Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Тактичтностнови  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 19:18



Сигурна съм,че всяка от вас поне веднъж в живота си е зарязвала или е била
зарязана от някого.Въпросът ми е как да го направим по безболезнено за отсрещната страна?-все пак сме обичали този човек!





Тема Re: Тактичтностнови [re: :)]  
АвторOrient express (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 19:50



След като не я обичаш вече и искаш да се разделите,не протаквай много, направи го веднага, недей да чакаш и да лъжеш, бъди честа, така ще е най-лесно както за теб, така и за другата страна да продължи напред с живота си.



Тема Re: Тактичтностнови [re: :)]  
Автор wednesday (losh potrebitel)
Публикувано12.07.07 19:50



ами,аз ти предлагам да отидеш при този човек...по секси бельо(виж картинката по-долу) и да го завържеш за леглото...направи го така,че този човек да си помисли,че ще правите секс....и след това му инжектирай доза морфин....щото трудно ще се съвземе...като разбере жестоката ИСТИНААААААААААААААААААААА

...или...знайш ли квооо?......направо го убий!



Тема Re: Тактичтностнови [re: :)]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 21:12



Постъпи така, както би искала да постъпят с теб. Преди всичко запази достойнството на човека. И бъди твърда. Дори и да разбереш, че си сгрешила не се връщай, защото няма да има ново начало. Може би да не бързаш да афишираш новата връзка прекалено, защото честно казано много боли.



Тема Re: Тактичтностнови [re: Star poznat]  
Авторorange (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 21:21



едва ли има такива, които запазват достойнството ... и аз сега се чувствам смазана и знам че от жените много боли.. ама качествено .. като те зарежат



Тема Re: Тактичтностнови [re: :)]  
Автор candy-shop (too sweet)
Публикувано12.07.07 21:29



Няма такъв вариант на "по-безболезнено".Винаги едната страна страда-в повечето случай доста болезнено, както и да подсладиш раздялата...особено в отношенията между жени.



Тема Re: Тактичтностнови [re: orange]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 22:05



Като доста пребивавах в този клуб стигнах до извода, че всички сме единодушни, че вечна любов няма. Или почти всички. Следователно има и раздели. И винаги единия не е готов. В случая си ти. Може и в другия ти случай да си пак ти. И в следващия. Тогава ще разбереш, че когато имаш нещо трябва да му се радваш пълноценно. Когато си тръгне, просто го пусни да си върви. И помни само хубавото. На мен поне ми трябваха бая шамари докато се науча да го правя. Просто трябва да възпитаваме чувствата си. Причините са си в нас самите. Чувството за собственост, за вечност е крайно неуместно. И когато започваш нова връзка си отпуши ушите. Щом чуеш, че предишната била лоша - бягай! Тази няма да те спести нищо. И други такива дребосчета:

.



Тема Re: Тактичтностнови [re: :)]  
Автор Jesica ()
Публикувано13.07.07 01:23



Neznam dali ima hubav variant na skisvane, no
ot li4en opit znam, 4e e ujasno mu4itelno da
sprat da ti govorqt primerno ili da se durjat s teb
sqkash si vinovna za neshto, bez ti sama da znaesh
zashto. T.e, da ne ti obqsnqt nishto, da te zarejat v
blatoto i da ne ti govorqt pove4e. Tova e prekrasniqt
na4in da te nakarat ne samo da stradash do spukvane,
no i da agonizirash v omagjosaniq krug na vuprosi,
koito te mu4at za dulgo...spored 4oveka i dushevnostta,
i......da zapo4nesh da se pitash dali izobshto nqkoga
tozi 4ovek deistvitelno te e obi4al i imal neshto specialno kum teb....



Тема Re: Тактичтностнови [re: Jesica]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 07:04



Никога не бих постъпила по този начин.Та нали най малкото,което
дължа на човека когото съм обичала и който още ме обича е защо
се е получило така.Немога да вдигна рамене и да кажа ;просто така"



Тема Re: Тактичтностнови [re: candy-shop]  
Авторorange (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 09:17



да така е, неизбежно е ... че ще боли, но искам да ми го кажат направо, не искам да ме лъжат и заобикалят... защото това убива повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.