Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 14.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за хомосексуализманови  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано25.06.08 09:36



Здравейте!
Сърцето ми ме боли докато ви пиша, но искам да споделя с всички вас нещо много важно. Първо искам да кажа, че никога не бих заклеймявала хомосексуалистите, напротив пиша ви с голяма любов, много искам правилно да ме разберете,но наистина ви обичам и искам да ви помогна. Съвсем доскоро аз имах съвсем различно свободно и разкрепостено мислене,и бих подкрепила хомосексуалистите и техните събития просто защото мислех,че всеки човек е свободен да избира кого да обича и да има свободен избор да решава как да живее, въпреки че никога не съм имала интереси към момичета,все пак мислех,че човек е свободен да решава съдбата и живота си. Не съм имала познати и приятели хомосексуалисти, но ако имах познати не бих имала предрасъдъци към тях. За мен всички хора са равни и не трябва да имаме предрасъдъци към никого.
Преди 1 година повярвах в ИСУС ХРИСТОС. Разбрах, че Той е Божият Син, Който е умрял на кръст заради мен,защото съм грешна. Разбрах, че много неща,които съм вършила са грях и те ще ме отведат на едно много лошо място когато умра, ако не се покая от греховете си и не повярвам, че ИСУС умря за мен. Не ви пиша от позицията на никоя църква,нито от позицията на никоя институция. Пиша ви от позицията на човек, който вярва, че ИСУС ХРИСТОС е жив и прощава всички грехове,ако се обърнем към Него и Го помолим за прошка. В Библията пише,че хомосексуализма е грях. Той не е нещо нормално. Ако помолите БОГ за помощ, Той ще ви прости греховете и ще ви даде вечен живот в рая. Рая и ада не са измислици,те са реални места! Не ви пиша просто защото нямам какво да правя, пиша ви истината.
Пиша ви с любов и ви призовавам да помолите ИСУС ХРИСТОС да дойде в живота ви и да ви промени и да ви прости.

Желая ви всичко най-добро



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано25.06.08 10:54



Ще повърна.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано25.06.08 11:20



ужас


момиче,бягай,бягай



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ribeto ()
Публикувано25.06.08 12:13




Аз съм далеч от църковните догми и философията ми е по-интересна, пък от статията ще разбереш,че става дума за едно и също нещо...Нали не се съмняваш,че малкия Исус е изучавал философия и други(тогава забранени от църквата) науки. След това става твърде неудобен за храмовите първосвещеници и техните канони...бил е голям конкурент,разбираш ли :)))...с ученици и много последователи...пък и е говорил неща,които са застрашавали авторитета на религиозната власт. За мен Исус няма нищо общо с религията. Той си е бил философ. Това,което е чел като малък от тайните ръкописи излиза наяве в един момент и църквата не вижда друг изход,освен да го затрие...
Това почти всеки го знае.

И вярата няма общо с религията,защото Исус е казал "Вярата е в Теб"
В крайна сметка църквата продължава да си присвоява чуждите заслуги и до ден-днешен. Неверници!

Редактирано от ribeto на 25.06.08 12:15.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано25.06.08 14:10



Защо спориш с промит мозък? Имам си един наоколо (леля-сектантка) и те уверявам, че няма грам смисъл.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор eurocrash ()
Публикувано25.06.08 16:27



83-ти набор а вече яко съгрешила и съзряла за това как тя е виновна и ще гори в ада... мале мале... ама че смях. Моме много си зле... и аватара ти е един показен...Това че ти се чувстваш така... грешна изкупвайки греховете си.. значи ли че имаш право да съдиш? Казваш че не съдиш но въпреки всичко от поста ти лъха друго... как може такова лицемерие? Типично всъщност за всички от новата ти общност. Сполай ти и умната с религията, че се изперква.

ОСЪЗНАЙ СЕ !!!

Jenny dont be hasty............


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Ayame]  
Автор ribeto ()
Публикувано25.06.08 16:37



Не,аз не споря, защото знам,че по принцип има голям фанатизъм в тази насока. Исках да й покажа моята гледна точка по темата.
Между другото и аз съм 83-ти набор,но изглежда сме доста различни





Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано25.06.08 17:07



Момиче, ако обичаш дай ми точен цитат от Библията, където пише, че жена не бива да обича жена или жена не бива да си ляга с жена.... не за мъж... за жена ми дай цитат... защото, повярвай ми, никъде в Библията не пише такова нещо.... и ти толкова си чела... ама карай....



Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор eurocrash ()
Публикувано25.06.08 17:25



Значи не си достатъчно грешна, да се обърнеш към ИСУС ХРИСТОС... и да молиш за прошка!!! Съгрешавай на воля :)))))))))))) още не ти е дошло времето за покаяние хаха



Jenny dont be hasty............

Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ribeto ()
Публикувано25.06.08 17:47



Желанието е по-важно от покаянието.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.