Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 30.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за хомосексуализма  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано25.06.08 09:36



Здравейте!
Сърцето ми ме боли докато ви пиша, но искам да споделя с всички вас нещо много важно. Първо искам да кажа, че никога не бих заклеймявала хомосексуалистите, напротив пиша ви с голяма любов, много искам правилно да ме разберете,но наистина ви обичам и искам да ви помогна. Съвсем доскоро аз имах съвсем различно свободно и разкрепостено мислене,и бих подкрепила хомосексуалистите и техните събития просто защото мислех,че всеки човек е свободен да избира кого да обича и да има свободен избор да решава как да живее, въпреки че никога не съм имала интереси към момичета,все пак мислех,че човек е свободен да решава съдбата и живота си. Не съм имала познати и приятели хомосексуалисти, но ако имах познати не бих имала предрасъдъци към тях. За мен всички хора са равни и не трябва да имаме предрасъдъци към никого.
Преди 1 година повярвах в ИСУС ХРИСТОС. Разбрах, че Той е Божият Син, Който е умрял на кръст заради мен,защото съм грешна. Разбрах, че много неща,които съм вършила са грях и те ще ме отведат на едно много лошо място когато умра, ако не се покая от греховете си и не повярвам, че ИСУС умря за мен. Не ви пиша от позицията на никоя църква,нито от позицията на никоя институция. Пиша ви от позицията на човек, който вярва, че ИСУС ХРИСТОС е жив и прощава всички грехове,ако се обърнем към Него и Го помолим за прошка. В Библията пише,че хомосексуализма е грях. Той не е нещо нормално. Ако помолите БОГ за помощ, Той ще ви прости греховете и ще ви даде вечен живот в рая. Рая и ада не са измислици,те са реални места! Не ви пиша просто защото нямам какво да правя, пиша ви истината.
Пиша ви с любов и ви призовавам да помолите ИСУС ХРИСТОС да дойде в живота ви и да ви промени и да ви прости.

Желая ви всичко най-добро



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано25.06.08 10:54



Ще повърна.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано25.06.08 11:20



ужас


момиче,бягай,бягай



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ribeto ()
Публикувано25.06.08 12:13




Аз съм далеч от църковните догми и философията ми е по-интересна, пък от статията ще разбереш,че става дума за едно и също нещо...Нали не се съмняваш,че малкия Исус е изучавал философия и други(тогава забранени от църквата) науки. След това става твърде неудобен за храмовите първосвещеници и техните канони...бил е голям конкурент,разбираш ли :)))...с ученици и много последователи...пък и е говорил неща,които са застрашавали авторитета на религиозната власт. За мен Исус няма нищо общо с религията. Той си е бил философ. Това,което е чел като малък от тайните ръкописи излиза наяве в един момент и църквата не вижда друг изход,освен да го затрие...
Това почти всеки го знае.

И вярата няма общо с религията,защото Исус е казал "Вярата е в Теб"
В крайна сметка църквата продължава да си присвоява чуждите заслуги и до ден-днешен. Неверници!

Редактирано от ribeto на 25.06.08 12:15.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано25.06.08 14:10



Защо спориш с промит мозък? Имам си един наоколо (леля-сектантка) и те уверявам, че няма грам смисъл.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор eurocrash ()
Публикувано25.06.08 16:27



83-ти набор а вече яко съгрешила и съзряла за това как тя е виновна и ще гори в ада... мале мале... ама че смях. Моме много си зле... и аватара ти е един показен...Това че ти се чувстваш така... грешна изкупвайки греховете си.. значи ли че имаш право да съдиш? Казваш че не съдиш но въпреки всичко от поста ти лъха друго... как може такова лицемерие? Типично всъщност за всички от новата ти общност. Сполай ти и умната с религията, че се изперква.

ОСЪЗНАЙ СЕ !!!

Jenny dont be hasty............


