Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 09.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: евролесб вижъннови [re: [bbourgas]]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано25.05.08 03:42



Не мога да напиша нещо различно... затова ще копирам и тук това, което написах на сайта.. Простете ми за това... просто аз съм щастлива и ви благодаря!

Аз... не знам какво да кажа...
Знам де... но не знам как да го кажа. Не писах веднага... пиша сега... Просто ми трябваше време.

Поклон, момичета!

Поклон за всяка, която подкрепи с гласа си това момиче. Като чух резултата и.... ми не вярвах просто. Колкото изписах, нито в един момент не вярвах, че може Люси да бъде подкрепена от България. Някое и друго гласче е дошло и от нас тук и от хора, които нямат нищо общо с нас може би... но факта, че българите я подкрепиха...
Много ми е разхвърляно в ума все още.
Германия получи 14 точки. 12 от България. И на кучетата в тези две страни трябва да е станало ясно, че Германия получи своето първо място от българите заради Люси. До вчера Люси е обичала България въпреки всичко. От днес ще я обича заради всичко, защото вече знае, че България я обича. Последни са от финалистите. Но мислите ли, че това интересува Люси? За нас... тя знае, че е номер едно... че й се радваме, защото е част от нас. Защото е българка. И когато утре се върне от Белград, ще се върне в дома си. При нас.

Честно... аз съм горда, момичета. Вярвам, че всяка една от вас, дори тези, които не са гласували, изпитват същата гордост. Не заради Люси, а заради самите нас. Можем! Много можем.

Терпсихора... и чрез теб се обръщам към всички... Ето го отговора на твоя въпрос! Какво значение има дали си първи или последен. Какво значение има това, когато знаеш, че за тези, които обичаш, за тези, част от които си ти (или аз, или тя, или той или то) - те обичат и стоят зад теб. Ако спечелиш... дали ще имаш по-големи криле отколкото ако загубиш и си последна, но знаеш, че своите те обичат и подкрепят!!! Ако си на върха и върху теб се сипят поздравления и награди отвсякъде, дали ще си по-щастлива, отколкото ако си последна, но знаеш че тези, част от които си ти, те обичат, ценят и подкрепят със сърцата си!!! Кога ще плачеш от радост повече?
За това говорех... и ако всяка една от нас тук.. в нашата мини общност, всяка една от нас чувства и знае... сигурна е... че дори и последна, за нас тя винаги ще е номер едно и ние винаги ще я подкрепим... колко ли увереност и сила ще ни изпълва с каквото и да се заеме която и да е от нас...

Вдъхнахте ми вяра и много надежда... честно казано, като я видях как реагира... ревнах и аз тук от щастие. Не толкова за нея... колкото за нас. Моля ви обещайте ми.. на мен и на себе си.. че има ли някъде българка... винаги ще я подкрепяме.
Помните ли Вазов какво написа. Стои на Паметника на незнайния войн:
"Българийо, за тебе те умряха!
Една бе ти достойна зарад тях!
И те за теб достойни, Майко, бяха!"

Днес ние бяхме достойни българки! И аз неуписуемо се гордея с вас!
Поклон!



Тема в заключениенови [re: [bbourgas]]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано26.05.08 14:15



Показателна беше ситуацията с българския вот на Евровизия.
Германия беше трета от последните и добре, че бяха 12-те точки, които им "подарихте" голяма част от гласувалите за Германия лесбийки, че да не бъде последната...

Люси - достойният български лесб символ! Люси - новата "Една българка"!



update:

Редактирано от [bbourgas] на 26.05.08 14:40.



Тема Re: в заключениенови [re: [bbourgas]]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано26.05.08 15:18



Благодаря за хубавите думи.
За да не остана по-назад от твоя "Бон тон", на свой ред ще се поклоня пред българските гей символи Азис и Евгени Минчев! Истинските "Българи" събрали в себе си образа на българския гей.





Тема Re: в заключениенови [re: eлия]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано26.05.08 17:38



логиката ти наисина ме изумява. аз съм гей, следователно трябва да ми посочиш двама "от моя фронт", които да поставиш под съмнение и да очерниш.

или аргументите ти про Люси се изчерпаха, или се мъчиш да ме засегнеш, хващайки две от най-скандалните имена в България - единият имащ успешна певческа и телевизионна кариера, а другият - Царят на пиар-а в България, без чието присъствие не минава нито едно светско събитие... направо НЕ удари десятката!



тоталният неуспех на Люси и компания беше остро критикуван от пресата в Германия, където с отбелязват с ирония подкрепата ни от 12 точки само заради произхода на една от участничките - . Втората страна е някоя от скандинавските - с други 2 точки. И толкова. Това ли е невероятният успех на Люси продала мултипланинени албуми преди супурнайсет години? Не знам. Но едно нещо знам - да даваш картбланш на някой само заради сексуалната му ориентация е нелепо. Така нелепо, както и да цитираш Вазов в по-горното си мнение...



