Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 18.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я всеки да си каже :)  
Автор FSweet (непознат )
Публикувано17.01.08 16:00



...кой е най-романтичния подарък, който сте получавали от вашите половинки!? или пък вие сте го подарявали :)
аз май нямам нито даден ,нито приет.....и това май е тъжно :) но май е далеч, зима сме все още и е време плавно да преминем към пролетта, която е известна с романтиката си ;))))
оп,май се сетих за един романтичен подарък,ама първо да ви видя вас,че да не се изложа ;)



Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: FSweet]  
Автор barbalq4o ()
Публикувано17.01.08 16:20



Ами, като по учебник -червена роза и халка в също толкова червена кутийка. За мен!!! Тържествено положени върху неоправеното ми легло!!! Даже ми намирисваше на майтап, щото тия неща хич не пасват на темперамента ми -все едно да подариш златна игла за вратовръзка на селския идиот



Не ми викай тихо

Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: FSweet]  
Автор immortaly (изметаморфозен)
Публикувано17.01.08 22:22



Ще дам само по един пример. Но и двата не претендират да са "най-романтичния" подарък. Подаръците,които получавам или подарявам са по-скоро...изненадващи, с романтичен привкус :)

Подарявала съм една книга на една позната..."Монолози за вагината" от Ева Енслър

...като след това тя се е смяла и ме е питала "Защо?"....а,аз й отвърнах,че не е заради това,което си мисли...след това на партито се оказа,че моя подарък е бил най-неочаквания..и другите жени я харесаха(книгата) и я искаха на заем от нея...но,тя упорито не я даваше....

Аз съм получавала подарък от едно момиче,което беше влюбено в мен...тя ми беше подарила една много красива червена ябълка ...в тъмновиолетово пликче за подаръци...



Много по-лесно ми е да подарявам подарък на някой без да знам какво харесва по принцип




Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: FSweet]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано20.01.08 00:19



Edin ot nai-romantichnite podaruci, koito az sum pravila:
bqh " ukrasila" navsqkude pred vratata na kvartirata i s
cvetq i podarucheta tochno kogato znaeh, 4e shte se pribere
mnogo skoro..Sled tova tq mi se obadi kato e vidqla iznenadata..

Vednuj, kogato bqh obeshtala da izpratq po poshtata edin uchebnik, zaedno
s uchebnika bqh "skrila" prusten s 2 delfina..neshto, koeto tq obojava!



Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: FSweet]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано13.02.08 16:24



Преди няколко години една приятелка ми подари полуавтоматичен газов пистолет!



Преди няколко дни Го подарих на едно момиче...:)

[img]http://share.pacomlan.com/images/GzL73903.jpg[/img]


Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: EVl]  
Автор FSweet (непознат )
Публикувано14.02.08 10:01



хехе е защо така бе!? да не би да прикриваш следите си :))))
аз да ви кажа,доста мислих и не мога да се сетя за нещо изключително,имала съм интересни подаръци,но нищо не ми изниква като супер запаметяващо и страхотно,супер,йееее :))) за съжаление и тази година ще е така,защото с половинката ни делят доста км и.....а това явно се оказва проблем :)
Е,весело ви изкарване,д внимавате да не се подплите със свещите и да не преядете на романтичната вечеря ;)))



Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: FSweet]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано14.02.08 10:51



Разбира се, че нищо не прикривам!

Мислех да Обгазя един Тъпак, но той влезна в затвора!

Аз нямам половинки и четвъртинки и отпада от дневния ред подаряването на подарък!

Все пак, ако случайно някой се засили да ми подари нещо, предпочитам диск с мЮзик или книга! Или бутилкИ с водка!!!

[img]http://share.pacomlan.com/images/GzL73903.jpg[/img]


Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: EVl]  
Автор Ellen De Generes (in love)
Публикувано14.02.08 17:55



Мога да ти подаря водка ПУТинка, но се страхувам да не ти промени политическите възгледи след като я изпиеш с компанията, ако желаеш истинска руска водка, просто ми свирни...а що се отнася до диска, в стаята си имам един гол дискохвърляч в готовност за хвърляне, мога да му взема диска и да ти го подхвърля, би ли искала да го поемеш, Еви?

Аз не съм баскервилското куче, а цербер и не хапя....

Редактирано от Ellen De Generes на 14.02.08 17:56.



Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: Ellen De Generes]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано14.02.08 18:12



Окей! С диска по главата да ме цапардосаш!

Дай ми нежна ОТРОВА, но не и
ПРЕГРЪДКИ ОТ ЛЕД!
Нека аз те ОБИЧАМ поне.......




Тема Re: Я всеки да си каже :)нови [re: EVl]  
Автор Ellen De Generes (in love)
Публикувано14.02.08 18:23



Аз нямах това в предвид...Еви

Аз не съм баскервилското куче, а цербер и не хапя....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.