Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Толкова съм щастлива,нови  
Автор ritanata_zelka (лейзър)
Публикувано02.09.07 12:02



че успяваме да помагаме на хората! Ей така човек стои и се измъчва, "абе майкамудайба, като се кефим на тройки изруд ли съм или не съм". Па дойде тук и пита. "Съм ли?". А тук все ще се намери добро сърце да му каже "няма проблеми бе, тройката е гуд. Ние ено време кфи тройки правехме, ехе!" Все ще се намери някой да ти препоръча допълнителни чалъми за усъвършенствуване. Например онази дето чука на брат си или на баща си(абе може ли брат й да й е баща??!!!?)жената. Аз доста се притесних, защото неъм никъф опит в тая насока,и викам да не даам съвети, обаче гледам не се предадохте. Eдин вид - се едно цял живот това сте правили майкамудайба, абцолютно не ви личеше, че не чукате на баща си жената дето ви е брат(баща ви, не жена му). Всъщност аз само предполагам... Сега гледам некфа мома споделя свойте си проблеми, горката. Абе онази там, дето искала да има 3 наведнъж, ама решила че не може затва са великата дилема, с онази дето обича ли да е, с оназ дето праи животински секс или оназ дето си е свикнала.Нея защо никой не я е успокоил не проумявам. Обаче, мацо, ако четеш, да знаеш, няма проблеми! А съм ти станала персонална приятелка, а съм ги метнала наред! Просто обичам да правя добрини(ах!). Леко се притеснявам да не дойде някой, дето е фърлил око на ротвайлера или питбула си, защото содомията си е гадна от където и да я погледнеш, обаче да не мисля за това предвалително. По принцип на хорските проблеми трябва да се гледа с разбиране отърсвайки се от секви скрупули. Скрупулите си ги представям като картофи дето се търкалят от скъсан чувал.Те тва е!





Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: ritanata_zelka]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано04.09.07 15:56



Хубаво е...все пак от цялата хава - ти си щастлива :)



Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: mygla]  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 18:37



Това е метафорично казано:)))

едва ли зелката е *толкова щастлива*



Тема Re: Толкова съм щастлива, [re: дявoлчe]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано05.09.07 08:57



По-щастлива, може и да не е била





Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: mygla]  
Автор ritanata_zelka (лейзър)
Публикувано06.09.07 00:55



Да, да да. Щастието ми е като маструбация след тридневен секс маратон .Демек нищо не чувстваш ама нали си свикнал и по инерция. Дадада. Като симулиран оргазъм с любовта на живота ти. Като изценировка на това че си болен за да не идеш на работа. Като абе като нечувано щастие. Щастлива съм бе. Разберете.





Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: ritanata_zelka]  
Авторfireball (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 02:36



Откачалката..... стига с тея мастурбации и дай нещо съзидателно....
И само да си посмяла да ме питаш що пиша нерегистрирана....... генерала и без пагони е генерал.....





Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: ritanata_zelka]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано06.09.07 15:10



Ако не мастурбираш след тридневен секс маратон..си е било само тридневен секс и нищо друго..., а ако не чувстваш нищо - мастурбирай в друга поза





Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: дявoлчe]  
Автормaйkaмyдaибa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 00:14



а всъщност ти си щастлива, защото решаваш проблемите на целия форум ли ? ''майкамудаиба ма ни та разбрах, дасаиба у тъпата кратуна"



Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: ritanata_zelka]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано11.09.07 14:05



Просто приеми клуба като място за развлечение - колкото по-разнообразни теми, толкова по-забавно. Пък на който му се трака по копчетата, нека отговаря. Забелязала съм, че извън контекста на дадена тема, се получават хубави изказвания - т.е. сами по себе си много от мненията са сносни, а това го няма в почти никой друг клуб на дира - нито в "Култура", "Литература", "Размисли" и разни там претенциозни именца.



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Толкова съм щастлива,нови [re: fireball]  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 21:09



Генерала никога ли не мастурбира?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.