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Ayame]  
Автор ribeto ()
Публикувано25.06.08 16:37



Не,аз не споря, защото знам,че по принцип има голям фанатизъм в тази насока. Исках да й покажа моята гледна точка по темата.
Между другото и аз съм 83-ти набор,но изглежда сме доста различни





Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано25.06.08 17:07



Момиче, ако обичаш дай ми точен цитат от Библията, където пише, че жена не бива да обича жена или жена не бива да си ляга с жена.... не за мъж... за жена ми дай цитат... защото, повярвай ми, никъде в Библията не пише такова нещо.... и ти толкова си чела... ама карай....



Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор eurocrash ()
Публикувано25.06.08 17:25



Значи не си достатъчно грешна, да се обърнеш към ИСУС ХРИСТОС... и да молиш за прошка!!! Съгрешавай на воля :)))))))))))) още не ти е дошло времето за покаяние хаха



Jenny dont be hasty............

Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ribeto ()
Публикувано25.06.08 17:47



Желанието е по-важно от покаянието.





Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ribeto ()
Публикувано25.06.08 18:37



Видях същата тема в "Адам и Адам".Само в "Адам и Ева" липсва.


Уж те бяха първите грешници...или са безгрешни по погрешка? :)))



Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор eurocrash ()
Публикувано25.06.08 21:05



Г(л)ей са ... те първо са били нарочени за грешници но просто после църквата се е преориентирала към нас







Кво ти пука в тая жега, ский кво е топло баси...

Jenny dont be hasty............

Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор K. (poker queen)
Публикувано25.06.08 22:31



Алелуя.

Една приятелка така видя Бейби Джизъс преди няколко години, след като беше изяла малко халюциногенни гъби.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: fireballl]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано25.06.08 23:11



Файърбол, и аз съм голям почитател на литературата, но да се уповавам на книга да ми казва как да живея... е...

Мога да ти дам обаче два-три цитата от Вирджиния Улф, мани я ти тая Библия Много са жизнеутвърждаващи!!!



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Ayame]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано26.06.08 02:32



хаххахаха... за Вирджиния Уулф нямам забележки.... но що девойката твърди, че някъде Библията пише нещо, нека го цитира.... иначе само празни приказки говори.... Поздрави на теб и дано не ти е много жега!



Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.06.08 08:41



Ето на какво попаднах, момичета :



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: за хомосексуализманови [re: K.]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано26.06.08 08:47



"жените им измениха естествената употреба на тялото в противоестествена.
Така и мъжете, като оставиха естественото сношение с женския пол, разпалиха се в страстта си един към друг, като вършеха безобразие мъже с мъже и приемаха в себе си заслуженото въздаяние за своето нечестие.
И понеже отказаха да познаят Бога, Бог ги предаде на развратен ум да вършат това, което не е прилично"
Послание на Апостол Павел към Римляните, Библия

"Но за да се избягва блудството, нека всеки мъж има своя жена и всяка жена да има свой мъж."
Послание на Апостол Павел къв Коринтяните, Библия

Бягайте от блудство. Всеки друг грях, който би направил човек, е вън от тялото; но който блудства, съгрешава против своето собствено тяло.
Или не знаете, че неправедните няма да наследят Божието царство? Не се заблуждавайте. Нито блудниците, нито идолопоклонниците, нито прелюбодейците, нито прелъстителите на юноши, нито ХОМОСЕКСУАЛИСТИТЕ,
нито крадците, нито сребролюбците, нито пияниците, нито хулителите, нито грабителите ще наследят Божието царство.
Послание на Апостол Павел къв Коринтяните, Библия

Мога да ви цитирам още много цитати, които посочват че хомосексуализма е ГРЯХ. Покайте се за греховете си и помолете БОГ да ви прости, за да не отидете в ада след като умрете.
Никого не съдя,защото аз нямам право да съдя,моето задължение е да кажа на всички хора,че са грешни и че ИСУС умря на кръста за техните грехове,така че всеки който повярва в Него ще получи прошка и вечен живот в рая.
Желая ви всичко най-добро.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.06.08 09:21



Ти май не прочете препратката ми, която ти дадох в "Адам и Адам"- не ти се сърдя, но престани да държиш Господ за шлифера, сигурно не му е приятно....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: за хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор ribeto ()
Публикувано26.06.08 09:51



И аз попаднах на едно...котенце






Тема Re: за хомосексуализманови [re: fireballl]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано26.06.08 10:31



Много ми е жега!

