Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 19.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Размисъл с въпроси  
Автор otovino (смъртен)
Публикувано24.07.08 15:19



Здравейте,дами!От скоро чета във вашия клуб,прочетох много теми и искам казвайки нещо за себе си-да ви попитам някои неща.
Аз съм на 30-ина год.,възпитана и живяла хетеросексуално.Дали от възпитание или вътрешно-ми беше безкрайно неприятно да видя 2 жени да се целуват/примерно/.Изключвала съм възможността на мен да се случи подобно нещо.Бях преживяла голяма любов с мъж,имала съм брак,имам дете-все доказателства за моята хетеросексуалност.Един ден/единствено и само поради стечение на обстоятелствата/бях докосната и целуната от жена също толкова доказано хетеросексуално,дори по-голяма от мен с 15-ина години.Това се случи спонтанно,изненада и 2-те ни,никоя не е имала такива мисли към другата и въобще...отдадохме го на алкохола,но....голямата изненада беше....,че беше изключително!Нататък-нещата се позадълбочиха,стигна се до неумел секс и до влюбване,но това няма значение.Целта ми не е да си разкажа.Друга жена не ми е харесвала оттогава/това беше преди 2 години/.Сега същестеното...
Разбрах,че човек е възможно да бъде всякакъв и отказвам да определям моята сексуалност от тук нататък-просто сексуална ще се нарека.Станах толерантна-към себе си и другите!Продължавам да харесвам мъже,но не знам дали няма да харесам жена или това е било изключение в живота ми.Въпросът ми е към хората,които се определят като хомосексуални категорично-дали вие сте толкова толерантни към себе си,т.е вие сте малцинство,борите се за равни права и т.н.Дали вие нямате дори по-големи/подсъзнателни или съзнателни/задръжки за връзка с ДРУГИЯ пол,защото вече сте се определили като хомо?
Във всеки мъж има по малко от женското/начало/ и във всяка жена-от мъжкото.Ние не се харесваме само по и заради половите белези,привлича ни личността.Почти невъзможно е да харесваш само представители на един пол.Това/връщам се в началото,тамата се затвори в кръг/не е ли плод на възпитанието и ПОДСЪЗНАТЕЛНОТО вътрешно решение?
Бихте ли имали,допускате ли връзка или преживяване с другия пол,след като сте се определил като хомо?Това е конкретният ми въпрос!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 15:58



Въпросът ми е към хората,които се определят като хомосексуални категорично-дали вие сте толкова толерантни към себе си,т.е вие сте малцинство,борите се за равни права и т.н.Дали вие нямате дори по-големи/подсъзнателни или съзнателни/задръжки за връзка с ДРУГИЯ пол,защото вече сте се определили като хомо?

Значи,аз тук правя разлика между толерантност и връзка с другия пол. Едно нещо е да си толерантна към сексуалността на някой,а съвсем друго е да имаш връзка с този някой/сексуална,любовна и т.н./

Този израз, защото вече сте се определили като хомо, какво ще рече? Днес съм хомо,утре хетеро,после пак хомо,накрая може да съм нито хетеро,нито хомо!


Аз се осъзнах като хомосексуална още на 4-5-годишна възраст /ако искаш вярвай/.

Това/връщам се в началото,тамата се затвори в кръг/не е ли плод на възпитанието...

...тогава,когато в детската градина ни възпитаваха да си играем на "майки и деца" ...



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано24.07.08 16:58



И как успя да вземеш това кардинално решение на тази крехка сексуална възраст?!

Цената и местоположението са определящи....


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 17:03



осъзнаване - чувство - усещане - сензитивност



не правя асоциация с "решение"




Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 17:31



Какво искаш да кажеш с това кардинално решение, ако изобщо знаеш значението на тази дума? Изясни се.

А и на мен ми се струва, че всяка възраст спомената, от която и да е жена за взимането на подобно решение винаги става "големия повод" за цъкане многозначително с език. Независимо дали е 41 или 3 години. Мен това поведение ми се струва много неадекватно. Да не кажа некултурно.

Я кажи твоята тогава възраст каква беше или ти просто си един хетеро мъж.





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано24.07.08 17:50



Ако говорим за толерантност - аз винаги съм казвала, че има много повече хетерофобия сред хомосексуалните, отколкото хомофобия сред хетеросексуалните. Наистина ги има тези образи, които си мислят, че всички около тях са неосъзнати лесбийки или гейове, а те самите са в правия път ;)))
Истина обаче и това, че в последните години, поне по мои наблюдения, много така наречени "бисексуални" си признават влеченията към своя пол, нещо, което като че ли преди години щяха да подтиснат дълбоко в себе си.
Ако говорим за лично отношение по въпроса, колкото и да съзнавам, че всичко е възможно в любовта, пак ми е трудно лично себе си да си се представя с мъж ...

