Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 01.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Казвали ли са ви?нови  
Автор candyperfumegirl ((кучка))
Публикувано04.02.08 23:58



Обичам те.
Милион пъти.
Искам те.
Милион пъти.
Желая те.
Милион пъти.

И...
-Защо ме оставяш?!
-Защото така прецених....

"ПРЕЦЕНИХ"!!!!!
и аз прецених че сърцето ми спря,че живота ми свърши с тази дума.
прецених че не си струва да вярваш в думите.
прецених че никой не заслужава тази болка.
прецених че всичко е било сън.
прецених че сънищата винаги всършват.

Paradise(Not for me)


Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: candyperfumegirl]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано05.02.08 04:00



Невярна е само първата ти преценка. Останалите са верни. Никога не слушай какво ти казват жените. Чувай това, което ти казваш. И се постарай да е истина. Имам пред вид само клетвите за любов. Радвам се, че не хленчиш:). Сигурна съм, че ще се справиш. На мен ми помага Анимал планет. Жестокостта на живота ... жестоко е да живееш.



Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: Starpoznat]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано05.02.08 09:17



Абе, другарко, прощавай, ама имам питане. Що те кефи, че не хленчи? Мноо ме яд, начи, като се налага безумната идея, че не трябва да има драми, да не страдаш когато те изоставят, да стискаш зъби, да си силен, не човек - а желязо и т.н. Сори, ама ми звучи адски престорено, фалшиво и театрално.

П.п. Парфюмке, коментара ми не е конкретно към теб и съжалявам за това, което ти се е случило.

п.п.2. И анимал наистина помага, само че аз не виждам нищо жестоко в него - просто красивата действителност, че няма нищо вечно - нито живот, нито любов, нито мъка.

поздрави.

Редактирано от ГoлямoTpoл на 05.02.08 09:18.



Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: ГoлямoTpoл]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано05.02.08 09:48



Очаквам да ми се извиниш за това "абе, другарко", защото никъде не съм казала да не страда или че самата аз не съм страдала. Просто има разлика между страдане и хленчене. И аз сори, ама много лош прочит и то в червено





Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: ГoлямoTpoл]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано05.02.08 10:21



Виж сега... значи "хленченето" е някакъв много кофти опит да си раздереш сутиена. Друго си е да вдигнеш телефона на някого и да направиш кратка, наситена и напоителна драма. Такава в ударна доза. Имай предвид, че хленченето е дори пускането на такава тема.

Ако някой не циври не би пуснал тема във форум. А това, че въпросната не започва с думите "ЩЕ СЕ САМОУБИЯ, ПОМОЩ" изобщо не означава, че драмата не е в пълния си вид. :-))))

Плюс това съм на мнение, че нито анимал, нито дискавъри и хистори помагат да преживяваш някакви лични падения. Ебати колко интелектуално прозвучах. Човек в такива ситуации си помага сам. А да седиш и да гледаш подобни на теб окосмени зверове... никаква "помощ" не виждам :-)))

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.

Редактирано от So_HaPpY на 05.02.08 10:22.



Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: Starpoznat]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано05.02.08 10:30



Нямам никакво намериение да ти се извинявам за обръщението и нима ти имаш нещо лично и против пролетариата и неговият аванград??
Ако съдя по ника, ти си ми точно такваз, другарка, ама от куртоазия не сложих отпред "стара". Така че, не само че не трябва да ти се извинявам, ами и поласкана трябва да се чувстваш.


Колкото до темата - няма лошо нито в хленченето, нито в страданието. Ако ги нямаше аз пред какво щях да си ям пуканките, амм???



Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: So_HaPpY]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано05.02.08 10:32



ти пък точно откога имаш нещо против раздирането на сутиени???





Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: ГoлямoTpoл]  
Автор So_HaPpY (фарс)
Публикувано05.02.08 10:35



Ако дереш и ме оставиш да гледам - нищо, МИЛИЧКО!!! :)))
Но, да го направиш с чувство и стил, разбира се :-)
После - ще започна да страдам, промис!

Да живее свободата на Словото, Печата и Събличането.


Тема Re: Казвали ли са ви?нови [re: ГoлямoTpoл]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано05.02.08 10:41



Имам много против авангарда само. Като няма да се извиняваш...ади добре поласкана съм





Тема Re: Казвали ли са ви? [re: So_HaPpY]  
Автор ГoлямoTpoл (космат и зъл)
Публикувано05.02.08 10:41



Мисълта за твоето страдание ме изпълва с жертвоготовност и жертвосутиенственост, зайче!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.