Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 19.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ма в никакъв случай,нови [re: Starpoznat]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:17



начи само да вметна, че е много лошо да плюеш срещу вятъра (лично мнение), макар че експериментите продължават .....





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: So_HaPpY]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:26



Единици били хетеросексуалните, които не приемат хомосексуалните......????!!!!!
Ти каза най-големия виц. С него ще спечелиш някоя награда, заклевам се.
Изобщо има ли смисъл да говорим абсурди? Просто ми стана неприятно, когато отново се натъкнах на хетеросексуалност в тоя клуб, нищо лично, всеки си живее както си иска.





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:40



да, нека кажем нещо за мъжете:

- начи мъжът винаги смята че може да се изплюе където му харесва (мъжът, разбирай най-вече МъжъТ)
- смята, че може да се облече как си иска, пък то не е мноо важно, щото за жените (онези мацките) е важно, пък за нас не. Следствия на това правило:
1 къв е проблема ако излеза по джапанки
2 тоя анцуг от по-миналата година много ми харесва (май е на 5 години обаче, или поне така изглежда)
3 кво значение има как се облича(м)
4 кво ми дреме дали ме харесват, нали аз си се харесвам
- смята, че може да псува в къщи и на публични места, защото щом той не изпитва срам другите около него също не изпитват
- може да се оригва с пълна мощ

харесваш ли (си) списъка....мога и да продължа....



Тема Re: Ейййййййнови [re: So_HaPpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:41



Хепи, нещо бъркаш бе, жена!


мани ги нормативните актове и не ръгай люти чушки в карамела, ей! От кога се разправяме с теб за това!
Нещо се бъркаш, ще знаеш! Това, за мъжете, сме си говорили точно на 4 очи...е, може да е имало още най - много един чифт очи на масата, ама те са били статисти в тоя конкретен разговор (мога даже да ти припомня кой конкретно е бил и конкретната обстановка, ама това - на 4 очи!)
Колкото до разговорите на ушенце - ти надали ги помниш, защото тогава ти беше обикновено в прекалено...особено състоянието и на всяко нещо отговаряше само с "ДА":)))))))))



Тема Re: Ейййййййнови [re: Markizata]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 23:43



Аз принципно не мога да отказвам, бе... затова съм викала "да" :-)))

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:43



Не знам кво прави мъжът, защото изобщо не ме интересува. Важното е, че една 100% лесбианка си прави това, което и е кеф.





Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор woow ()
Публикувано30.07.08 23:46



лошото е, че не е оригинална, сещаш ли се



Редактирано от woow на 30.07.08 23:46.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор LUDA_s_BOMBA (непознат)
Публикувано30.07.08 23:49



По това време се сещам само, че трябва да си починеш малко. Наспи се и утре с бодри сили и свеж ум се доизкажи.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: LUDA_s_BOMBA]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.08 23:51



Извинявайте, мили дами, че се намесвам в задушевния ви разговор...на ушенце с Хепи:)))
Но не можах да се сдържа!


Сега сериозно - всичко е чудесно...харесвам тези места и хората, които пишат в тях като цяло (логично - иначе нямаше да съм тук) НО
понеже тези места (така наречените "тематични" клубове, заведения, общества и т.н.) са основани на принцип сексуалност...което, пък, само по себе си, е малко странно
Не се ли получава някакво изкривяване на сексуалността от този факт? превръщането й от нещо лично и интимно в нещо като...идеология?
Критерии, по който отсяваме хората на "свои и чужди". Такива, които приемаме и такива, които отхвърляме...Такива, към които се отваряме, респ. затваряме почти инстинктивно само поради знанието на този единствен факт!
И така ли, в крайна сметка, следва да бъде?
Извинявам се за дългите изречения - вроден недостатък ми е.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: woow]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано30.07.08 23:51



"не е оригинална" ? второ качество човек ли? или се опитваш да убедиш,че трябва да правим като мъжете,за да сме оригинални?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.