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 18:01



Абсолютно допускам връзка с мъж, ама нещо те не се самодопускат.

Не че аз страдам от това. Не че не страдам. Чуждата глупост е винаги подтискаща. лол.

От друга страна не харесвам жени с гримове, деколтета, къси поленца и тоест не харесвам жени. Ако харесам жена тя непременно трябва да е със смъкнати панталони, за предпочитане с къса коса или поне вързана, ако ще и с цветни фибички, и най-вече да не ми се лигави. (И много важно, да е с боксерки....лол) И въобще - ако може да не е жена. Сега очаквам Джесика или някоя друга да ме оплюе, ама.... Не си падам по женското в жените.

И от друга страна, колкото и да си мисля за връзка с мъж , истината е, че идеалът ми е връзка с жена, така че ....не е важна възможността, важни са приоритетите.

И освен това искам да вмъкна, че хармонията ин и ян много трудно ми се получава с мъж, изобщо пък не искам да споменавам онези мъже, които за да я "постигнат", ми приебават хармонията, опитвайки се след това да се намъкнат вътре О, наглост, о, безочие.

Пък и въобще сексът не е повод за запознанство, както и обратното.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 18:04



аз лично мисля, че съм в правият път, ти сега искаш нещо да ми кажеш ли





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 18:11



От друга страна не харесвам жени с гримове, деколтета, къси поленца и тоест не харесвам жени. Ако харесам жена тя непременно трябва да е със смъкнати панталони, за предпочитане с къса коса или поне вързана, ако ще и с цветни фибички, и най-вече да не ми се лигави. (И много важно, да е с боксерки....лол) И въобще - ако може да не е жена. Сега очаквам Джесика или някоя друга да ме оплюе, ама.... Не си падам по женското в жените.


Чак със смъкнати панталони,ама не от тези хептен смъкнатите :)))...но по принцип се обличам небрежно,което ще рече,че изобщо не се водя по разни моди,ами по свой собствен стил и удобство. Сега съм с бръсната глава...и само боксерки нося...но не значи,че приличам на мъж де - в смисъл,не можеш да ме объркаш с момче,освен,ако съм със слънчеви очила...



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 18:27



благодаря, почти не се чувствам оплюта, макар че скоро очаквам силен залп, ...но си нося чадър...

зад който да се скрия.




А сега сериозно.

Много уважавам твоят стил. Той е нещо като квинтесенцията на моите вкусове Обичам да има нещо мъжко в момичето до мен, дори и да не е 99,99% момче. Както казах, боксерките са най-важни.

Веднага ставаме френдс с теб. :) Аз пък приличам на момче, когато съм с шапка, къса коса и съм по някаква причина мноооого сериозна или ядосана. :P



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано24.07.08 18:36



Казвам, че няма крив и прав път - всеки следва своя си и е безпочвено, ако си мисли, че всички трябва да вървят по същия като него.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 18:48



абе има прав път.



Ти в правия път ли си?

Редактирано от woow на 24.07.08 18:53.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 18:49





Остава да изпушим Лулата на мира



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 19:00



упорито отказвам цигарите....

и алкохола. Нищо няма да пушим и пием, не знам какво ще правим. Можем заедно да отидем на йога. Друг шанс не виждам просто.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 19:05



Аз не пуша,пия малко,ако се наложи да съм в компания...
Това за лулата беше метафора
На йога не съм ходила досега...майка ми ме караше по едно време да ходим,но се отказа преждевременно



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано24.07.08 19:11



Никога не съм си забранявала да съм с другия пол, напротив след жестоко нараняване съм си забранявала да се влюбвам в жени:). Но това в същност не зависи от мен. Повтарям, че ако зависеше веднага бих се влюбила в мъж. Емоционално обаче те не ме привличат. Основен е въпросът в кого се влюбваш истински, не толкова с кого можеш да правиш секс. Ти можеш ли да определиш отношенията ти с онази жена като дълбоко влюбване? Ако не - значи е едно приключение, което доста жени имат на някаква възраст. Може и по-рано, може и по-късно. Правилно си преценила, че трябва да си толерантна към себе си. Ако се случи пак не се плаши, както някои се ужасяват. Понякога е много хубаво, понякога много боли, но така е и с хетеро-връзките. Според мен е важно нивото на любовта. Пожелавам ти да познаеш нови и все по-високи нива а с кого не е толкова съществено:)



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 19:17



Търсих добра група по йога в софия иначе досега да съм почнала, тука има само някакви измишльотини от сорта на йога-стречинг, но не съм проверявала и много де. Тия дни мислех да пусна тема за здравословния начин на живот в клуба, като как лесбийките го разбират това? Водка сутрин за откат и три вечер за лека нощ?

