Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 22.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ново интересно място  
Автор Dyke on Byke (непознат )
Публикувано13.06.08 17:24



Ново интересно място:





Тема Re: ново интересно мястонови [re: Dyke on Byke]  
Автор woow ()
Публикувано13.06.08 18:28



О, любителки на червеникавото пенсионерско издание в. Култура, радвам се, че си спретнахте блогче, за да разберем как това иначе отегчително бабешко четиво вълнува вашите неовъзрожденски душици.

Като гледам доста ортодоксално го давате: Култура, БГО Дж и гей музика. Остава и да изтрещите по посока православното християнство за да е картинката, родолюбива, пълна.

Но пък как иначе да разберем, че Георги Лозанов смятал хомосексуалността за незряла и инфантилна работа, след като всички пзнати ни примери сочат точно обратното. Точно обратното?!? [shokiranа sym ]

И въобще кой те излъга че ГЛ е хетеросексуален. Щото аз винаги съм го мислила за страшен педал.



Ма нищо, пишете, пишете, идеята е готина по принцип, ...ако не залитате прекалено към полите на Червенка Копринкова

то пък едни поли и едни фусти, но всеки с вкуса си



Тема Re: ново интересно мястонови [re: Dyke on Byke]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано13.06.08 19:19



георги лозанов май е прекалил с четенето на фройд.



Тема Хм....нови [re: Dyke on Byke]  
Автор mezzo_ ((на пост))
Публикувано13.06.08 22:58



Подозирам, че има нещо гнило в Дания....

Иначе по поовд на останалите критики напомняме баснята на Лафонтен за киселото грозде.

Veritatem dies aperit


Тема Re: ново интересно мястонови [re: Dyke on Byke]  
Автор epoussette (френско келеме)
Публикувано13.06.08 23:57



1. Рано е да се каже дали е "интересно".

2. Ще поживеем и ще видим колко ще се задържи този блог.
Историята вече е показала, че поради характерната си женска емоционалност
дамите, пък дори били те "лес", им е трудно да стопанисват сайтове. С едно изключение, което също доскоро беше зае*ало нещата за неопределено време.
Караници, дърпане на плитки, фръцкане, цупене, любовни терзания и разлъки... всичко това е ужасно противопоказно за здравето на тематичните Интернет-страници.
Тоест, допуска се личните емоционални възходи и падения да се отразят негативно върху съдържанието и изобщо върху съществуването на сайтовете.


3. И накрая да кажа все пак 2-3 хубави думи на гордите собственич(ц)и на този нов блог:

Пожелавам ви:
а) Да обновявате често сайта с наистина ценна информация, а не с баласт.

б) Да откриете бързо вярната посока, формула, верния тон, и, разбира се, най-подходящия формат - рамка, в която да впишете, да изразите идеите си.

в) Да поддържате културна и словесна хигиена. Чистотата на вашето кътче да е приоритет - да е необходимо изискване към посетителите преди да влязат вътре.

г) Да сте достатъчно отворени за разнообразни, нестандартни хрумвания. От време на време да "разчупвате" визията си, да подменяте декорите, да освежавате интериора. Без драстично да изневерявате на стила си.

Успех!



Тема Re: ново интересно мястонови [re: woow]  
Автор K. (poker queen)
Публикувано14.06.08 01:40



ти прочете ли изобщо нещо от този блог? щото от това, което аз прочетох, добивам впечатлението, че този, който го е писал, едва ли е фен на в-к култура.

чети преди да пишеш.



Тема Re: ново интересно мястонови [re: woow]  
Автор K. (poker queen)
Публикувано14.06.08 01:41



не разбрах къв ти е проблема с гей музиката. мисля, че има доста да се разкаже на бг аудиторията.

докажи ми, че греша, и ще се зарадвам неистово. :)



Тема Re: ново интересно мястонови [re: K.]  
Автор woow ()
Публикувано14.06.08 10:52



не, просто малко ми беше заядливо вчера :), какво да се прави. Пък и Култура ме отегчава напоследък, не знам защо така

Прочетох целия блог. Уверявам те. Дори частта за класацията на лесбийките ми хареса. Иначе нямаше да знам, че имало и такова нещо, нито щях да го прочета. Относно онази, гей музикантката - ами изглежда ужасно и отвратително, съжалявам. Иначе за гей музиката....



Тема Re: ново интересно мястонови [re: woow]  
Автор K. (poker queen)
Публикувано14.06.08 13:43



това, че бет дито прилича на барбарон няма нищо общо с каквото и да е останало. не може всички да влизат в стереотипите ни за красота и каквото и да е там. може да е 100 кила, обаче си ги носи добре.

чувала ли си я как пее?






Тема Re: ново интересно мястонови [re: K.]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано14.06.08 16:48



крис, един от любимите ми клипове в последно време. в челната петица влиза и тази реклама на

.

Редактирано от casjop на 14.06.08 16:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.