Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 29.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: за хомосексуализманови [re: ribeto]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано26.06.08 10:34



Кое кара и жените (като чаровната поетеса Сафо и нейните партньорки на остров Лесбос) да се ближат една друга, докато наоколо има толкова много гладни за секс мъже?

Господи!!!!!!!





Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ribeto ()
Публикувано26.06.08 13:35



Така правят те,знаем ние! Те обаче си мислят,че не знаем...но,аз още се възмущавам как тази покаяла се грешница е подминала Адам и Ева...тя само да види за какви неща си пишат там...все едно разтваря портите Адови





Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано26.06.08 21:22



Ти нещо пак не си чела достатъчно... думата "хомосексуален" се появява много... ама много след като е писана библията... не ми цитирай съвременни популярни преработки, а искам точния цитат от Библията... там тази дума изобщо не фигурира....
Така че, не се измъквай, обединямайки мъже и жени под общата дума "хомосексуален".... казах ти да ми цитираш конкретно за жените.... а ти пак за мъжете....



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано26.06.08 22:04



Е не мога да се сдържа

Който иска, да чете. Щом ще си цитираме книги.

Всъщност Елизабет най-много от всичко държи на кучето си. Тази сутрин цялата къща миришеше на катран. И все пак по-добре бедничкият Гризъл, отколкото мис Килман; по-добре лошо настроение, миризма на катран и тъй нататък, отколкото да седи затворена в една душна стая с молитвеник в ръка! По-добре каквото и да е друго, искаше й се да добави. Но може би това е просто някакъв период, както казва Ричард, през какъвто минават всички момичета. Може би означава, че е увлечена.
Но защо по мис Килман, която наистина е имала лош късмет в живота, човек трябва да има предвид това, а и Ричард казва, че била много способна, имала ум на историк. Както и да е, двете са неразделни и Елизабет, собствената й дъщеря, ходи на църква да се причестява; а как се облича, как се държи с хората, поканени у тях на обяд, това ни най-малко не я интересува; тя бе разбрала, че религиозният екстаз (както и каузите) огрубява хората; притъпява чувствата им, ето, например мис Килман би дала всичко за русите, би гладувала заради австрийците, но в частния си живот не би се поколебала, ако трябва да подложи някого на мъчения, толкова е безчувствена тя, облечена в този неин зелен шлифер. От години носи все същия шлифер; вечно се поти; само пет минути, прекарани с нея, са достатъчни, за да успее да ти внуши своето съвършенство, твоето несъвършенство; колко е бедна тя; колко си богат ти; как тя живее в бордей, в който няма нито възглавница, нито легло, нито одеяло, нищо, как душата й е ръждясала от всичките тези несгоди, как е била изхвърлена от училище по време на войната — бедно, озлобено, нещастно създание!



Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ritanata_zelka (insane grin)
Публикувано27.06.08 12:45



Абе, дарлин, да не си попрекалила с Personal Jesus.
я си кажи, коя е сектата?



Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.06.08 15:19



Веднъж, беше по повод посещението на Папата в БГ, слушах по радиото едно детенце, момиченце да реди католическа молитва. Беше много перверзно. Детето говореше с едно сладко гласче неща от типа "Грешна съм Господи, много съм грешна..." и други такива простотии... Направо си представям някой надървен под расото поп, който "приема" такава изповед...

Кви са тия глупости, какви са тия грехове!? Хората не се раждат грешни, още по малко пък децата. Всеки сам си греши и сам си носи отговорност за грешките...



Тема Re: за хомосексуализманови [re: mizrahi]  
Автор eurocrash ()
Публикувано27.06.08 16:58



При католицизма не е така обаче... човечеството е грешно по default и цял живот трябва да робува .. блах.

Jenny dont be hasty............


Тема Re: за хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор matriarchy (добре познат)
Публикувано28.06.08 09:30



Зара, знаеш ли на какво ми приличаш? Приличаш ми на една жалка и страхлива църковна мишка. Трябва да се освестиш със светена вода,мило.

п.п. и аз те обичам,ама ми е жал за теб. и затова няма да имаме обратна връзка.



Тема Re: за хомосексуализманови [re: eurocrash]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано28.06.08 10:37



Да ти продам няколко индулгенцийки?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: за хомосексуализманови [re: matriarchy]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано28.06.08 10:45



малко трудно можеш да наречеш страх факта,че се изправям срещу греха и изявявам Името на ИСУС и призовавам за покаяние. Нещо, което православната църква е позабравила да прави. Защото е лесно да си стоиш тихичко в църквата и да си гледаш собствения си живот, но е трудно да се изправиш пред цялото общество,потънало в мръсотия,грях и тотална липса на всякакъв морал и да говориш именно за връщането към моралните ценности и за покаянието от греховете. Аз приложих няколко цитата от Библията и някои от вас отново искат да им прилагам такива,които се отнасят само за лесбийството. Хора, осъзнайте се за всичкия грях наоколо, цялото общество е потънало в такава мръсотия,такава тотална липса на абсолютно всякакъв морал,всички граници са прекрачени,обществото е болно, извратени неща се изявяват като нормални, вижте какво се случва в обществото. Смятате ли, че е нормално липсата на морал да се изявява толкова свободно,а в същото време моралните ценности и вярата в БОГА да се пренебрегват,дори да се отричат напълно. Аз ли съм промития мозък, която призовавам за чист живот и вяра в ИСУС ХРИСТОС, а в същото време смятате това извращение лесбийството за нещо нормално? Докъде стига падението на това общество?

Никого не съдя, защото всеки човек е грешен и няма право да съди другия. Просто искам да призова за покаяние от греховете и за живот в чистота и морал. Желая на всички само най-доброто. Обърнете се към БОГА и Го помолете да прости греховете ви.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.