Мисля си, че трябва да се мисли повече в тази посока. Имам чувството, че лесбийският идеал за лайф стайл е твърде много обвързан с пороците.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано24.07.08 20:24



ти за granola dyke чувала ли си?



bowling for concubines

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано24.07.08 22:48



млъквам...

Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано24.07.08 22:52



Мъж съм, сексуалната ми ориентация не е тема на разговор в момента, просто казвам, че на тази възраст никакви решения, усещания или каквото и да било относно сексуалността на даден индивид не могат да бъдат осъзнати, разбрани и т.н.!
Нищо лично, просто мое мнение

Не си длъжна да го приемаш

Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано24.07.08 23:00



А ти на колко години си усетил,че те привличат момичетата? Говорим си за усещане,а не за сексуални помисли...





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: casjop]  
Автор woow ()
Публикувано24.07.08 23:12



Хипи куковщината няма нищо общо с това за което говоря, макар че любимата ми песничка е рожба точно на този период, поздрафче с нея....



така че не ми говори за никакви гранола дайкс. уелкъм ту дъ 21 сентъри. в днешно време всички четат кабала, ходат на йога и са малко или повече вегетарианци. Освен ако не живеят в някоя много забутана и изостанала провинция на света.

Редактирано от woow на 24.07.08 23:29.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор woow ()
Публикувано25.07.08 00:10



не може полът и ориентацията ти да не са повод на обсъждане, понеже те са основата, на която градиш логически пропозиции, ако знаеш и това какво е. Тоест всяко нещо, което пораства от твоята глава е резултат на твоето битие и съзнание, които са на мъж, който е хетеросексуален. Не ми трябва повече от едно твое мнение за да знам и всяко следващо твое такова, произтичащо от твоето битие и съзнание. От там нататък всеки наш разговор или спор е полубезмислен, понеже ние на повърхността ще спорим с аргументи, а в дълбочина с пропозиции. Чаткаш ли? Или те затрудних? И понеже аз знам както твоите пропозиции, така и твоите аргументи, но и твоито онтологии в перспектива, имам и преднина в спора, която мога и да използвам, а мога и да ...изоставя спора...защото ми е скучно.



ти и твоите мнения....какво още смяташ да кажеш, за да ме отегчиш или смяташ да замълчиш?



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор otovino (смъртен)
Публикувано25.07.08 02:17



Всъщност ти не отговори конкретно-допускаш ли връзка с мъж.Именно и аз къде 4-5 годишна съм се определила като хетеро,но останах изненадана...
Аз как да се определя сега?Тази жена не ми излиза от главата вече почти 2 години.От тогава не съм имала свястна връзка с мъж,което не значи,че е само заради нея.А може и да е!Стоя и не знам "накъде" да поема.И май чакам някой мен да намери.Искам да се чувствам добре във връзката си-било с мъж или жена и всъщност това ми е проблема,а не с каква дума ще се определя....



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Starpoznat]  
Автор otovino (смъртен)
Публикувано25.07.08 02:30



Влюбване беше и все още съм.Не мисля да се плаша и изнендвам занапред.На мен ми се случват нещата,на които се учудвам и не разбирам:))-за спра да се учудвам и не разбирам.Разбрах,че влюбването е едно и също /при мен поне/ като емоция и към мъж и към жена.Различието е в докосването и усещането,че освен да се отдадеш-може и да ти се отдадат.Това го няма ,когато съм с мъж-мъжът обладава,жената се отдава,което не лошо разбира се,но "другото" е по-богато...



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано25.07.08 07:19



Не допускам връзка с мъж,защото мъжете не ме привличат физически...



