Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 24.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема The next level!нови  
АвторThe Queen (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 09:31



от скоро с приятелката ми си говорим да имаме дете..... просто си го говорим,защото и на двете ни е ясно,че тук в БГ няма как да стане това! двете много се обичаме,разбираме ,дет се вика всичко е ок,пу-пу,да не ни е уроки :) но в крайна сметка винаги идва момент,в който всяка връзка трябва да премине на по-високо ниво....брак,деца,ала-бала :) но тук, при хомосексуалните двойки това не може да стане и в един момент просто връзката се изчерпва и всеки си тръгва в неговата си посока! а е жалко! Мислехме за варианти,но в крайна сметка винаги стои въпроса...как ще кажеш на родители,че ще отглеждаш дете с жена,как ще ги накараш да разберат,че то е тяхно внуче,въпреки,че другата го е родила и дефакто,както и деюре,поне в БГ, това дете не е дори твое...нямаш законни права! и най-важното,как,ако двете решите да се разделите след 10 год примерно, ще "разделите" детето...... не мога да си представя,че ще се радвам на някакво мъниче,ще го гледам,ще го обичам и в един момент ще ми го вземат,защото аз нямам нищо общо с него.....
та...тези мисли малко ме изплашиха! значи ли това,че винаги ще трябва да преживяваме раздели с жените,които обичаме,защото не може да вдигнем връзката на следващ етап.....или просто значи да изчезваме от БГ!?!?



Тема Re: The next level!нови [re: The Queen]  
АвторAZzz (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 11:04



В отговор на:

от скоро с приятелката ми си говорим да имаме дете..... и на двете ни е ясно,че тук в БГ няма как да стане това!




В отговор на:

при хомосексуалните двойки това не може да стане




Стига бе?! Верно? И защо така са пре*бани хомосексуалните?

Има ли изобщо смисъл да се хващаш в някаква връзка, след като всичко е изгубено от самото начало!



Тема Re: The next level!нови [re: AZzz]  
АвторThe Queen (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 12:39



ами виж сега...преебани сме,щото сме сексуално по-активни от хетеро и това се явява страничен ефект....но всъщност нямаме нищо против;))
а сега за другия ти въпрос....нищо не започва с мисълта за неговия край...целта е просто този път да намериш начин ;) въпроса тук е къде е начина...в заминаването,в това да останеши тук и въпреки всичко да се качиш на следващото стъпало..... или просто винаги ще имаш ново гадже и бронзов тен ;)))))



Тема Re: The next level!нови [re: The Queen]  
АвторAZzz (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 15:56



От първия ти постинг става ясно следното:

1. С твоята приятелка водите разговор за смисъла на разговора. Един вид спорт - говорим, просто за да говорим, не че казваме нещо.

От отговора на постинга ми стана ясно още едно нещо:

2. В питане и размишления за сложни хомосексуални въпроси, като къде е начина, много дълго си стояла на слънце. Не бъди толкова сексуално по-активна, че ще си докараш някой хомосексуален инфаркт и ще се чудиш къде да оставаш, къде да заминаваш.



Тема Re: The next level!нови [re: AZzz]  
Автор lsis. ()
Публикувано23.07.07 20:36



ъъъ... мен па тоя постинг ми намирисва малко на липса на секс и комплекс на малката пишка?
Нидей са поти толкова по клубовете, няма да заместят горните две



Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Тема Re: The next level!нови [re: lsis.]  
АвторKyмбa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 00:19







Тема Re: The next level!нови [re: AZzz]  
АвторTQ (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 08:55



при хетеросексуалния инфаркт по-различно ли е чувството....е,поне при хомосексуалния ще ме удари на размисли и страсти!



Тема Re: The next level!нови [re: lsis.]  
АвторTQ (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 09:03



използвам сух дезодорант,повярвай ми помага,дори когато си в клубовете;)))....явно ти не,защото гледам нещо ти понамирисва....тази година няма режим на водата,възползвай се оптимално!
размера на пишките....хмммм.....който каквато си е купил ;)))



Тема Re: The next level!нови [re: AZzz]  
АвторTQ (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 09:07



не съм тук да се заяждам,въпреки,че става забавно :))) въпроса ми беше простичък,но вие все търсите сензацията и простите неща ви убягват ;) та въпроса ми беше-има ли хомосексуална жена или мъж,ако щете, в БГ,които живеят като сем и отглеждат децата си като такова.....



Тема Re: The next level!нови [re: TQ]  
АвторAzzz (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 10:28



Интересно ми е какъв отговор очакваш да получиш на уникално умен въпрос: "има ли хомосексуална жена или мъж,ако щете, в БГ,които живеят като сем и отглеждат децата си като такова....."

Като сем? Като Съвета за електронни медии? Или семе с изядена буква?

По същество. Въпроса ти не е простичък, а изключително прост(оват). Или е уникално тъп или очакваш наистина смислен отговор, или живееш в някое друго измерение. Едва ли ще си изненадана, че на света, "ако щете, в БГ", НЯМА хомосексуални мъже и жени с деца, просто няма. Това е всеизвестен и неоспорим факт. Хомосексуалните ПЪРВО, не живеят на семейни начела, ВТОРО не искат да имат деца и ТРЕТО, няма такъв филм.

...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.