Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема любов или приятелство?нови  
Автор miss_marta (непознат )
Публикувано14.03.08 08:12



възможно ли е след 5 години познанство с една жена, все още да не знам дали я искам като жена или като приятел? и тази моя дилема е от самото начало на познанството ни.....никакво развитие. Вече си мисля, че не съм в ред


Никакви опити да я забравя не помогнаха. Уж невиждани очи се забравяли - ами не е вярно, не е вярно. Извинявайте, ако ви отекчих.



Тема Re: любов или приятелство?нови [re: miss_marta]  
Автор immortaly ()
Публикувано14.03.08 09:32



5 години нищо не са,според мен. Поне 10-15 години трябва да тестваш чувствата си :)))
Например,за да преценя дали едно познанство може да прерасне в любов или да си остане само приятелство,на мен ми трябват повече от 5 години

Става въпрос за сериозна връзка,за много години.
Аз по принцип се влюбвам много лесно,но това не означава,че е любов. Може да е само физическо или емоционално привличане. Любовта не е само секс и чувства. За да разбереш дали един характер ти пасва добре,трябва доста време на взаимодействие.
След като си даваш сметка,че 5 години не са ти дали отговор на въпроса,изглежда ти трябват още.
Но, предполагам,че това е много индивидуално.



Тема Re: любов или приятелство?нови [re: miss_marta]  
Автор Kepи ()
Публикувано14.03.08 23:26



А тя приятелка ли ти е ?
Колко пъти когато си била болна или си има нужда от помощ ти се е обадила,посетила или помогнала?

имало едно време една хубава жена с красиви ,,парещи,,очи.....



Тема Re: любов или приятелство?нови [re: Kepи]  
Автор miss_marta (непознат )
Публикувано15.03.08 10:17



ами николко,тя дори не е знаела, че съм болна или имам нужда от нещо. Не ми е приятелка. Кери, накара ме да се замисля доста сериозно......





Тема Re: любов или приятелство? [re: miss_marta]  
Автор Aricik (the little bee)
Публикувано15.03.08 16:14



Ами започни отнякъде. Казваш, че не ти е приятелка. Позната значи? Направи нещо в тази насока - сближи се с нея, приятелски. Поне като за начало. После ще видиш това стига ли ти или искаш още.

Не се отчайвай. Аз рядко се обаждам на "познатите" си. Имам предвид трябва да ми е поне приятел, за да се загрижа за здравето му или най-малкото да разбера, че е болен.

Amor omnia vincit


Тема Re: любов или приятелство?нови [re: miss_marta]  
Автор Kepи (страна)
Публикувано17.03.08 00:42



Момиче житвота ти минава , а ти 5г. не знаеш каква ти е точно !!!???
Аз имах точно същата питака като теб ,търсих съвети ,и тук в клуба и от личен опит ще ти кажа ,че ако тя не ти се обажда ,а само ти я търсиш просто няма смиъл да си губиш дните от живота си мислейки само за нея!
Не знам как стоят нещата м-у вас ,но виж напрви една последна среща кажи какво ти е на сърцето и искай от нея конкретен отг. недей да губиш повече цени дни от живота си с илюзията,че може би нещо ще стане!?!??
И какво 5г. си седиш сама ,няма с кой да се прегърнеш,да се посмееш,по разходих,по нацелуваш....и т.т.....?!?!?Не се измъчвай повече реши този проблем един път за винаги и недопускай в бъдеще едно влюбване да ти отнема толкова години от живота!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от Kepи на 17.03.08 00:51.



Тема Re: любов или приятелство?нови [re: immortaly]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано20.03.08 14:57



след като направих малка сметка- ти ще намериш любовта си малко преди пенсия



Тема Re: любов или приятелство?нови [re: miss_marta]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано20.03.08 15:00



Не губи време





Тема Re: любов или приятелство?нови [re: miss_marta]  
Автор immortaly ()
Публикувано20.03.08 15:32



Аха,значи не ти е приятелка. А как ще ти стане любовница?



Тема Re: любов или приятелство?нови [re: kukuviza]  
Автор immortaly ()
Публикувано20.03.08 15:33



Възможно е да не стигна до пенсия.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.