат.

Не че аз страдам от това. Не че не страдам. Чуждата глупост е винаги подтискаща. лол.

От друга страна не харесвам жени с гримове, деколтета, къси поленца и тоест не харесвам жени. Ако харесам жена тя непременно трябва да е със смъкнати панталони, за предпочитане с къса коса или поне вързана, ако ще и с цветни фибички, и най-вече да не ми се лигави. (И много важно, да е с боксерки....лол) И въобще - ако може да не е жена. Сега очаквам Джесика или някоя друга да ме оплюе, ама.... Не си падам по женското в жените.

И от друга страна, колкото и да си мисля за връзка с мъж , истината е, че идеалът ми е връзка с жена, така че ....не е важна възможността, важни са приоритетите.

И освен това искам да вмъкна, че хармонията ин и ян много трудно ми се получава с мъж, изобщо пък не искам да споменавам онези мъже, които за да я "постигнат", ми приебават хармонията, опитвайки се след това да се намъкнат вътре О, наглост, о, безочие.

Пък и въобще сексът не е повод за запознанство, както и обратното.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 18:04



аз лично мисля, че съм в правият път, ти сега искаш нещо да ми кажеш ли





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 18:11



От друга страна не харесвам жени с гримове, деколтета, къси поленца и тоест не харесвам жени. Ако харесам жена тя непременно трябва да е със смъкнати панталони, за предпочитане с къса коса или поне вързана, ако ще и с цветни фибички, и най-вече да не ми се лигави. (И много важно, да е с боксерки....лол) И въобще - ако може да не е жена. Сега очаквам Джесика или някоя друга да ме оплюе, ама.... Не си падам по женското в жените.


Чак със смъкнати панталони,ама не от тези хептен смъкнатите :)))...но по принцип се обличам небрежно,което ще рече,че изобщо не се водя по разни моди,ами по свой собствен стил и удобство. Сега съм с бръсната глава...и само боксерки нося...но не значи,че приличам на мъж де - в смисъл,не можеш да ме объркаш с момче,освен,ако съм със слънчеви очила...



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 18:27



благодаря, почти не се чувствам оплюта, макар че скоро очаквам силен залп, ...но си нося чадър...

зад който да се скрия.




А сега сериозно.

Много уважавам твоят стил. Той е нещо като квинтесенцията на моите вкусове Обичам да има нещо мъжко в момичето до мен, дори и да не е 99,99% момче. Както казах, боксерките са най-важни.

Веднага ставаме френдс с теб. :) Аз пък приличам на момче, когато съм с шапка, къса коса и съм по някаква причина мноооого сериозна или ядосана. :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.