Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 03.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Не съм се и надяваланови [re: Markizata]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано11.08.07 00:41



Ти си болна от онзи удар по главата

.
Ма ако не ми вдигнеш двойно заплата ще спра да те "подкрепям" и ще подкрепя идеята да канонизираме мед-сестрите. "Свети либийско-лесбийско (това заради тематиката на клуба) мъченици".




Нямам!

Тема Re: ЧЕСТИТОнови [re: MEHTA]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано11.08.07 01:17



Па конкретно за вас си - като са обичат младите, да са земат. Ъм, не знам как да коментирам дебелашките намеци по мой адрес на въпросния/ната "стар познат" (който/която , вероятно, не е и наясно с пола си, както е видно от ника), но, понеже съм добронамерена, ще го приема само като нескопосан опит за оригиналничене, а не, като лична обида.
Колкото до твоето (цитирано) умозакючение в тази връзка, понеже, пак, съм добронамерена, ще кажа само, че е доста неуместно.





Тема Re: ЧЕСТИТОнови [re: Markizata]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано11.08.07 12:18



Star poznat: "Не си ли чула, че "които не си приличат се привличат", както гласят и някои закони на физиката. Тя се заяжда с мен, значи иска да й стана гадже."

Па на мен идеята ми беше, че през перчема ми минава кой по кого си падал - съвсем не беше тук темата.
Успехи!



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Не съм се и надяваланови [re: abettor]  
Автор Mentolka (Extra)
Публикувано11.08.07 17:34



Естествено, че е права.
Какво точно правиш тук да те питам, ако не да "подкрепяш" (клакьорстваш)???

Много големи експерти се извадихте всички

Като ви чета постингите и направо ще умра от смях. От Либия, минахме през драмата на болните, после през комунистическа България, за да стигнем до ... колко често се изказват сестрите по радиото... Вие друга работа нямате ли си??? Като не ви интересува или ви дразни нещо що непрестанно пишете по темата???

Да... в този профилиран клуб (сам го каза) очевидно се пръкват и недоразумения като тебе.



Тема Re: Не съм се и надяваланови [re: Mentolka]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано11.08.07 18:14



Изказвам мнение по темата. За медиците в Либия.
Изказвал съм я на много други места.
Нито се имам за експерт, нито искам някой да ме приема за такъв.
Просто искам да се зачита правото ми на мнение. Дори в "Ева и Ева", когато тук се поставя политически проблем и въпрос. Както е видно не се набърквам по "другите" въпроси.

Но, интересно - ти какво правиш в тази тема? Мнение за либийските сестри от теб не прочетох.
Защо ли ми се струва, че някакви лични подбуди те карат да се включиш! Така ли е, бонбонке?



Нямам!

Тема Re: Не съм се и надяваланови [re: abettor]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 20:30



Така или иначе си се наврял между жените, би ли изяснил няколко въпроса, които имам към теб?
Ето ги, но можеш и да не отговаряш:

1. От клуб Либия ми стана ясно, че сега след като сестрите са свободни искаш да се говори за пари.
- Постави ли преди да са свободни този въпрос? Къде?
- Знаеш ли какво точно представляват 400 милиона долара? За сравнение знаеш ли колко струва половин самолет/ да кажем Боинг/, знаеш ли колко струва 1 вагон/знаеш за какъв вагон говоря - не за Лом-София?, знаеш ли колко струва един танкер с петрол? Само ще ти подскажа, че е с пъти повече- 2-3.
- Мислиш ли, че за Либия са важни тези 400 милиона при положение, че са сред най-големите собственици на петролни залежи?
- Промъква се и мнение, че сам Кадафи е платил тези пари. Защо?
На края ще ти кажа, че само бедните духом са в състояние да мерят свободата в пари. Тази привидна загриженост за хората, когато с едната ръка им даваш коричка хляб а с другата им окачваш верижката на врата остава в миналото ни. Цивилизованият свят реши и сестрите са свободни!
Колкото до тезата на твоята приятелка, че всяко нещо си има цена, да, това го срещаме доста често във филмите за мафията. Препоръчай й да не преяжда с тях, защото макар и бавно тръгнахме.



Тема Re: Не съм се и надяваланови [re: Star poznat]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано11.08.07 20:52



Не знам дали съм се наврял "между жените". Поне ти, анонимнико, не приличаш нито на мъж, нито на жена. Приличаш ми на някого, но възпитанието ми ме възпира да те разконспирирам.


Сега по въпросите:
1. Задал си въпрос/ите си с 1. и с тиренца. Чудно къде са въпросите с 2. и тиренца. Вероятно не ти стигна фантазията да ги зададеш. Можеше и само тиренца да ползваш.
2. На въпрос 1, тиренца от едно до четири знам отговорите. Но не смятам да комуникирам с анонимници.
3. Ти знаеш ли колко струва вагона Лом - София? И какво общо има Лом тук?
4. Тезата на моята "приятелка" не те интересува. Не виждам да съм афиширал някого или някоя за моя приятелка. Можеш и ти да ми станеш приятелка, стига да паснеш на завишените ми критерии.
5. Ако те интересува още нещо за личния ми живот в момента съм с червени боксерки, с апликация, с капка Versace между ....между апликацията :))
6. Има жалки мъже. И жалки жени. Ти покриваш и двата критерия.

Понякога си се чудя на акъла, че се занимавам с такива като теб. Но пък може би правя добро дело. Има шанс да съм ти помогнал да разбереш собственото си жалко съществуване и да се промениш към по-добро.
За последното ти пожелавам успех!

Нямам!

Тема Re: Не съм се и надяваланови [re: abettor]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 21:08



Явно там някъде - между капката и апликацията ти се е згубило и мозъчето.



Тема Re: Не съм се и надяваланови [re: Star poznat]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано11.08.07 21:51



"згубило"? Когато решиш да пишеш злобни постинги поне внимавай за правописа.
Мозъчето си ми е на мястото. Но не е тук мястото, и не с теб, да се доказвам!

Чао! Все пак доста хора ме познават. И едва ли ще одобрят факта, че си говоря с анонимници като теб. Които циклят на едно място в безсилна злоба.





П.С. Пийни една водка и прави секс. Гарантирано ще те отпусне.

Нямам!

Тема мда,нови [re: abettor]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано11.08.07 22:11



накрая всичко опира до ебането!

Както са казали древните римляни, "Всички пътища водят към Рим"...
Та, зад всеки безсмислен конфликт обикновено се крие сексуална незадоволеност (не, че нещо искам да намекна за нашия "стар познат", РАЗБИРА СЕ! )
Този пост стана много up close and personal, и много off от темата Либия(която и без това ми е дошла до гуша), така че аз ви оставям да си изгладите етичните, политическите и сексуалните недоразумения на спокойтвие и без да се бъркам!
Аз отивам да правя любов (а не война)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.