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор Alex75 (непознат )
Публикувано25.07.08 08:14



Относно това, на колко се осъзнаваш кой пол те привлича. Аз бях на 4-5, когато се чудех къде ми е членът и сега, на 30 все още се чудя. Имам съпруг и дете, но нямам съмнения относно сексуалната си ориентация. Постригвам се доста късо, нося боксерки и много често ме бъркат с момче.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Alex75]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано25.07.08 09:30



Аз след това исках да бъда момче..след тези години. А на 4-5 си се харесвах като момиче,но харесвах момичетата. Само,че не исках да играя с тях. И с момчетата не,защото те пък само се караха и удряха

...абе, out of space си бях, а и нямах оплаквания,да ти кажа



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано25.07.08 10:24



Нямам отпечатък за първата си ерекция

но едва ли е била свързана с момиче

Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано25.07.08 10:28



Полът е казан...в писмен вид не си ми симпатичен събеседник


Спор няма, не настоявам и за диалог с теб!
Обикновено тези турбоизказвания, подобни на твоите ме правят ням

Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано25.07.08 11:32



когато съм с мъж-мъжът обладава,жената се отдава,което не лошо разбира се,но "другото" е по-богато...

Хубаво казано.

И аз съм усещал по-голямото богатство при секс с моя пол (мъжкият).
Ние се познаваме и усещаме в дълбочина повече и разчитаме по-голяма палитра нюанси в секса, като от степента на желание изживяването варира.

Секс за консумация, за средства, такава дълбочина и чистота... едва ли постига.

Мисля, че сравнение на двата секса някак... не може да се прави.
Еднополовия секс е допълване, даване на нужното, движение в една посока.
При разнополовия силата е в различието, в контраста.
Роля играе и последиците от двета вида секс.

И аз мисля, че във влюбването комбинациите са без значение (по пол). Приятелските отношения, често имат любовен характер и техниката на контакт се допира, а и смесва, до любовните връзки, само че няма секс. Вероятно за това и ползваме друга дума - приятелство.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор yggdrasil (king for a day)
Публикувано25.07.08 15:24



супер, по-ограничена логика отдавна не бях срещала. точно толкова стереотип, колкото и granola dyke.

със здраве.

bowling for concubines

Редактирано от yggdrasil на 25.07.08 16:03.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.07.08 15:35



Аз се осъзнах като хомосексуална още на 4-5-годишна възраст /ако искаш вярвай/.
А, стига бе! Ти утрепа рибата!


Аз с моите 16 - 17 съм си направо...задръстена



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.07.08 15:42



Спокойно - тук пишат доста бисексуални хора. Всъщност, май това е преобладаващото мнозинство. До колкото да си "би" означава да си имал поне един контакт с противоположния пол...и той да не е бил насилствен или в пияно състояние, само че...
Преди разсъждавах по - другояче, сега си мисля, че т./нар "ориентация" означава не просто, с представители на кой пол можеш да си легнеш.
А едни по - други неща.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.07.08 16:33



Защо си искала да бъдеш момче?

Какво му е хубавото на това, да бъдеш момче?
Аз, като малка, наистина недоумявах, как може въобще някой да иска да бъде момче! И...да си кажа честно - не съм спряла да си го мисля



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано25.07.08 19:40



Познанията по психология са ценни, когато съумееш да приложиш теорията на практика. Начинът, по който ти я прилагаш, просто те прави смешна и нищо повече...

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Kurvoazie]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано25.07.08 19:51



Много си прав, само че ако имаш сетивата да усериш особеностите и на двата вида секс. Аз няма да си забравя единствения мъж, с който съм била, как зяпна и се стъписа, когато по инерция започнах да му целувам врата и слязох до гърдите му - така и не усетих противоложната сила - чувствах си се толкова мъж, колкото и той, ама както казах, в случая шокът не беше за мен ;)

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано25.07.08 20:40



Може би защото на тях им позволяваха повече неща или нещо подобно,свързано с идеята за свободата :)))
Но,сега вече нямам желание да съм момче. Това беше един кратък период. :)



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор otovino (смъртен)
Публикувано25.07.08 21:15



Отдавна те чета и в друг клуб.Всичко ти е стилно-и ник-а и мненията.Не знам ти какво разбираш под "ориентация".За себе си мога да кажа-абсолютно съм дезориентирана във физическия свят/мога да се загубя и в апартамент/,но все още вярвам,че ще се ориентирам в пътя на моя живот и ще разпознавам качествените хора,които биха ми помогнали,а не объркали в посоката:))



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: yggdrasil]  
Автор woow ()
Публикувано26.07.08 00:21



Едва ли имаш и бегла представа от това "що е то логика"



Редактирано от woow на 26.07.08 00:23.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано26.07.08 00:27



Ти къде видя да говоря за психология? Начинът, по който говориш за науката те прави смешна. Нищо повече.

Редактирано от woow на 26.07.08 00:32.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор woow ()
Публикувано26.07.08 00:28



кво значи това в писмен вид, да не би в неписмен да сме разговаряли?