(пъшка)



Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано26.06.08 10:34



Кое кара и жените (като чаровната поетеса Сафо и нейните партньорки на остров Лесбос) да се ближат една друга, докато наоколо има толкова много гладни за секс мъже?

Господи!!!!!!!





Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ribeto ()
Публикувано26.06.08 13:35



Така правят те,знаем ние! Те обаче си мислят,че не знаем...но,аз още се възмущавам как тази покаяла се грешница е подминала Адам и Ева...тя само да види за какви неща си пишат там...все едно разтваря портите Адови





Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано26.06.08 21:22



Ти нещо пак не си чела достатъчно... думата "хомосексуален" се появява много... ама много след като е писана библията... не ми цитирай съвременни популярни преработки, а искам точния цитат от Библията... там тази дума изобщо не фигурира....
Така че, не се измъквай, обединямайки мъже и жени под общата дума "хомосексуален".... казах ти да ми цитираш конкретно за жените.... а ти пак за мъжете....



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано26.06.08 22:04



Е не мога да се сдържа

Който иска, да чете. Щом ще си цитираме книги.

Всъщност Елизабет най-много от всичко държи на кучето си. Тази сутрин цялата къща миришеше на катран. И все пак по-добре бедничкият Гризъл, отколкото мис Килман; по-добре лошо настроение, миризма на катран и тъй нататък, отколкото да седи затворена в една душна стая с молитвеник в ръка! По-добре каквото и да е друго, искаше й се да добави. Но може би това е просто някакъв период, както казва Ричард, през какъвто минават всички момичета. Може би означава, че е увлечена.
Но защо по мис Килман, която наистина е имала лош късмет в живота, човек трябва да има предвид това, а и Ричард казва, че била много способна, имала ум на историк. Както и да е, двете са неразделни и Елизабет, собствената й дъщеря, ходи на църква да се причестява; а как се облича, как се държи с хората, поканени у тях на обяд, това ни най-малко не я интересува; тя бе разбрала, че религиозният екстаз (както и каузите) огрубява хората; притъпява чувствата им, ето, например мис Килман би дала всичко за русите, би гладувала заради австрийците, но в частния си живот не би се поколебала, ако трябва да подложи някого на мъчения, толкова е безчувствена тя, облечена в този неин зелен шлифер. От години носи все същия шлифер; вечно се поти; само пет минути, прекарани с нея, са достатъчни, за да успее да ти внуши своето съвършенство, твоето несъвършенство; колко е бедна тя; колко си богат ти; как тя живее в бордей, в който няма нито възглавница, нито легло, нито одеяло, нищо, как душата й е ръждясала от всичките тези несгоди, как е била изхвърлена от училище по време на войната — бедно, озлобено, нещастно създание!



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ritanata_zelka (insane grin)
Публикувано27.06.08 12:45



Абе, дарлин, да не си попрекалила с Personal Jesus.
я си кажи, коя е сектата?



Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.06.08 15:19



Веднъж, беше по повод посещението на Папата в БГ, слушах по радиото едно детенце, момиченце да реди католическа молитва. Беше много перверзно. Детето говореше с едно сладко гласче неща от типа "Грешна съм Господи, много съм грешна..." и други такива простотии... Направо си представям някой надървен под расото поп, който "приема" такава изповед...

Кви са тия глупости, какви са тия грехове!? Хората не се раждат грешни, още по малко пък децата. Всеки сам си греши и сам си носи отговорност за грешките...



Тема Re: за хомосексуализманови [re: mizrahi]  
Автор eurocrash ()
Публикувано27.06.08 16:58



При католицизма не е така обаче... човечеството е грешно по default и цял живот трябва да робува .. блах.

Jenny dont be hasty............


