Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 23.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: The next level!нови [re: TQ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 16:58



брейнстормке, като употребяваш "сложни" и "интелектуални" думи, не е зле да знаеш все пак и как да ги пишеш: роптая, от ропот..., най-вече за да не ни втрещяваш прекалено с брейнсторма си. впрочем, по темата, причини за напускане на бг винаги има, по-добри или по-лоши.





Тема Re: The next level!нови [re: ...]  
Автор fireballМодератор (жив)
Публикувано31.07.07 00:28



Какви всъщносто са ти забележките? Конкретизирай, ако обичаш.... защото постинга за мен е много смислен и добър....



Тема Re: The next level!нови [re: ...]  
АвторTQ (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 08:42



така е,понякога човек натиска грешния бутон:) правописа ми е поправен,благодарение на твоята бдителност и речника ти, а сега нещо др имаш ли да кажеш или с това вече се изчерпа :)!?
поздрави ;)



Тема Re: The next level!нови [re: TQ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 09:55



странно, близостта на "о" и "у" на клавиатурата досега ми е убегнала, за да съм заподозрялла, че рупот е следствие от простото объркване на бутоните.

Да, имам да кажа по същество и дори го казах. Да се повторя ли? Хората намират разни причини да заминат, твоята тема ми прилича на едно мрънкане и вариации в стил expatriation. Не го осъждам, просто ако всички седнем да мислим, че у нас "нещата не стават", те никога няма да станат. Много просто - никога няма да има някой, който да ги направи. Това е принципно по въпроса.

От друга страна, наблюденията ти са вярни, ще си спестиш редица главоболия, макар и едва ли всичките, ако си в чужбина.

Поздрави! И може би дори, на добър път!





Тема Re: The next level!нови [re: ...]  
АвторTQ (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 11:08



и една съседка оприличаваше хамлет на жена,но уви,той не е, така че и в твоя случай важи-приликата с действителни лица и събития е случайна:)
а тези патриотични слова ако всички седнем да мислим, че у нас "нещата не стават", те никога няма да станат....о,please, get a life;)
напротив,нещата все повече и повече стават,въпроса е дали ние сме готови да ги понесем.мога още мн да пиша,но ме чака дълъг път,тъй че.....ай,со здраве ;)
ПП. -никога не повтаряй,винаги опитвай нови неща ;)



Тема Re: The next level!нови [re: TQ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 12:49



Престани да ми намигаш, отегчително е, а пък израза "со здраве" е толкова изтъркан, че единствения, който дълбае в повторението, че и досадата, тук си ти. Относно опитването на нови неща мога да кажа - да, но с мярка.

ПП

Можеш да напишеш нещо средно между пътепис и епопея на душевпечатленията си озаглавена On the road, естествено на примитивен английски в стил о,please, get a life, вместо добре познатото ни оh, please.*h не се чете, но присъства в узписването.

След като установихме липсата ти на познания по български, вече се сблъскахме с очебийността на твоя кофти английски, важното е, че можеш да ни заливаш с "готски" щампи от сорта 'ай,со здраве' и cool намигания, с които да запълваш семантичните и граматични празноти.



Тема Re: The next level!нови [re: ...]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано31.07.07 15:37



"узписването"



Тема Re: The next level!нови [re: The Queen]  
Автор tetrodotoxin_2d (новак)
Публикувано01.08.07 11:33



Дай да ви направя по-едно и на двете и да мирясате .
Може и по две-три както кажете.





Тема Re: The next level!нови [re: ...]  
АвторTQ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 13:50



след като видях твоето оригиналничене и хитроумност, както и изключителното ти познаване на бълг граматика,а и не само, мога единствено да ти предложа да бъдеш редактор на бъдещия ми пътепис!смятам,че ти ще му придадеш онзи малък,но съществен чар, който ще превърне книгата в бестселър на всички времена ;) (намигването ми е тик,не го правя съзнателно:)
и сега след като запълнихме достатъчно клубно пространство в спор коя е по-умна и забавна(въпреки че всичко бе ясно още от самите никове;), ще кажа,че целта на постинга не беше да си търся идеи за забогатяване,редактори и пътеводител,а просто разискване на един проблем,който стои пред всички ни или поне пред всички,които са намерили половинката си,с която искат да имат всичко....

отпочини,релаксирай,прибави още една точица към ника си(вместо да се удряш с ластик:) ...и така :)



Тема Re: The next level!нови [re: Azzz]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано03.08.07 16:18



Уооооу, малката пишката май още повече се е смалила - много ли я търси тая сутрин бе, че целия свят ти се вижда нихилистичен.
За Царкинята ще кажа само, че има много, ама адски много хомосексуални двойки или хомосексуалисти без партньор, които си мечтаят за дете някой ден. И е напълно нормално и вие да го искате.
Не виждам какво толкова сте се заяли всички със семейните ценности. Любовта между две жени или двама мъже се различава само по броя на пишките в семейството и обикновено това, което различава хомосексуалните хора от "нормалните", е, че просто си падат по хора от същия пол. Всички останали ценности си действат по нормалния път. Нищо не гарантира на една жена, че като се омъжи, мъжът й ще е здрав и ще си имат бебе. Естествено е все пак да го искат и да си осиновят, защо пък да не. Защо пък и еднополовите двойки да не си осиновят - и при тях проблемът е на чисто физическа неспособност за възпроизвеждане.
Юридическите закони в България не позволяват да се женим и да делим имущества като брачна двойка, ама вратички има винаги. Най-малкото, че неомъжена жена с прилични доходи има право на осиновяване. Или на попечителство. А в крайна сметка - въпрос на приоритети. Защо пък да не заминете и за чужбина.
Всичко си зависи от ситуацията и нищо не е невъзможно ;)
А пък който не иска деца и който не цени семейството като здрава обществена единица, да не прехвърля това си отношение на другите и да не псува наляво и надясно всеки, който е създал семейство или здрава и продължителна моногамна връзка.



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.