Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 21.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тъпааа съм  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано12.06.07 17:43



Момичета, знам, че не е хубаво да се фукам, че не знам, ама някоя може ли да ми обясни какво е сървър? И какво иде да рече, като ти се появи нядпис, че няма връзка със сървъра? Аз винаги съм си превеждала тоя надпис като "сервитьора го няма, ходи да пийш една студена вода от чешмата". Ама не винаги помага;
Та?



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: тъпааа съмнови [re: MEHTA]  
Авторdynamitbitch (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 18:02





аз пъ се чуда за кво ти е компютър

A bitch is a female dog or other member of the canidae family.



Тема Re: тъпааа съмнови [re: dynamitbitch]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано12.06.07 18:08



хехе, ми за да се фукам, че и аз си имам



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: тъпааа съмнови [re: MEHTA]  
Автор odissey (непознат)
Публикувано12.06.07 18:43



Oh,ne 4e znam koi znai kolko,ama podoziram,4e nqkoq ot nastroikite tam ne e nastroena kakto trqbva i zatova nqmash vryzka...
nqmash vryzka s tyrseniq sait ili kakvoto tam e



EYXHN O Y EI

Тема Re: тъпааа съмнови [re: dynamitbitch]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано12.06.07 18:57



като не знаеш какво да кажеш, по-добре замълчи!





Тема Re: тъпааа съмнови [re: MEHTA]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 19:03



Мен пък,ме мрази шефката,някой яко и говори срещу мен!ходенето на работа ми е ад!ужас,в депресия съм...незнам,незнам...



Тема Re: тъпааа съмнови [re: мeд и мacлo]  
Автор Monlks (drop-dead g.)
Публикувано12.06.07 19:15



говори с нея



Тема Re: тъпааа съмнови [re: MEHTA]  
Авторarrabiata (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 21:44



Простичко, това е особен компютър, който ти осигурява връзката с мрежата или интернета. Липсата на връзка може да е техническа повреда или финансова такава.



Тема Re: тъпааа съмнови [re: arrabiata]  
Авторepoussette (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 01:11



Хм, зависи кога точно и при какви обстоятелства се получава това съобщение. Ако е при опит за отваряне на която и да било страница, тогава има локален проблем с интернета - потребителката не може да осъществи връзка.
Ако обаче се получава само при точно определен сайт, тогава сървърът/сървърите, на които се хоства този сайт, може в момента да не работят, да са ъпгрейдвани или да се прави промяна по самия сайт.

Сървърът е компютър, който не е задължително да осигурява връзката с мрежата или с интернет. Сървър е компютър, към който се обръщат други компютри и искат определена услуга/заявка той да им изпълни. Най-често на мощен сървър са качени стотици файлове, организирани в бази данни. Потребителите (обикновените компютри) се свързват с този сървър посредством някакъв сайт примерно, и търсят, копират, качват необходимите им файлове.



Тема Re: тъпааа съмнови [re: MEHTA]  
Авторlsis. (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 04:39



Поне си си напрайла труда да си го преведеш тоя път




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.