Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 21.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:53



не, исках да кажа, че да плюеш по тротоарите не е оригинално. а просто просташко

Редактирано от woow на 30.07.08 23:54.



Тема Re: Ейййййййнови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:53



Може да не можеш, да отказваш, ама много бързо забравяш на какво си казала "да" предишната вечер!


Записала съм си го като голяма черна точка в тефтерчето срещу ника ти, да знаеш!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 23:55



Мда, аз тази си теза съм я развивала и другаде...
Колкото до дългите ти изречения... кога точно забелязваш, че са дълги след 16-то подчинено ли? :-)

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:55



добре де, може и да си права за някои неща, ама не така...яростно....лека нощ пиле



Редактирано от woow на 31.07.08 00:42.



Тема Не!нови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:56



Когато абзацът добие идеалния размер - 18 см!





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:58



е на мен ми харесва как пише Маркизата, макар че разводнява понякога



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор LUDA_s_BOMBA (новак)
Публикувано30.07.08 23:58



Както вече казах, отсяването, отварянето, затварянето сме го научили от хетерото. В кой хетеро клуб може спокойно да се говори за гей отношения, без да има стотици обидни постинги? Изобщо почвам да се чудя тия хуйове толкова ли са ви промили мозъците, че като некои сектанти тука сеете хомофобия. Гледайте си мъжете да не ги прилъже некоя друга "лесбетина", че пак ще запеете старата песен на нов глас. Пак се повтрям - нищо лично!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано31.07.08 00:00



затварянето на общността, не е лошо нещо, тя създава усещането за своевост, за лично прострастнство, включително и защитено такова, но аз не знам защо трябва да воюваме едва ли не с останалия свят?



Тема Re: Не!нови [re: Markizata]  
Автор woow ()
Публикувано31.07.08 00:03



това вече беше прекалено, дори и по моите хетеромиролюбиви стандарти. разбирай, хетеропростотията дразни....както и всяка друга





Тема Re: Не!нови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано31.07.08 00:04



Овладяла си до съвършенство фалическата тематика? ;о)))

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.