Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 01.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ами ако...нови  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано09.09.07 10:26



Да речем че новата ви приятелка се окаже бисексуална, и средно 4 пъти месечно излиза за по една вечер с някой мъж. Всичко останало е перфектно и няма какво повече да желаете от нея. Ще го преживеете ли? Любопитно ми е, понеже преди време прочетох подобен въпрос в друг клуб. Следва текст в бяло, който може да бъде прочетен като се маркира с мишката. Не го четете веднага.

Да го напиша сега образно. Петък вечер вашата приятелка отива на лов за мъже. В дискотеката разбира се. Въпросният човек се оказва космат и вмирисан мъжага. Отиват в най-близкото усамотено мястo, където приятелката бива оправена по пълната програма, след което има 2 варианта - единият е да останат цялата нощ заедно, а другият - да се прибере при вас.

Е, склонни ли сте на такава връзка?

Най-важното е невидимо за очите.

Редактирано от Изyмeн на 09.09.07 11:20.



Тема Re: Ами ако...нови [re: Изyмeн]  
Автор Starpoznat (познат)
Публикувано09.09.07 11:25



Във всички случаи категорично не съм склонна на такава връзка. Но как ще гледам за в бъдеще на тази жена зависи от това дали ми е признала предварително или съм открила този факт случайно. В първия случай мога да я уважавам много, да почета литература по въпроса, да търся причини и лечение и изобщо да й остана приятелка, но няма да мога да съм влюбена или да спя просто с нея. В другия случай и особено ако ме е и лъгала, за да изчезне с мъж или с жена дори - да забрави обратния път завинаги. Тогава болестта й не я спасява. Може би има по-широко скроени хора от мен. И аз съм любопитна да прочета и други мнения.



Тема Re: Ами ако...нови [re: Изyмeн]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.09.07 14:57



Има разлика между бисексуална и курва - сещаш се, нали? Или не се сещаш?


Жокер: бисексуален е човек, който може да бъде привличан от представители както от собствения си, така и от противоположния пол. Т.е., човек, за който ПОТЕНЦИАЛНИ партньори биха могли да бъдат представители и на двата пола.
А, човек, който си ляга безразборно, паралелно или едновременно с хора от който пол му паднат, е съвсем друг филм.
Сега изясни ли се?



Тема Re: Ами ако...нови [re: Markizata]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано09.09.07 16:04



Попитай в ГЗС какво точно значи "курва". Едва ли ще получиш отговор. Всъщност въпросът първоначално беше зададен там. Да речем, че някои хора не могат да се примирят да са само с един човек, а искат разнообразие.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Ами ако...нови [re: Изyмeн]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.09.07 16:51



Да речем, че някои хора не могат да се примирят да са само с един човек, а искат разнообразие.
Да речем, че всеки има свободният избор да бъде такъв или онакъв. Да речем, че, за мен лично, този, който спи с няколко души накуп, всяка вечер с различен или с когото свари, е курва (полът - без значение

)
А, че курвите могат да спят както с мъже, така и с жени - това не ги прави нито повече, нито по - малко курви - по моему.
И, да речем, че мнението на пишещите в ГЗС е последното нещо на света, което може да ми бъде авторитет за мнение и преценка!



Тема Re: Ами ако...нови [re: Изyмeн]  
АвторsHpY (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 19:40



Мили ми Изумен, Старпознат и Маркизо, вие сте се впуснали в дискусия, обаче всеки си говори различни неща. :)) Изобщо сблъсъкът ми с тази тема силно ме разведри.
Говорите за статистики, болести и курви, космати мъже и прочие шедьоври.

Изумен, какви са тези "средно 4 пъти месечно"... за кой ден от седмицата става дума ще изясниш ли? :) И това се явява някакъв норматив, който лично аз не успявам да разбера. Според мен ситуацията (най-близо до тази картина) би изглеждала така - на еди-си-кой приятелката е бисексуална, понякога й се случва да прави секс с друг човек, освен с въпросният еди-си-кой. Аз го намирам за нормално - т.е. полигамията е също толкова нормална, колкото и моногамията. Полигамия и бисексуалност, обаче не са синоними. В секса няма нормативи. няма средно 4 пъти месечно, няма космати мъжаги и руси жени. Има привличане. На лице ли е последното, то обикновено има и секс.

Старпознат, в това на някого да му паднат гащите по друг, освен по партньорът му няма нищо болестно. Хоспитализацията не е необходима. Случва се. Лебедовата вярност е нещо много хубаво. Все си мисля, обаче, че тя е морално, а не плътско измерение. Другото е инфантилна история.

И Маркизата, курва също е морална категория. Не е физическа. Курвенските постъпки ги владеят и моногамните и полигамните. И бисескуалните, и хомосексуалните, и хетеросексуалните, и черните, и белите, и мохамеданите, и християните. Тези, курвенските номера не идват от "смешните движения". А това, че киносалоните са пълни с хлипащи жени, които се припознават в главната героиня, чийто мъж е изчукал съседката не е нищо друго освен липса на проблеми. И криворазбрана вярност. Която какво вече казах е съвсем разлино ниво от секса. И чисто физиологично да се погледне - едното се намира по-високо от другото...



Тема Re: Ами ако...нови [re: sHpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.09.07 20:18



Ах, sHpY, скъпа моя! Какво щяхме да правим, ние, нищите духом, без теб - да дойдеш, да ни осветлиш в своята правда и истина, та да не тънем ние, четиримата, в своето мрачно заблуждение на духа и половата безпросветност!


Всъщност, ако ме прочетеш все пак, и четеш, а не мислиш, какво да ми отговориш преди да си ме прочела, ще видиш, вероятно, че аз казах същото - курварлъкът си е курварлък, независимо от пола и независимо дали с мъже или с жени.
Драго ми е да те видя - както винаги!



Тема Re: Ами ако... [re: sHpY]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано09.09.07 20:19



Събота вечер. По изключение - петък.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Ами ако... [re: Markizata]  
АвторsHpY (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 20:55



Удоволствието, Маркизата, е изцяло мое, както винаги :-))
Само дето се опасявам, че ти не четеш - курвалъкът не е с кого си лягаш, в каква поза си лягаш и колко пъти си лягаш. :))
И в най-прав текст, за да не се окажа отново аз непрочелата:
Курвалъкът няма нищо общо с ебането, това са постъпки, които не засягат с нищо нечия или нечий...



Тема Re: Ами ако... [re: sHpY]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.09.07 22:37



Курвалъкът няма нищо общо с ебането, това са постъпки, които не засягат с нищо нечия или нечий...
Мисля че се задълбочаваш прекалено в един от аспектите на тази, иначе толкова многолика и всеобхватна дума! (като се замислиш, с нея можеш да обясниш (почти) цялото поведение на мъжете, жените, политиката, историята, пресата, икономиката, бизнеса, правосъдието и всичко останало съществено, което се случва в многобройното стадото на двукракия ХОМОсапиенс, наречено ОБЩЕСТВО!

)
НО!
Освен това многостранно значение, все пак, остава прякото и автентично нещо, което стои зад курвата - и то има много общо с ебането, нечия, нечии и потребността, която се задоволява с това ебане.
Мисля, че доста се отнесохме във философски съждения на темат "многоликата същност на курвата"
Ама, то, всъщност, човек за какво друго си струва да говори, като всичко опира точно до това?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.