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор matriarchy (добре познат)
Публикувано28.06.08 09:30



Зара, знаеш ли на какво ми приличаш? Приличаш ми на една жалка и страхлива църковна мишка. Трябва да се освестиш със светена вода,мило.

п.п. и аз те обичам,ама ми е жал за теб. и затова няма да имаме обратна връзка.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано28.06.08 10:37



Да ти продам няколко индулгенцийки?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: за хомосексуализманови [re: matriarchy]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано28.06.08 10:45



малко трудно можеш да наречеш страх факта,че се изправям срещу греха и изявявам Името на ИСУС и призовавам за покаяние. Нещо, което православната църква е позабравила да прави. Защото е лесно да си стоиш тихичко в църквата и да си гледаш собствения си живот, но е трудно да се изправиш пред цялото общество,потънало в мръсотия,грях и тотална липса на всякакъв морал и да говориш именно за връщането към моралните ценности и за покаянието от греховете. Аз приложих няколко цитата от Библията и някои от вас отново искат да им прилагам такива,които се отнасят само за лесбийството. Хора, осъзнайте се за всичкия грях наоколо, цялото общество е потънало в такава мръсотия,такава тотална липса на абсолютно всякакъв морал,всички граници са прекрачени,обществото е болно, извратени неща се изявяват като нормални, вижте какво се случва в обществото. Смятате ли, че е нормално липсата на морал да се изявява толкова свободно,а в същото време моралните ценности и вярата в БОГА да се пренебрегват,дори да се отричат напълно. Аз ли съм промития мозък, която призовавам за чист живот и вяра в ИСУС ХРИСТОС, а в същото време смятате това извращение лесбийството за нещо нормално? Докъде стига падението на това общество?

Никого не съдя, защото всеки човек е грешен и няма право да съди другия. Просто искам да призова за покаяние от греховете и за живот в чистота и морал. Желая на всички само най-доброто. Обърнете се към БОГА и Го помолете да прости греховете ви.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано28.06.08 10:57



Точно дотам е стигнало грехопадението, че някой, /освен Исус/ да ни говори за това!!!!!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...<

Редактирано от ljove на 28.06.08 11:00.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор matriarchy (добре познат)
Публикувано28.06.08 11:04



Виж какво,Зара... Мен Църквата не ме блазни,защото едно е църква,а съвсем друго е Вяра. Тебе никой не те е викал да се изправяш пред обществото за щяло и нещяло.
Продължавай да живееш в страх от Бог и неговото голямо наказание,но престани с твоите глупави саможертви в името на Бог. Нали знаеш,че и най-големия светец не е Богу драг? Затова стой си в рамките на твоята Църква. Тя те лишава от свободата да приемеш нещата и по този начин да забравиш за тях.

Колко струва индулгенцията? Това е въпросът.


Тема Re: за хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор matriarchy (добре познат)
Публикувано28.06.08 11:13



Искам и аз

Дори не знам дали ще ми стигнат парите... :))))))

Колко струва индулгенцията? Това е въпросът.

Тема Re: за хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор eurocrash ()
Публикувано28.06.08 13:52



Имаш индулгенцийки

!! Защо не каза по-рано. Може ли да ме изчакаш да отида да си продам единия бъбрек,че да имам кинти да купя повечко

Jenny dont be hasty............

Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ritanata_zelka (insane grin)
Публикувано28.06.08 16:20



.... и част от черния дроб за да си осигуриш по добро обслужване





Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано28.06.08 16:27



Ако си сигурна, че единия ще стигне, ще изчакам....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано28.06.08 16:27



"смятате това извращение лесбийството за нещо нормално"
Зарче
Кака
Недей така миличка
Свършиха ли се убийците,изнасилвачите,педофилите,крадците и незнам си още кви,че си тръгнала нас да оправяш.
Аре като "излекуваш" тях тогава ела пак тука да ръсиш Божието слово
Би ли ми припомнила 10-те смъртни гряха ,че не се сещам кой беше за хомосексуалните.

