Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 30.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Харесва ми = привлича ме?нови  
Авторплaмъчe (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 18:43



Мислите ли че е едно и също? Какво точно означава някой да ни се харесва и да ни привлича. За мен е еднозначно. А може би има някаква тънка нишка, която не улавям. Нима може някой да ни привлича без да го харесваме
Брр стана май объркано





Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: плaмъчe]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 20:01



Ili moe bi vuprosut ti e...Haresva mi vs. Iskam go ?!?:)



Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: плaмъчe]  
АвторKumba (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 00:39



На мен ми се е случвало някой да ме привлече, без да ми харесва...Та това е според мен тънката граница: харесването е по-скоро до външност, а привличането - химия.



Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: плaмъчe]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 11:55



Абе,има нещо такова. Понякога ме привлича човек,който въобще не ми харесва нито по външност,нито по характер!но има някакво сексуално и силно привличане. А понаякога ми харесва даден човек и външно и има за какво да си говорим,но.....секса нещо....хич не идва



Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: мeд и мacлo]  
Авторплaмъчe (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 16:23



благодаря! успокоих се малко.. че не съм нещо мръднала ..на акъл

не вярвах че може да е така



Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: get_sOme]  
Авторплaмъчe (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 23:02



по-скоро исках да определя, дали нещото което ми се случва е влюбване или някакво привличане само временно и неустойчиво и не знам на какво дължащо се, а всъщност човекът т.е. човечката де, хем ми харесва, хем не съвсем и за всичко-доста ми е оплетено, та затова попитах има ли разлика в понятията



Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: плaмъчe]  
Авторget_ (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 00:58



ti predstavq6 li si nqkoi da opredeli dali e vliubvane ili privlichane, pove4eto hora ne te poznavat vav foruma za da znaqt ti kvo ima6 predvid tiq ponqtiq. Puk ot obshti izkazvaniq ne mislq che shte si napravish izvodi za teb samata. dano e vliubvane, drugoto e bul6it





Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: плaмъчe]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 01:55



Моята диагноза е, че не си влюбена все още

.Така мисля а не е задължително да е вярно. Но когато си влюбена ничие мнение няма да ти важи камо ли пък да търсиш такова, нещо повече - да допускаш изобщо чуждо мнение.



Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: Star poznat]  
Авторплaмъчe (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 16:58



навярно не знам ккаво е влюбване, но наистина че това което е вътре в мен никой не може да го промени, аз просто незнам ккаво е то и затова се плета като пиле в кълчища


благодаря ви за смислените думи



Тема Re: Харесва ми = привлича ме?нови [re: плaмъчe]  
Автор ritanata_zelka (лейзър)
Публикувано28.07.07 11:47



Ми не е едно и също. Поне за мен де. Например харесвам много хора, защото са ми интересни по начина по който се държат или разсъждават и т.н. Обаче това си е просто харесване, един вид риспЯкт, както казва една дружка.И то си идва е така изведнъж, т.е. за мен е доста погрешно да се смята че харесването е реходна форма към привличането или обратното. Просто двете са съвсем различни ;)






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.