Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема клъцни/срежи ?  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.02.08 00:00



Здравейте момичета,
не съм някакъв TV маниак, но от време на време правя непретенциозен обзор на това, което се излъчва по телевизиите. Напоследък следя редовно "Клъцни/Срежи" - (Nip/Tuck) по НОВА. Там, Лиз/Рома Мафия/ - една от анестезиоложките в клинката за пластична хирургия е лесбийка. До скоро имаше романс със своя колежка, чиято роля се играеше от Аланис Морисет. В началото на сезона пък, имаше доста намеци и заигравки, между главните лекари...
Та да се върнем на Лиз. За тези, от вас които сте гледали - какво мислите за начина, по който се представа персонажа й?





Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: [bbourgas]]  
Автор sssssssss (истинска)
Публикувано06.02.08 09:00



Ако имам сили след работа да гледам телевизия поглеждам по малко от сериала.Плосък ми е.Все пак хубаво е,че има лесбийки и говорят свободно за хората с хомосексуална ориентация в сериала.Хубаво е българския народ да свиква с нашето съществуване.Аз никога не съм се съобразявала кога и къде се целувам с приятелаката ми,но тези като мен са малко.Все още има момичета,които се съобразяват с кой и къде се целуват.Аз ако искам да целуна приятелката ми в 12 на обед на Витошка го правя.И това не е демонстрация.Любовта не е демонстрация.Но е тъпо ако се целувам с мъж да няма проблем,а ако се целувам с жена изглежда като нещо нередно.Не извършвам убийство,просто обичам и не смятам да се крия заради това.Та сериалчето е бозавичко,но за българския народ е perfect.Вече казах...да свикват



Не ми пука дали ме обичаш или ме мразиш.Важното е,че си мислиш за мен

Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: sssssssss]  
Автор milalena (член)
Публикувано06.02.08 12:04



Според "българския народ"?!?!?????
а ти отде си? не си ли българка? или се нещо повече?



Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: milalena]  
Автор sssssssss (истинска)
Публикувано06.02.08 22:19



Ей...айде няма нужда да се заяждаме.Ако имаш нещо да ми кажеш-знаеш ми телефона



Не ми пука дали ме обичаш или ме мразиш.Важното е,че си мислиш за мен

Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: [bbourgas]]  
Автор woow ()
Публикувано07.02.08 04:30



На мен този сериал ми харесва. Може би едно от малкото неща, които мога да изгледам по телевизията без да натисна червеното копче на дистанционното, което обикновено правя в рамките на три минути след като натисна синьото, което пък правя по погрешка, защото обичам копчета, клавиатури и подобни неща.

Но този сериал определено кефи, без лесбийката, която нещо Ф лице и като излъчване.



Имам още един сериал, който ми е любим и се казва май The Department и става дума за едни много жени в полицейско управление. Cool.

Тези два сериала и Великолепната петорка са нещата, които гледам. Иначе често правя опити да си пускам МТВ, за да слушам музика, ма обикновено музика не пускат, не знам що. трябва да го прекръстят от мюзикъл тв на драма реалити или нещо подобно.

"Дали се зора довърши, или се две нощи смесиха?"

Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: [bbourgas]]  
Автор immortaly (ХваниМеАкоМожеш)
Публикувано07.02.08 15:01



Този сериал аз не го виждам в програмата на Нова телевизия. Сега я прегледах,защото не съм пускала телевизора от 4-5 дни вече...
Преди съм го гледала нередовно,когато го пуснаха за първи път сериала,не е нов. Не ми е особено интересен,дори и сега да са вкарали тази лесбийка...изглежда ми като сериал от типа на "Сексът и града"...Такива сериали бързо ми омръзват.
Едно време гледах "Спешно отделение" с повторенията, а сега не мога да гледам "Клъцни/Срежи" дори и на половин епизод

...



Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: immortaly]  
Автор immortaly (ХваниМеАкоМожеш)
Публикувано07.02.08 15:09



...и в "Спешно отделение" имаше лесбийка...



Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: immortaly]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано07.02.08 23:42



Сериала няма нищо общо със "Сексът и града" и изобщо не е толкова сладникав. Не го виждаш в програмата, защото последният епизод от 4-тия сезон беше във вторник. Лесбийката не е попанала "инцидентно" в сценария, тя участва от началото на сериала.

Спойлери:
В тоя сезон тя беше доста нещастна, защото се чувстваше самотна и затова излезе в някакъв бар за да се поразведри. Там някаква друга я омая в преносния смисъл. В последствие я омая и в буквалния смисъл и й открадна единия бъбрек. Докато лежеше в клиника и чакаше за донор се запозна една дебеланка, която е станала мулти милионерка, защото е спечелила джакпота от някакво лото. Дебеланката беше супер "буч", идва от дълбоката провинция и не знаеше какво да прави с парите си. Тя беше женена, но хвана дъщеря си от първия брак , да е*е с баща си от втория... Та тя се "преоткри", двете се надушиха и онази й дари единия си бъбрек.



Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: [bbourgas]]  
Автор immortaly (most wanted + %)
Публикувано08.02.08 00:00



Не ми се гледа...
Писах,че в началото не съм го гледала редовно,и сигурно затова не съм видяла лесбийката.
Второ - след като го дават само веднъж седмично,няма смисъл да го следя.
Последно - ако наистина това е сюжета,изобщо няма да ми хареса.
:)


Редактирано от immortaly на 08.02.08 00:09.



Тема Re: клъцни/срежи ?нови [re: immortaly]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано08.02.08 12:27



Не го дават веднъж седмично, а всеки ден. Не е това сюжетът, а само един епизод. Това е най-интересният сериал, който са давали по телевизията.

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.