И защо всички трябва да се съобразяваме с разни религии измислени от нечий болен мозък.
Стига ти да имаш вяра в доброто в хората
Не ти е нужна вяра в нещо което даже не знаеш дали съществува

I need a moment to deliberate


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано28.06.08 18:33



Щом си толкова вярваща, което е наистина прекрасно, нямаше да е лошо да беше и толкова образована...като ще говориш за Ад и Рай, виж какво казва Ватикана - Ад няма, според Ватикана, не според мен....така че си сипи заплахите някъде другаде.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Uninvited]  
Автор eurocrash ()
Публикувано29.06.08 00:23



....тогава ела пак тука да ръсиш Божието слово...


Много добро пхахаха



Jenny dont be hasty............

Тема Re: за хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор eurocrash ()
Публикувано29.06.08 00:24



Хм...сега като го споменаваш..взех да се замислям....

За по-сигурно и през банката ще мина



Jenny dont be hasty............

Тема Re: за хомосексуализманови [re: Uninvited]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано29.06.08 13:27



"убийците,изнасилвачите,педофилите,крадците и незнам си още кви" също слушат Божието Слово, не ги лекувам аз, а БОГ. Много от тях променят живота си,познавам лично такива хора. Библията не се състои само от 10-те гряха, а от много повече. Всеки има право да чуе начина, по който да спаси душата си,аз го казах на вас.
Не става насила. Щом не желаете добре.БОГ ще уважи решението ви. Но после се сърдете на себе си,ако ви отхвърли завинаги заради греховете ви.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.08 13:42



Сигурно има още много грехове, освен посочените в десетте божи заповеди, но любовта не е сред тях, Господ /ако го има в този му вид, в който ти го намираш/, ни е създал именно такива, за да можем да обичаме и да бъдем обичани!!!
Останалото са догми и предразсъдъци...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.06.08 13:45.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор matriarchy (добре познат)
Публикувано29.06.08 14:42



Ти нещо се сърдиш или така ми се струва?
Виждаш,че тук ослепителните ти слова не действат.

Хората си имат глава на раменете. На тях не им трябва наръчник за живот като Библията,защото те могат и сами да мислят.Обаче ти и хората като теб не могат да разсъждават за нещата от живота без този наръчник и когато някой ви каже нещо,веднага изваждате цитати от Библията и отговаряте на всичко. Да,но това е мнението на Библията,най-силното оръжие на църковната власт. Вие всъщност нямате собствено мнение,а пък какво остава за знание. Защото църквата иска покорни слуги,а не умни глави.

Така или иначе, Зара, моето становище няма да го разбереш и ще се обадиш пак с цитатите от наизустената си книжка,което само ще докаже,че наистина не проумяваш.

Колко струва индулгенцията? Това е въпросът.


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано29.06.08 14:43



виж какво, пет пари не давам за твоя бог. не вярвам в него, дори не смятам, че съществува. ни най-малко не се притеснявам дали ще попадна в рая или ада след като умра, поради простата причина, че те за мен са измислица. и знаеш ли какво? не ме е страх - нито от божие възмездие, от смъртни грехове, месии или пък вярващи като теб и се обичам с една идея повече, защото отказвам да се възприема като родена в грях. моят бог не е твоят бог. затова, моля те, престани с този активизъм. дразниш.

bowling for concubines


Тема Re: за хомосексуализманови [re: fireballl]  
Автор woow (pure)
Публикувано29.06.08 15:00



Дийър Файърбол,

Защо просто не я заключиш, ...темата?

Някакви самопровъзгласили се (без никакво религиозно образование и прочее) проповеднички трябва да спамят клуба, че и да ги четем?

Намирате сектантите за много смешни, но според мен не е редно да се гаврите с хорицата. И за съжаление няма как да им помогнете пък въобще.

С две думи (по принципни модераторски въпрос):

Смятам, че не се нуждаем от и трябва да заключваме оторизираните и неоторизирани (дискриминационни) изказвания, които не са били ПОКАНЕНИ и които се опитват да дават "религиозни наставления" в 21 век, когато хората са предимно атеисти в най-истинския смисъл на думата и стават религиозни по Коледа, когато не им се работи.