обичам турбоизказванията хаха, така си е!

ако сме разговаряли и неписмено трябва да го знаеш....и то много добре.
те ми компенсират иначе досадната и скучновата вътреприсъща скромно(вато)ст....

Редактирано от woow на 26.07.08 00:38.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор Ugly Alien ()
Публикувано26.07.08 00:53



мхмхм, нещо не съм те виждала в Адам и адам, да ти кажа, пък аз честичко влизам там. Аз съм уау, да не се сбъркаш нещо.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано26.07.08 15:40



Благодаря за хубавите думи:)
Под ориентация, както повечето тук казаха..се разбира емоционалното привличане. То е свързано, но е по - различно от чисто физическото такова.
Има повече нива, но в основата му стои, най - просто казано, общуването. Разбирането, допълването...усещането. Не на последно място, това е нещо, от което не можеш да избягаш. Все едно как живееш и какви рамки си поставяш, какво имаш и какво ти липсва или не ти липсва - то те ръчка все в тази посока...защото е вътрешна потребност, а не просто хрумка.
Нещо такова.
но все още вярвам,че ще се ориентирам в пътя на моя живот и ще разпознавам качествените хора,които биха ми помогнали,а не объркали в посоката:))
Ако това е вярно, си голяма късметлийка!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано26.07.08 15:52



Може би защото на тях им позволяваха повече неща или нещо подобно,свързано с идеята за свободата :)))
Наистина ли?..Извинявай, че така те разпитвам...просто се чудя, наистина ли повече неща се позволяват на момчетата? Аз не съм го забелязала, но сигурно е така все още...май ги пазят и ги къткат повече...и ги глезят повече, мамините синчета:)) И после да гледаш какви порастват


Да си призная, имаше период, когато и аз съжалявах, че не съм мъж. По - скоро завиждах на мъжете. За физиечското им превъзходство - чисто като мускулна маса и издържливост. Сила, казано просто
Докато не си доказах, че силата е въпрос на воля, най - вече. Когато си доказах, че, когато се наложи, мога да върша много неща, чисто мъжки, не по - зле от всеки мъж - спрях да се самодоказвам и самоизпитвам в тази насока.




Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано26.07.08 18:46



Да си призная, имаше период, когато и аз съжалявах, че не съм мъж. По - скоро завиждах на мъжете. За физиечското им превъзходство - чисто като мускулна маса и издържливост. Сила, казано просто
Докато не си доказах, че силата е въпрос на воля, най - вече. Когато си доказах, че, когато се наложи, мога да върша много неща, чисто мъжки, не по - зле от всеки мъж - спрях да се самодоказвам и самоизпитвам в тази насока.


Всичко това ми изглежда много обикновено пред възможността хората да имат свръхестествени способности :)))))...Обаче може би не подозират за тях или не знаят как да ги "отключат"



Някой ден голата истина ще възтържествува!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Ugly Alien]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано26.07.08 20:15



Знаеш ли колко ме боли хуя коя/й си?



Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано27.07.08 14:43



как може да те боли нещо, което явно не функционира? като ти чета мненията и дълбоките психологически коментарии по различни теми се чудя как не са те усетили от телевизия "Феномени"

Редактирано от нeperиcтpиpaнa на 27.07.08 14:44.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: нeperиcтpиpaнa]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано27.07.08 22:26



дълго още ще се чудиш

даже и ще започнеш да се маеш

Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 21:06



Тъй като изключително се отегчавам от хора, които обясняват колко зли за мъжете, колко ужасно нещо са пишките, и изобщо как сексът с мъж е отвратително преживяване, мисля да взема да се изкажа :)))
Много от всички войнстващи жени, които обясняват горното, допускам - не са имали изобщо връзка с противоположния пол - нито емоционална, нито физическа. Така че до голяма степен, това са внушения, които идват по някакви странни и изкривени канали и се приемат за чиста монета.
Всъщност... аз ако съм един мачо и вляза в подобен тип форуми и видя какви ли не призиви и дивотии за ужасността на мъжкия пол, ще се обърна към комисията за защита от дискриминация :-))
Има едно много странно явление - как малцинствата искат да бъдат приемани, харесвани и намирани за напълно нормални, но самите те не приемат, не харесват и не намират за нормални хората от мнозинствата. Което всъщност е странното. Когато човек иска да не бъда дискриминиран не може да казва - "Не мога да ги разбера тези жени, които спят с мъже", което е мекият вариант на изказванията, че нещо не съм в настроение да пиша вулгарно. Та... на това му се казва "автодискриминация", предполагам.
Така, че ако въпросът ти е - дали голяма част от жените, които се фраскат със своята хомосексуалност имат каквито и да е било хетеросексуални впечатления - не, нямат. Не казвам всички - казвам по-голямата част.

