Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема сафото  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано19.07.08 21:58



Хвана ме носталгия и си инсталирах мирката току-що. Година и половина, ако не и повече, не бях влизала в стария канал, ама най-последните ми спомени бяха някакви нови момиченца, по на 16-17, развяваха шпаги на обща и прочие. А в момента има само един единствен човек (който е away), с мен - двама. И един CS , да сме трима за щастие :) Даже операторки няма - преди поне от куртоазия си държаха никовете нон стоп, да надзирават и да всяват респект.
Някой друг да го гони носталгия?

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: сафотонови [re: MEHTA]  
Автор ~quo vadis (?)
Публикувано19.07.08 22:27



Аз от много време не съм влизала там. Повече от две години. Не ми липсва.Помня само три основни реплики: hi, asl, pic. Кратко,точно и ясно. Ако не дадеш информация,няма да има разговор. По принцип в сафо ми беше тъпо.


Сега няма хора,така ли? И да имаше,все тая...



Тема Re: сафотонови [re: ~quo vadis]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано19.07.08 22:34



И на мен до сега никога не ми е липсвало, просто ей сега си припомних. Аз си имах два-три ника, с които си чатих редовно. Но като че ли не беше само асл-то, в по-първо време имаше и смислени разговори.После асл-то дойде на мода.

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: сафотонови [re: MEHTA]  
Автор ~quo vadis (?)
Публикувано19.07.08 22:46



Да,имаше и разговори на обща. Обаче аз тогава рядко влизах в сафо. Повече време прекарвах в чата на дир. Така и не свикнах с мирка..Хората бяха почти едни и същи и на двете места,но имаше някаква разлика. Все едно влизаш в два различни апартамента. Аз така го усещах.



Тема Re: сафотонови [re: ~quo vadis]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано19.07.08 22:58



Кои никова си спомняш от сафо, какви теми?

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: сафотонови [re: MEHTA]  
Автор ~quo vadis (?)
Публикувано19.07.08 23:15



Имаше много никове. Ти ми кажи твоите и ще ти кажа дали ми говорят нещо. А иначе темите...общи теми. Кой каквото подхване и това е. Или пък рожден ден на еди-кой си...горе-долу такива неща.



Тема Re: сафотонови [re: ~quo vadis]  
Автор MEHTA (мерудия)
Публикувано20.07.08 00:53



Ми аз бях Mamamia най-често. Ааа, доста време бях и oiseau-de-feu или arc-en-ciel. Иначе имаше много редовни. Sоny - вечното присъствие. Най-любима ми беше IRON-MADEN, винаги можех да си изплача мъката на нея, без тя самата да го намери за удобен случай да ми изплаче хиляда нейни мъки. Като че ли това беше основното - да си изплакваме мъките :))))

Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...

Редактирано от MEHTA на 20.07.08 01:00.



Тема Re: сафотонови [re: MEHTA]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано20.07.08 09:19



О, изобщо не, повярвай ми...



Тема Re: сафотонови [re: MEHTA]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано20.07.08 14:49



Men ne goni nostalgiata po laf4eto na dir.bg. Dosta hora vlizaha tam predi godini. Stranno sega kude se izgubiha...

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!


Тема Re: сафотонови [re: MEHTA]  
Автор woow ()
Публикувано20.07.08 17:05



мен да, определено ставаше за убиване на времето, не че имаше много смислено в този чат, но пък от време на време.....Само да спомена, че просто на някои хора irc-то им е трудна технология и това е донякъде определящо за нещата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.