Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 18.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема евролесб вижъннови  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано21.05.08 00:53



така както се очертава всички български лесбийки ще подкрепят Германия, заради Люца. оня ден случайно превключвах каналите и попаднах на Драго Драганов по К1, който я попита дали има немски номер и дали ще гласува за България, при което тя му отговори, при това с тон, че ще направи обратното - ще гласува от български телефон за своята песен, което ме издразни доста. тая изкуствено рижава мърла какво си въобразява?




Редактирано от [bbourgas] на 21.05.08 02:16.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: [bbourgas]]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано21.05.08 01:27



Ще бъде жалко, ако се окажеш прав. Но май така се очертават нещата. Българинът открай време си обича да му кажат на коя ясла да застане (дори да е една – да му дадат позволение). Сега е ред на немската ясла с четирите преживни мултикултурни представителки на новата европейска раса. Можехме да се наведем и надругаде – има и по-нежни традиции в хвърлянето на мостове между народите. А ако става дума за музикален или артистичен избор, (за който не става дума) No Angels могат да бъдат попиляни от всеки треторазреден участник с малко глас, повече чупка в кръста и пера на стратегически места. Да са живи и здрави новите правила. Въпросното предаване ми е убягнало, но не се учудвам. Жалко, че не й зададоха този въпрос пред по-голяма публика. Можеха все пак да кажат, че е “разрешено” да се гласува и за друг освен за Германия. А представители на общността на конкурса – бол.

А за рижавото – не се чуди. Все пак момичето подкрепя Германия на всички нива. Това си е рижаво в стил Schwarzkopf – не може да се сбърка. Европейци сме, но не дотам, че в Германия да се боядисват с L’Oreal.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: [bbourgas]]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано21.05.08 02:54



"Люца" би трябвало да е Люси? Защо й викаш "Люца"?
Нормално е човек да подкрепи себе си. Щеше да е изумително Люси да подкрепя своите конкуренти. Защо това те дразни? Ако ти участваше, щеше ли да подкрепиш свой конкурент срещу самия себе си, защото е от.... Бургас, примерно?
Ако българските лесбийки подкрепят една българска лесбийка, аз бих била много очудена и много зарадвана. Това, от името на коя страна се изявява е подробност, която в днешни времена не е съществена. Всички сме европейски граждани вече, а и стотици, може би хиляди от нас, представят в живота си и работят за просперитета на други държави.
Люси е една от нас и би било чудесно ако тези от нас, които гласуват, я подкрепят. Както хиляди от нас, които са в чужбина биха били щастливи ако при възможност българските им сестри по общност ги подкрепят. Не виждам в това нищо нередно. Тя е лесбийка и българка. Не е крила че е лесбийка и българка.
А аз лично предпочитам да подкрепя българка представяща друга държава, отколкото чужденец, представящ България.
Други може да предпочетат обратното. Но защо от това трябва някой да се дразни? Че и да я нарича мърла... примерно.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: [bbourgas]]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано21.05.08 04:51



И мен не ме кефи

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: евролесб вижъннови [re: [bbourgas]]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано21.05.08 07:20



Така, и като нямаме право да гласуваме за българския представител ти какво предлагаш? Да гласуваме за Сърбия, за Русия, за Турция, за Румъния?! За кого? Да разводним гласовете си, да покажем пак че не уважаваме себе си, че сме племе а не нация? Най-естественото е да гласуваме за Люси, защото е българка. Това е другият българин в конкурса и много съм учудена от теб. И да знаеш, че много се изложи с това "изкуствено рижава мърла", много ме издразни, но ще спестя по-острия тон, който си заслужаваш, само защото се грижиш за нашата информираност:). Все пак не обиждай пред нас една българска лесбийка, поне аз няма да го приема.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: Starpoznat]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано21.05.08 11:14



по същата логика, твоята идолка би трябвало даподкрепи България и гласува от немската си карта, но уви - тя няма да го направи.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: eлия]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано21.05.08 11:36



Когато те попитат по Българската Национална Телевизия дали би подкрепил собствената си държава и ти изръсъш: " Не, не бих" и след това се изсмееш, заслужаваш доста по-цветущи епитети. Много е тъпо когато забравиш от къде си се пръкнал.

Ти не виждаш нищо нередно в това да я подкрепиш само защото е една от вас, но аз виждам. Не може по презумпция да подкрепяш някой само заради сексуалната му ориентация.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: [bbourgas]]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано21.05.08 12:34



Според мен е крайно ненормално да гласуваш срещу себе си. Чест й прави, че го казва открито. Нима щеше да повярваш ако беше казала обратното? Ако ти на нейно място гласуваш срещу себе си /ама наистина/, то Павлик Морозов пасти да яде. Абе човек, дори в съда имаш право да не не даваш сведения срещу себе си и близките си. Освен това тя не е сама. С нея са още три момичета, с които работят, борят се. Да предаде и тях и труда си ли искаш? Не те разбирам. И не ми е моята идолка. За мен тя е вторият български участник и точка.

Редактирано от Starpoznat на 21.05.08 12:43.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: [bbourgas]]  
Автор milalena (член)
Публикувано21.05.08 12:40



абсолютно си прав!
Люси до преди няколко месеца малко хора я знаеха,коя е,що е! Да не говорим,че няма ЧАК ТАКЪВ УНИКАЛЕН глас. Направиха я изкуствено звезда,пищящите пуберки в публиката на шоуто на Адълите.
Отначало на шоуто беше скромна Люси,после,не знам,какво и се случи,но звездо манията я завладя.



Тема Re: евролесб вижъннови [re: Starpoznat]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано21.05.08 13:18



доводите са ти смехотворни! крайно ненормално e да гласуваш за себе си. първо, че не е честно, второ, хм, ако си достатъчно уверен в способностите си... остави другите да те оценят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.