Тема Каквото и да говоришнови [re: [bbourgas]]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано26.05.08 17:47



Браво на българите, че дадоха гласа си за една българка а не гласуваха за Димочка Билан, например, чиято песен е една от най-тъпите на конкурса. Тъп е и регламента, защото даде възможност на сърбите и руснаците заедно със своите бивши сателити да си разиграват коня, както искат. Русия първа, Украйна - втора, Грузия, Армения Хърватия а Англия - последна. А имаше и добри песни, включително и нашата и на Люси и на Португалците и на Франция и още. Да не казвам колко никаква беше сръбската песен. Само гръцката песен беше горе-долу като за мястото си. Щяхме много да сме се изложили ако мнозинството беше на твоя акъл. Пък ти пак си говори.



Тема Re: в заключениенови [re: [bbourgas]]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано26.05.08 20:59



Леле, че си мнителеееен...
Къде в думите ми прозря съмнение и съзря очерняне спрямо гей иконите на българските хомосексуални мъже - Азис и Минчев?
Сега... то е ясно, че моя поклон, пък дори и с гръб към тях, малко ги вълнува... но да ги очерням??? Че защо? Имайте си икони и ние си имаме и така.
Ти черниш Люси, а не аз Азис и Минчев.

Вече не са ми нужни аргументации за Люси. Ние показахме, че сме общност и че когато трябва, можем да застанем една зад друга. Разбира се не сме си и въобразявали, че първото място на Люси е само от лесбийки - тоест, в нашата представителка хората не виждат.. може би защото та и не показва единствено това... някаква извратена личност, а намират и други стойности в нея.
Да сравнявам мижавата певческа кариера на Люси Дяковска и умопомрачителната певческа кариера на такъв музикален Колос като Азис не бих си позволила...

Кой как е отбелязал представянето на Люси не е важно... Важно е как тя се зарадва! Важно е как занапред ще гледат на нея, когато всички видяха, че България я обича и подкрепя. Хубаво е да се виждат успехите на една жена. Втората страна е Швейцария.
Кое е нелепост и кое не... това е само твоя лечностна преценка. Пази си я за себе си. Ако за теб да си хомосексуален е само да правиш секс с мъже и нищо повече.. ние отново показваме, че за жените да сме хомосексуални не означава просто да оближем там някой и друга вагина.
Ако това ти пречи, мога само да изразя съжаление и да обещая, че все така ще продължаваме...

Хайде със здраве!



Тема Re: Каквото и да говоришнови [re: Starpoznat]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано26.05.08 21:09



Мани го ти ББургас... Него ако слушаш, музикантите от Грузия, Армения, Хърватия, Русия и Украйна правят велика музика. Да издадеш албум в Англия е нищо, в сравнение с това да издадеш албум в Грузия. Къде ти да се сравняват двете.
Нейсе...
Проблема му е, че го е яд. Откъде накъде лесбийките ще подкрепят една лесбийка! Откъде накъде българите ще подкрепят една бълтарка, само защото е българка. Виж му само мнението:

тоталният неуспех на Люси и компания беше остро критикуван от пресата в Германия, където с отбелязват с ирония подкрепата ни от 12 точки само заради произхода на една от участничките!

Представяш ли си само каква ирония се сипе в Германия, защото българите са подкрепили българка! Те са толкова калпави, викат в Германия, че как така българите ги подкрепиха е необяснимо. Само защото някоя от тях е българка? Срам... никога не трябва да се подкрепя българка, само защото е българка. Ама пуст див балкански народ - не се е научил на цивилизованост. ние в Германия никога не бихме подкрепили германка само защото е германка. И винаги бихме подкрепили някой друга само защото не е германка!
Това е тезата на ББургас.
Хвала му! Това е истински патриот и сега разбирам защо толкова се възмути, че Люси нямало да гласува срещу себе си.



Тема Елиянови [re: eлия]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано26.05.08 21:50



Видя ли тази вечер как Люси благодари на народа си за подкрепата? Почувства ли атмосферата в залата, сливането, сълзите, възторга, обичта? Това ми стига.



Тема Re: офтопикнови [re: arrabbiata]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано28.05.08 04:01



Ако демонстрираното от теб дотук е “елементарно уважение”, то е само “елементарно”, но не и уважение. Неправилно си разчела емоциите ми – не се гневя – просто не си свикнала да четеш аргументирани мнения, по-дълги от две изречения.

Благодаря за съвета – но в случая специалист не е необходим – и за лаик е повече от ясно, че нещата бързо и сигурно вървят към феномена, понякога с чувство за хумор наричан “женска солидарност”, а по-широко известен като “женски бой” и любим на милиони зрители по света. Нямам слабост към подобни изпълнения, така че не възнамерявам да участвам.

Имаш нещо против специалистите може би по принцип, като към всяко непознато нещо, но както виждаш от време на време се налага да им търсиш услугите, защото “специалистите по всичко” най-често не вършат никаква работа. За излялата се агресия специалист може да постави диагноза, но в случая не и да предложи решение. Купи си тълковен речник и по възможност го използвай, защото си останала с напълно погрешното впечатление, че животът ти ме интересува и искам да му давам тон. И да искам, елементарен тон като този, който вече имаш, не мога ти да дам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.