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано30.07.08 21:36



... Какво щастие,че не си приличаме





Тема Ейййййййнови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 22:33



За първи път да взема да прочета нещо форумно от теб, което да е издържано от началото до края!

Е, почти:)))



Тема Re: Ейййййййнови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 22:37



Мила ми Маркизо,
нека не ти припомням, че до съвсем скоро - има няма две години - ти беше от тази част от жените, които стръвно ненавиждаха мъжете и ги смятаха за ужасни. И нека те цитирам - ти самата си ми казвала, че не разбираш секса с мъж. :-)) Радвам се, че в някакъв момент ти дойде ума. :-))
За пръв път виждам нещо трезво в твой постинг. :-))
Иначе силно се радвам да те видя и възблаго ми дойде написаното, не като стилистика, а именно защото е написано от теб. :-)))

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Ейййййййнови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:00



Мила ми Со - Хепи,
Няма нужда да ми припомняш какво някога си съм казала в ЛИЧЕН разговор на 4 очи между нас двете - дълбоко съм убедена, че личните ни разговори касаят много малко от тук - присъстващите:)
Що се отнася до мен, макар да съм по - дърта от теб, все още не съм чак толкова, че да ми е изветряло индигото тотално и да съм забравила къде какво съм казвала. In fact, смея да предполагам, че и ти самата би се изненадала, колко свежа памет имам за някои неща:)))
Свежа и услужлива, защото, както много помня, така и лесно забравям всичко, което не ми влиза в работата да товари сървъра



В крайна сметка - всяко изказване е валидно за момента, в който се прави. При обстоятелствата, които се прави:)))
Хората се менят, както и обстоятелствата. Всеки нов ден ни учи нови уроци. И ни отваря нови хоризонти...
Това, че преди може да съм смятала едно, а утре, друго (СТИГА това да не касае ПОЛИТИЧЕСКИТЕ убеждения и то, в аспект на лична заинтересованост) според мен не е нито признак на слабост, нито на непостоянство, нито на неориентираност.
А, просто способност за развитие...

Ако знаеш, какви неща съм приказвала на 15...пък на 10...пък на 5...бедна ти е фантазията, просто! (като се замисля, май съм най - близко до нивото на 5, ама това е анадър поинт...)



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:02



Извинявай, ама не е ли тук мястото, където жените могат спокойно да си говорят против мъжете или нещо се бъркам?!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 23:08



Те жените могат навсякъде да говорят спокойно срещу мъжете. Валидно е и обратното.
Само че - къде е е логиката - хомосескуалните да проявяват хетерофобия?!

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Ейййййййнови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 23:11



БоУжееее, ти кой курс стана, та така се изучи? :-))) Добре, че не ми цитира нормативни актове ... :-))
Плюс това не си ми го споделяла това точно на 4 очи... а е било пред много повече!!! :-) Нещата, които ми споделяш на 4 очи обикновено са на уши... звучат мръсно и ги шепнеш :-))))))))))))))

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:11



Научили сме се от хетеросексуалните. Доста материал има по темата.



Тема Ма в никакъв случай,нови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано30.07.08 23:15



защото много ще се изложим. Тъдява някъде четох, че ние сме като хетеросексуалните мъже - с по-развито дясно полукълбо на мозъчето. Демек ако ги плюваме, значи плюваме по себе си. Пък... ама сигурно сте го чели вече:)



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 23:15



Е, това не е отговор... В смисъл такъв - единици са хетеросексуалните, които не приемат хомосескуалните /говорим в случаи, когато сексуалните препочитания не се натрапват - щото и аз като видя хетеро- или хомодвойка да си обменят лиги и се изнервям/.

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Ма в никакъв случай,нови [re: Starpoznat]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:17



начи само да вметна, че е много лошо да плюеш срещу вятъра (лично мнение), макар че експериментите продължават .....





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:26



Единици били хетеросексуалните, които не приемат хомосексуалните......????!!!!!
Ти каза най-големия виц. С него ще спечелиш някоя награда, заклевам се.
Изобщо има ли смисъл да говорим абсурди? Просто ми стана неприятно, когато отново се натъкнах на хетеросексуалност в тоя клуб, нищо лично, всеки си живее както си иска.





