Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 21.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ЧЕСТИТО ,БЪЛГАРИ !!!  
Авторtrepet (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 11:18



ЧЕСТИТО ,БЪЛГАРИ !!!
Медиците ни са си в България !!!!!!
СВОБОДНИ СА !!!!!
Нека се радваме с тях , чисто по човешки !!!!!!



Тема Re: ЧЕСТИТО ,БЪЛГАРИ !!!нови [re: trepet]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 14:54







Тема Re: ЧЕСТИТО ,БЪЛГАРИ !!!нови [re: trepet]  
Автор Helsky ()
Публикувано24.07.07 18:56



Не вярвах, че това ще се случи.

an e-motion in slow-motion.


Тема Re: ЧЕСТИТО ,БЪЛГАРИ !!!нови [re: trepet]  
АвторKumba (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 21:18



Много се радвам, че се прибраха! :))



Тема Re: ЧЕСТИТО ,БЪЛГАРИ !!!нови [re: trepet]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 22:47



Радвам се, че тази несправедливост приключи, но четохте ли, какво правят либийците с парите?!!!!! Купували си коли и....жени. Това няма да бъде простено от Бог. Дано се справят с ужасния проблем, дано си върнат живота тези хора. Толкова ми е мъчно за тях, толкова ми е симпатичен и този Ашраф, с неговата "Велика България". Дано да намерят отново живота си.



Тема Re: ЧЕСТИТО ,БЪЛГАРИ !!!нови [re: trepet]  
Автор K. (((<>)))
Публикувано29.07.07 20:18



айде стига с тия "медици", де.

да, радвам се, че са излязли от така наречения затвор, но честно казано ми писна да плащам данъци за тях и ми писна от 8 годишната медийна полюция. която пък може би едва сега започва - оттук нататък ще има да слушаме как еди коя си сестра кихнала, а друга стъпила накриво. аман от глупости.



Тема някакви...нови [re: K.]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.07.07 00:58



...проблясъци в мрака...


Казват, че всеки народ заслужава държавата си. А всяка държава заслужава съдбата си.
Мисля, че точно този цирк го доказа доста красноречиво.
Тази вълнуваща сага в 4957 епизода имаше всичко, което му трябва на българина - жени, интриги, политика, дела, добри и лоши...и, накрая, принц на бял кон (самолет) и някакви 400 млн. долара, които...се появиха от небето и изчезнаха в нищото - точно като на филм! И, което е по - важното, имаше хепи енд!
Народът се радва на своите герои и своя хепи енд - .Като се замислиш - това е , от което сме имали нужда винаги - от турско до ден днешен - герой на бял кон и хепи енд. И...винаги си го получаваме - точно такъв, какъвто сме си го поискали - пък, после...после...си е за после!
Българинът е...странна порода алкохолик - живее в постоянно пиянство и никога не изтрезнява. Само минава от едно в друго без прекъсване.
Дали по - скоро е сенилност това? ...Или някаква нелечима форма на инфантилизъм?



Тема Re: разсъжденията на една домакиня?нови [re: Markizata]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 17:04



само не знам, ние с какво сме заслужили да четем подобни твои безконечни и доста неуместни и вяли бози?!?



Тема Re: разсъжденията на една домакиня?нови [re: ...]  
Автор K. (((<>)))
Публикувано31.07.07 00:32



за осемгодишната медийна сага говориш, нали?



Тема Re: някакви...нови [re: Markizata]  
АвторKumba (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 17:30



Ама че простотия...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.