Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 21.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте  
Автор instep (непознат )
Публикувано03.06.08 13:57



Здравейте.
Влязох тук защото съм объркана и незнам какво да правя.Влюбена съм във доста по голяма жена от мен и незнам как да и разкрия чувствата си.Вече добре се познаваме,но има бариера между нас.По-точно аз не мога да се освободя от моите страхове.Страх ме е да не ме отхвърли,да не би да ме помисли за побъркана.Обичам я,харесвам всичко в нея,но се притеснявам даже когато говоря с нея.Понякога като си говориме и забравям къде се намирам,сама се чудя на себе си защо съм такава. Какъв съвет ще ми дадете и има ли шанс да я спечеля..Как да и кажа?



Тема Re: Здравейтенови [re: instep]  
Автор eurocrash ()
Публикувано03.06.08 20:12



Купи и 'цетенце



Jenny dont be hasty............

Тема Re: Здравейтенови [re: instep]  
Автор Kepи (екстрасенска)
Публикувано03.06.08 20:18



Добре дошла в клуба!
Тази тема е доста обсъждана тук,така че може да се поразровиш в архива и придобиеш малко повече обзор над твойта ситуация.
Ти сама знаеш,че всичко е много индивидуално,ето защо първо според мен се освободи от страховете си и се дръж най норманло пред нея.Знам колко е трудно това от личен опит ,но не е непреодолимо.
Опиши малко повече твойта история,тя на колко е ти на колко си ,има ли тя приятел или мъж,деца,работите ли заедно,съседки ли сте ,от колко време се познавате

и т.т.
Тук може да получиш отг.от всякъкв характер,обаче важното е да не се разочароваш ако няко са по остри .........тове може би са в плод на месечният цикъл на жената която ти пише
Горе главата и ако си решила непремено да и кажеш трябва да прецениш добре ситуацията за да не я изгубиш като приятелка.
Може примерно да я питаш какво мисли за Люси от мюзик айдъл и нената сексуалност за да видиш на какво мнение и да я питеш тя как би постъпила,ако някоя жена и се обясни в любов.........или нещо в този стил,каквото сърцето ти подскаже

Редактирано от Kepи на 03.06.08 20:22.



Тема Re: Здравейтенови [re: eurocrash]  
Автор instep (непознат )
Публикувано05.06.08 14:49



Да,може би трябва да и купя но незнам как ще го приеме,може да си помисли че имам повод.Напоследък се държи странно към мен,незнам защо,търси си причини да се заяжда с мен.Тя е на възрастта на майка ми,и е доста интелигентна жена.



Тема Re: Здравейтенови [re: Kepи]  
Автор instep (непознат )
Публикувано05.06.08 15:15



Има и мъж и деца,семейна е, аз имам приятел и тя знае за него.Нямаме време да говорим много защото постоянно се разминаваме,но като се случи то ще е свързано с работата. Има дистанция между нас,но когато се случи да си поговорим за лични неща тя се променя.Става по мила,напоследък като че ли не иска да говори с мен,държи се пред другите строго към мен,а когато сме насаме е по мила.Чудя се защо го прави,какъв е смисъла.Има необясним чар,много е интелигентна.Пуснах темата за да поискам съвет,незнам как да и кажа.Ако и кажа как ще го приеме. Имаме голяма разлика в годините,тя е на около 50 а аз съм на 30г.Сигурно ще си кажете че нищо няма да се получи но мен ме държи надеждата

Темите на всеки са индивидуални,и засягат лични мисли,по принцип не разполагам с толкова време да се ровя в архивите.Благодаря за съвета.



Тема Re: Здравейтенови [re: instep]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано05.06.08 15:33



Не е чак толкова голяма разликата,това не би трябвало да е проблем.

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!


Тема Re: Здравейтенови [re: instep]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано05.06.08 15:41



Мислила ли си да бъдеш честна с нея? Може би не направо "Здрасти, ма, обичам та!", но нещо истински смело и неприкрито, като да я поканиш да излезете, да я поканиш у вас, да направиш крачка към това да се сближите истински. След това ще е много по-лесно да се говори и гадае, а и да се направи първият жест към интимност. Ситуацията ми е позната, та това, което ти казах, е най-добрият извод, който съм си извадила от моя опит. По-възрастните жени имат повече задръжки, освен ако не са особено... артистични, знам ли, и се нуждаят от прикоткване, интелектуална близост и взаимно възхищение, за да започнат да вярват в твоята кауза. Освен това реагират прекрасно на невинната нежност





Тема Re: Здравейтенови [re: instep]  
Автор eurocrash ()
Публикувано05.06.08 16:16



Това за причините да се заяжда не винаги е лош знак... някои хора така проучват противника



Jenny dont be hasty............

Тема Re: Здравейтенови [re: eurocrash]  
Автор instep (непознат )
Публикувано06.06.08 14:29



Подарих и и мисля че се зарадва.Какво имаш в предвид че по този начин ме проучва ли?Доста странен начин според мен е това,да не би така да иска да види и лошите ми черти?



Тема Re: Здравейтенови [re: SVETl]  
Автор instep (непознат )
Публикувано06.06.08 14:40



Мислиш ли?Защото днес ми каза че се чувства като баба,колко се заблуждава..каза че навлиза във критическата и има лични семейни проблеми,това била причината.Тя изглежда много добре,бих казала че е има прекрасна фигура и се старае да изглежда добре.Незнам как да и помогна,те проблемите са с нас докато сме на тази планета и са неразделна част от нашето ежедневие. Иска ми се да не ги мисли толкова,но няма как.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.