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:40



да, нека кажем нещо за мъжете:

- начи мъжът винаги смята че може да се изплюе където му харесва (мъжът, разбирай най-вече МъжъТ)
- смята, че може да се облече как си иска, пък то не е мноо важно, щото за жените (онези мацките) е важно, пък за нас не. Следствия на това правило:
1 къв е проблема ако излеза по джапанки
2 тоя анцуг от по-миналата година много ми харесва (май е на 5 години обаче, или поне така изглежда)
3 кво значение има как се облича(м)
4 кво ми дреме дали ме харесват, нали аз си се харесвам
- смята, че може да псува в къщи и на публични места, защото щом той не изпитва срам другите около него също не изпитват
- може да се оригва с пълна мощ

харесваш ли (си) списъка....мога и да продължа....



Тема Re: Ейййййййнови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:41



Хепи, нещо бъркаш бе, жена!


мани ги нормативните актове и не ръгай люти чушки в карамела, ей! От кога се разправяме с теб за това!
Нещо се бъркаш, ще знаеш! Това, за мъжете, сме си говорили точно на 4 очи...е, може да е имало още най - много един чифт очи на масата, ама те са били статисти в тоя конкретен разговор (мога даже да ти припомня кой конкретно е бил и конкретната обстановка, ама това - на 4 очи!)
Колкото до разговорите на ушенце - ти надали ги помниш, защото тогава ти беше обикновено в прекалено...особено състоянието и на всяко нещо отговаряше само с "ДА":)))))))))



Тема Re: Ейййййййнови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 23:43



Аз принципно не мога да отказвам, бе... затова съм викала "да" :-)))

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:43



Не знам кво прави мъжът, защото изобщо не ме интересува. Важното е, че една 100% лесбианка си прави това, което и е кеф.





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:46



лошото е, че не е оригинална, сещаш ли се



Редактирано от woow на 30.07.08 23:46.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:49



По това време се сещам само, че трябва да си починеш малко. Наспи се и утре с бодри сили и свеж ум се доизкажи.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:51



Извинявайте, мили дами, че се намесвам в задушевния ви разговор...на ушенце с Хепи:)))
Но не можах да се сдържа!


Сега сериозно - всичко е чудесно...харесвам тези места и хората, които пишат в тях като цяло (логично - иначе нямаше да съм тук) НО
понеже тези места (така наречените "тематични" клубове, заведения, общества и т.н.) са основани на принцип сексуалност...което, пък, само по себе си, е малко странно
Не се ли получава някакво изкривяване на сексуалността от този факт? превръщането й от нещо лично и интимно в нещо като...идеология?
Критерии, по който отсяваме хората на "свои и чужди". Такива, които приемаме и такива, които отхвърляме...Такива, към които се отваряме, респ. затваряме почти инстинктивно само поради знанието на този единствен факт!
И така ли, в крайна сметка, следва да бъде?
Извинявам се за дългите изречения - вроден недостатък ми е.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано30.07.08 23:51



"не е оригинална" ? второ качество човек ли? или се опитваш да убедиш,че трябва да правим като мъжете,за да сме оригинални?



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:53



не, исках да кажа, че да плюеш по тротоарите не е оригинално. а просто просташко

Редактирано от woow на 30.07.08 23:54.



Тема Re: Ейййййййнови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:53



Може да не можеш, да отказваш, ама много бързо забравяш на какво си казала "да" предишната вечер!


Записала съм си го като голяма черна точка в тефтерчето срещу ника ти, да знаеш!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 23:55



Мда, аз тази си теза съм я развивала и другаде...
Колкото до дългите ти изречения... кога точно забелязваш, че са дълги след 16-то подчинено ли? :-)

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:55



добре де, може и да си права за някои неща, ама не така...яростно....лека нощ пиле



Редактирано от woow на 31.07.08 00:42.



Тема Не!нови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:56



Когато абзацът добие идеалния размер - 18 см!





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:58



е на мен ми харесва как пише Маркизата, макар че разводнява понякога



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор LUDA_s_BOMBA (новак)
Публикувано30.07.08 23:58



Както вече казах, отсяването, отварянето, затварянето сме го научили от хетерото. В кой хетеро клуб може спокойно да се говори за гей отношения, без да има стотици обидни постинги? Изобщо почвам да се чудя тия хуйове толкова ли са ви промили мозъците, че като некои сектанти тука сеете хомофобия. Гледайте си мъжете да не ги прилъже некоя друга "лесбетина", че пак ще запеете старата песен на нов глас. Пак се повтрям - нищо лично!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано31.07.08 00:00



затварянето на общността, не е лошо нещо, тя създава усещането за своевост, за лично прострастнство, включително и защитено такова, но аз не знам защо трябва да воюваме едва ли не с останалия свят?



