Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Справедливо ли е ?!нови  
Авторcтyдeнтka (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 01:39



Искам да започна темата с поздравление към всички български студенти по случай празника.
може би всеки от вас е изкарал една забавна и неповторима вечер, но може би е имало и такива като мен...
Обикновено организацията около 8-ми е голяма. Хората ходят или на кръчма, или заминават някъде, или се заформя купон. Такъв е случаят и с моите колеги. Още в началото на ноември започна да се обсъжда къде ще празнуваме тази година. Имаше различни предложения, но накрая колегите ми решиха да отидем на Банско. Всичко ок , намериха някаква оферта, в която се оказа, че всеки отнас трябва да се "бръкне" с по 150, само за куверт. Ясно е обаче, че за такива купони ти трябват доста повече кинти ( път, пиене, и всякакви такива) т.е. не можеш да минеш с по-малко от 250 лв. Аз естествено нямах възможност да замина и останах сама в София. Въпреки мрачното ми настроение, реших да не се затварям в себе си и да изляза, да се забавлявам. Мислех да отида до Есенс. Нямах много пари, но все пак наште ми бяха пратили 20 лв и аз си бях събрала някакви. Накратко, имах 30 лв, които трябваше преспокойно да ми стигнат за няколко бири. Първо седнах в КФС и там вечерях. Това ми струваше 8.50лв. Цигари, маршрутка, бутилка кола ... останаха ми 17 и някакви стинки. Влязох в бара и си взех една бира. Не видях никой познат и си седнах самичка. Забавлявах се да гледам какво правят другите. Имаше някаква много весела компания и едно от момичетата в нея истински ми хареса. Реших да я почерпя. Отидох и й взех една бира. Занесох и я, но това момиче ми се изсмя и ми каза, че не пие такива неща. Аз малко се засрамих , но все пак я попитах какво иска. Тя ми каза уиски и редбул. Попитах барманката колко струва това и като чух 10.50 ми стана лошо !!! Ако почерпех момичето нямаше да ми останат пари да се прибера. И...не я почерпих...а ми се искаше. Все пак взех си още 1 бира(макар,че ми се струва доста скъпо...ама съгласете се 3 лв. за бира е множко !!!!!!!! ) и продължих да си гледам нмомичето. (Това все още е безплатно). Чудих се да си ходя или не и точно , когато бях решила да ставам пуснаха любимата ми песен. Реших да си взема още една напитка..все пак ми беше празник, а и си бях разчела парите така, че да пия още нещо и да ми останат 5лв за такси. Оказа се обаче, че и 5 лв за такси нямам. Незнам какъв е този бар и какви хора ходят там, но тези говеда взеха и последните ми парички... поне да ги бях дала за скъпото пиене на мацката. Сега нямах пари, пропилях шанса си за свалка, а и ще ви спестя разказа какво ми костваше да се прибера от Стамболийски до Фондови жилища... пеша !!!!
Та така скъпи приятели прекарах аз студентския си празник. Чудя се, колко от нормалните хора могат да си позволят да прекарат празника по Банско , Боровец и всякакви такива тузарски места, и какво правят тези, които не могат. Винаги ли съдбата е срещу по-нямащите, самотните, честните хора... Незнам на мен ми е тъпо и тъжно, че късмета винаги бяга от мен. Вие как изкарахте празника?



Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: cтyдeнтka]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 07:06



Zdravei:)

Sujalqvam, che si se natujila pokrai studentskiqt praznik, no..
bez da ti e kofti, trqbva da si znaesh, 4e na praznici kato tozi i
izobshto Praznici, vsi4ko si e skupi4ko..
KFC za na4alo e tc.. ve4erq drugade shteshe da e po-priqtna, a moje bi
i po-evtina..
Neznaq kak da otgovorq na vuprosite ti v momenta, no.... az
v tvoqta situaciq edva li shtqh da piq tolkova biri4ki, edno pitie moje bi:)
Kolkoto za parite za taxi, sledvashtiqt put si otdeli 5-te leva i zabravi za tqh


A za madamata....sama si napravi izvoda.
Leka ve4er!



Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: cтyдeнтka]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано10.12.07 11:29



Ne e spravedlivo,no kato niama6 pari za6to si trugnala da svalia6 izob6to?
A kak izglejda6e madamata,koiato iska6e whiskey i red bull?
I ot Stamboliiski do Fondovi jili6ta ne e 4ak tolkova dale4e pe6a.

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!


Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: cтyдeнтka]  
Автордчвoлчe (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 11:47



Ами не е справедливо!


Аз бих те почерпила, ако бях в "Есенс"!



Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: SVETl]  
Автор Aricik (the little bee)
Публикувано10.12.07 15:30



Ne e spravedlivo,no kato niama6 pari za6to si trugnala da svalia6 izob6to?


Стига бе, само с пари ли се свалят момичета?

cтyдeнтka-та, чудя се как изобщо си се вързала на тая, дето я черпят и пак недоволна. Поне от учтивост да беше взела бирата, пък после да я прави к'вото ще

Не се сдухвай от идиотски изпълнения. Винаги има следващ път и свестни хора

Amor omnia vincit

Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: Aricik]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано10.12.07 15:57



Ne samo,no e logi4no,4e 6te triabva da po4erpi6 ili da zavede6 devoikata niakude,ako iska6 da ia svalia6.

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!


Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: cтyдeнтka]  
Автор immortaly (immortal)
Публикувано10.12.07 20:27



абе,не се притеснявай,мацка!



онази не те е заслужавала...

не се сдухвай от малкото количество пари...не си единствената...

а пък,че е било 8-ми,хич да не ти дреме...Аз от вчера си мисля,че е вече Коледа и празнувам ли,празнувам

И на познатите казвам: "Весела, Весела Коледа!"....и ги лъжа,че съм на 15...хахаха...
;)


You can have everything... if you believe in this!



Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: Jesica]  
Авторace of bace (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 21:17



и аз обичам да пия уиски, но и мен винаги ме черпят с бира, или направо изобщо не ме черпят...питам...справедливо ли е?!?!?! направо си е обидно

пп
и ти пък, Джесика, с твоя нов макинтош, какво се обаждаш по отношение на пестенето на пари, или вероятно ти го спести от закуски, като си представя колко ти е било трудно, направо сополи ми потичат, хлъц-хлъц



Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: immortaly]  
Авторace of bace (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 21:24



аз съм украсила вкъщи още от миналия месец ...

а според мене 8 е измислен и тъп празник

, аз лично не виждам нищо за празнуване в това да си студент, нито парите стигат, нито професорите са нормални, но някои се забавляват, пир по време на чума



Тема Re: Справедливо ли е ?!нови [re: ace of bace]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 23:28



S tiq sopoli ne mi e trudno da si predstavq zashto ne te 4erpqt s uiski!
Kato piesh uiski, poru4vai si go..prosto e






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.