Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 20.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано26.07.08 00:27



Ти къде видя да говоря за психология? Начинът, по който говориш за науката те прави смешна. Нищо повече.

Редактирано от woow на 26.07.08 00:32.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор woow ()
Публикувано26.07.08 00:28



кво значи това в писмен вид, да не би в неписмен да сме разговаряли?



обичам турбоизказванията хаха, така си е!

ако сме разговаряли и неписмено трябва да го знаеш....и то много добре.
те ми компенсират иначе досадната и скучновата вътреприсъща скромно(вато)ст....

Редактирано от woow на 26.07.08 00:38.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор Ugly Alien ()
Публикувано26.07.08 00:53



мхмхм, нещо не съм те виждала в Адам и адам, да ти кажа, пък аз честичко влизам там. Аз съм уау, да не се сбъркаш нещо.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано26.07.08 15:40



Благодаря за хубавите думи:)
Под ориентация, както повечето тук казаха..се разбира емоционалното привличане. То е свързано, но е по - различно от чисто физическото такова.
Има повече нива, но в основата му стои, най - просто казано, общуването. Разбирането, допълването...усещането. Не на последно място, това е нещо, от което не можеш да избягаш. Все едно как живееш и какви рамки си поставяш, какво имаш и какво ти липсва или не ти липсва - то те ръчка все в тази посока...защото е вътрешна потребност, а не просто хрумка.
Нещо такова.
но все още вярвам,че ще се ориентирам в пътя на моя живот и ще разпознавам качествените хора,които биха ми помогнали,а не объркали в посоката:))
Ако това е вярно, си голяма късметлийка!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: ~quo vadis]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано26.07.08 15:52



Може би защото на тях им позволяваха повече неща или нещо подобно,свързано с идеята за свободата :)))
Наистина ли?..Извинявай, че така те разпитвам...просто се чудя, наистина ли повече неща се позволяват на момчетата? Аз не съм го забелязала, но сигурно е така все още...май ги пазят и ги къткат повече...и ги глезят повече, мамините синчета:)) И после да гледаш какви порастват


Да си призная, имаше период, когато и аз съжалявах, че не съм мъж. По - скоро завиждах на мъжете. За физиечското им превъзходство - чисто като мускулна маса и издържливост. Сила, казано просто
Докато не си доказах, че силата е въпрос на воля, най - вече. Когато си доказах, че, когато се наложи, мога да върша много неща, чисто мъжки, не по - зле от всеки мъж - спрях да се самодоказвам и самоизпитвам в тази насока.




Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Markizata]  
Автор ~quo vadis (ø)
Публикувано26.07.08 18:46



Да си призная, имаше период, когато и аз съжалявах, че не съм мъж. По - скоро завиждах на мъжете. За физиечското им превъзходство - чисто като мускулна маса и издържливост. Сила, казано просто
Докато не си доказах, че силата е въпрос на воля, най - вече. Когато си доказах, че, когато се наложи, мога да върша много неща, чисто мъжки, не по - зле от всеки мъж - спрях да се самодоказвам и самоизпитвам в тази насока.


Всичко това ми изглежда много обикновено пред възможността хората да имат свръхестествени способности :)))))...Обаче може би не подозират за тях или не знаят как да ги "отключат"



Някой ден голата истина ще възтържествува!



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: Ugly Alien]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано26.07.08 20:15



Знаеш ли колко ме боли хуя коя/й си?



Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: мъГлa]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано27.07.08 14:43



как може да те боли нещо, което явно не функционира? като ти чета мненията и дълбоките психологически коментарии по различни теми се чудя как не са те усетили от телевизия "Феномени"

Редактирано от нeperиcтpиpaнa на 27.07.08 14:44.



Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: нeperиcтpиpaнa]  
Автор мъГлa (свиркай си....)
Публикувано27.07.08 22:26



дълго още ще се чудиш

даже и ще започнеш да се маеш

Цената и местоположението са определящи....

Тема Re: Размисъл с въпросинови [re: otovino]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано30.07.08 21:06



Тъй като изключително се отегчавам от хора, които обясняват колко зли за мъжете, колко ужасно нещо са пишките, и изобщо как сексът с мъж е отвратително преживяване, мисля да взема да се изкажа :)))
Много от всички войнстващи жени, които обясняват горното, допускам - не са имали изобщо връзка с противоположния пол - нито емоционална, нито физическа. Така че до голяма степен, това са внушения, които идват по някакви странни и изкривени канали и се приемат за чиста монета.
Всъщност... аз ако съм един мачо и вляза в подобен тип форуми и видя какви ли не призиви и дивотии за ужасността на мъжкия пол, ще се обърна към комисията за защита от дискриминация :-))
Има едно много странно явление - как малцинствата искат да бъдат приемани, харесвани и намирани за напълно нормални, но самите те не приемат, не харесват и не намират за нормални хората от мнозинствата. Което всъщност е странното. Когато човек иска да не бъда дискриминиран не може да казва - "Не мога да ги разбера тези жени, които спят с мъже", което е мекият вариант на изказванията, че нещо не съм в настроение да пиша вулгарно. Та... на това му се казва "автодискриминация", предполагам.
Така, че ако въпросът ти е - дали голяма част от жените, които се фраскат със своята хомосексуалност имат каквито и да е било хетеросексуални впечатления - не, нямат. Не казвам всички - казвам по-голямата част.

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.