Тема Re: Не!нови [re: Markizata]  
Автор woow ()
Публикувано31.07.08 00:03



това вече беше прекалено, дори и по моите хетеромиролюбиви стандарти. разбирай, хетеропростотията дразни....както и всяка друга





Тема Re: Не!нови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано31.07.08 00:04



Овладяла си до съвършенство фалическата тематика? ;о)))

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано31.07.08 00:06



Е, виж сега - има хора, които харесват и Паулу Коелю как пише... :-)

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор woow ()
Публикувано31.07.08 00:09



аз на тематика литература в този клуб единственото което мога да кажа е да цитирам една приятелка и нейното изказване отново в този клуб "моят смях - ха ха ха"



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано31.07.08 00:11



Добре,но има "лесбийки", които са станали такива на 20 години,примерно;или си остават бисескуални. Преди това са били хетеро. Има си и хомосексуални,които никога не са харесвали мъже и не са имали връзка с мъже. Ето това,струва ми се,че бисексуалните не могат да го възприемат лесно като факт.
Затова не обичам да ми се говори за мъже като за любовници и сексуални партньори,защото не съм бисексуална и не съм била хетеро преди това.



Тема Re: Не!нови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано31.07.08 00:49



Старая се да овладявам оралната тематика:)
Фалическата съм я оставила на клуб ГЗС:)
И, понеже си представям пак какво ще роди мръсното ти подсъзнанийце - под орална да се разбира "вербална".


А, под идеален размер, трябваше да се разбира идеалният размер обици...Ама ти ...все за нещо друго си мислиш!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано31.07.08 01:51



Защото трябва да е интересно и трябва да има ДРАМА. Затова.


Има ли някоя война, вражда или какъвто и да е антагонизъм, които да са изградени на разумно обоснована, логична основа?...



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано31.07.08 13:49



кой кога е станал изобщо не е релевантно на това колко е и колко не е. плюс това като не ти харесва да слушаш нещо, просто не го прави. тук вариантите са няколко - отиваш някъде, където не го слушаш, примерно сред природата, пускаш си мютето, правиш забележка, че не ти се слуша повече. ама не си мисли че хората са длъжни или пък ще се радват да се съобразяват точно с теб. щото всеки човек си е уникален и някои хора някои неща им харесват а други не и ако всеки почне да отстоява твърдо правата си на неслушане, малко сложно ще стане. освен това ако приемем че хетерото са 90 процента шансът ти да не слушаш за хетеровръзки и мъже...и да се съобразяват точно с теб е точно никакъв. понеже и не на всички хомо тези неща им пречат (да са хомо).

вече друг е въпросът, че ако този клуб е хомо, то в него се очаква да се говори на тази тематика, защото има клуб Адам и Ева, също и Любов, и ГСЗ, и прочее, където може да се говори за останалите (хетеро)теми, при това всъщност това се и прави.

Редактирано от woow на 31.07.08 13:53.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано31.07.08 20:06



Добре,ако 90 % в този клуб са хетеро...нищо и никой няма да ми липсва от тук





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано31.07.08 22:46



леко маниакалната обсесивност те тресе, но няма страшно. представям си как действаш в евридей лайф "Ти си хетеро? О, няма да си говоря с теб...." забележителна изолационистка антисоциалност.

Редактирано от woow на 31.07.08 22:48.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано01.08.08 02:39



"Просто ми стана неприятно, когато отново се натъкнах на хетеросексуалност в тоя клуб"

Ами то някак си не може без нея - ние с хетеросексуалните (по признак сексуалност) сме една монета, просто сме различните страни, ама едното не може без другото - как ще има понятие за топло, ако няма понятие за студено. Ние сме хомосексуални именно защото има хетеросексуални и как така искаме другите да знаят, че ни има и да го приемат, ако ние се правим пък, че тях ги няма.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано01.08.08 02:58



И може да пикае на публични места!!!

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: MEHTA]  
Автор ne_registrirana (queer)
Публикувано01.08.08 09:06



това им прави чест като "по-можещи"





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: MEHTA]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано13.08.08 16:50



... ако имаш сетивата да усериш особеностите и на двата вида секс.

И от сравнение може да се извлече нещичко...

Много мъже може да се шокират от нови техники и ласки...
Хубаво е, че в твоя случай, той е останал мъж. Ако се е стигнало до повторение/я, могло е да приеме ласката като част от женската чуствителност.
Нали знаеш колко скучен може да е секса...!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.