Религиозните рамки и назидателни наставления са неуместни в наше време. Религията е пожелателна, тя е собствен избор. И всеки е свободен да я изповядва както намери за добре. И в степента в която намери за добре. Без да се меси в чуждите начини на изповядване.

Плюс това на всички е известно, как религията и църквата СА ИНСТИТУЦИИ, които трудно се реформират. Да се говори за религия без църква на всичкото отгоре си е ЧИСТО СЕКТАНСТВО или профанно НАХАЛСТВО.

И значи дискриминация+сектанство=заключена тема.

И накрая малко оfftopic:

църквата също е заклеймила използването на презерватив, което пак приспада към някое от блудствата от списъка, но никой хетеросексуален не е тръгнал да спори с проповедници по въпроса. Това би било смешно. Изобщо църквата е много смешна в очите на хетеросексуалните, но не и когато става дума за "застрашената им мнозинствена група". Как едно мнозинство може да бъде заплашено, това е някакъв парадокс без обяснение. Парадокс, който крепи някои хетеросексуални в самотните нощи, когато им се привижда, че някой ги издебва отзад, защото те знаят, че всъщност ще им хареса (толкова са самотни). Някъде между будуването, кошмара и желанието: ето тук са формира хомоненавистта. Жените, ясно е, няма кой знае от какво да се страхуват.

И въобще те също са си затънали в грехове (хетеросексуалните), дори Расате си призна, че "не е ангел" и че прави секс не по предназначение при това без да е женен нито пред обществото нито пред църквата - последното дори на мен ми изглежда крайно неморално, щото аз съм "За брака". Освен това той никога не е твърдял че е хетеросексуален на всичкото отгоре "Това дали аз съм гей няма да го коментирам".

Въобще защо хетерообществото се сеща за църквата, точно когато му е изгодно, но не и в ежедневието си - това не знам. И не знам, защо си въобразяват, че могат да изземат някаква "морална позиция", а ние все трябва да се защитаваме. Хетерото не са нито "морална инстанция", нито "норматив", етц. Биологическата функция възпроизводство не е морална инстанция. Моралът е по-висока категория от чукането. И точно за това е морал. А това кое на някой му е естетично (лесбийките били естетични, гейовете не) изобщо няма нищо общо с морала, както се опитват да твърдят някои хетеро.

Изобщо не мога да разбера как така всички ставете едни такива беззащитни и безхарактерни в един момент. И как никой нищо не можа да каже от организациите по повод църквите, мюфтийствата и тяхните изявления. Явно наистина не разбирате от нищо от религия, етика, естетика, социология, политика и т.н - това към организациите. В религията също има реформистки течения, еманципация, феминизъм. Никой ли не е чувал за това? Никой ли нищо не може да каже..............

мълчите кат пукели и едно си баба знае, едно си баба бае "Ние сме като другите, с нищо по-различни". Ми брао. Много сте умни!

(оф, пак се върнах на "активистка тема", както го казват някои, но едва ли ще е лесно да се отървем от нея в скоро време)





Тема Re: за хомосексуализманови [re: casjop]  
Автор woow (pure)
Публикувано29.06.08 15:02



права си, аз пък съм будистка и също вече много се дразня. клубът се заспами от всякакви християнски четения. Айде стига де!



Тема Re: за хомосексуализманови [re: woow]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано29.06.08 15:32



e, не толкова круто, де. изказванията на зара, колкото и да ме дразнят, не са дотам неуважителни, обидни или още повече - дискриминационни, за да се затвори темата. не съм съгласна с нея, но тя също има право на мнение и не смятам, че е прескочила границата на добрия тон.

bowling for concubines

Редактирано от casjop на 29.06.08 15:33.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: woow]  
Автор StoneBitchМодератор (wtf)
Публикувано29.06.08 15:42



Извинявам се за късното включване. Предполагам, че темата не е заключена досега, тъй като не цели конкретна обида. Както ти сама отбеляза е сама по себе си в разрез на правилата на клуба и ще бъде своевременно заключена. Благодаря за коментара и лек ден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.