Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За времето и англичанитенови  
Автор who cares (who knows)
Публикувано31.05.07 15:12



Нещо, нищо интересно в тоя форум тея дни...та малко за времето викам да поговорим....

Ама аз сериозно



Някво мрачно, гадно, дъждовно....направо, моята жизнерадостна душа взе да се депресира....това не е за вярване - последното де. Та какво правите вие в такова време, влизате ли в разни дупки, депресии и т.н. И ако да, как се спасявате от тях?

Щото аз през последните 15 мин. реших, че ша трябва да се влюбя, че да не му обръщам внимание



Тема Re: За времето и англичанитенови [re: who cares]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано31.05.07 16:30



Ми аз си стягам куфара и заминавам за Лондон :р



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: За времето и англичанитенови [re: who cares]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 17:30



az si puskam liubima muzika - ili nqkoia otkrovena debilshtina koiato me kara da se smeia, ili nqkolko bezumno krasivi par4eta na Nightwish, Blitzkid, Enygma...

ili se hvashtam da napisha nqkoj razkaz v kojto da pome4taia na fona na dyjda i mokroto vreme navynka :).

ili kliukarstvam s poznati. ;) feel welcome za poslednoto, a ako iskash, moje i ot mojta muzika da ti pratq neshto





Тема Re: За времето и англичанитенови [re: who cares]  
Авторepoussette (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 18:01



Времето е прекрасно!
Разхождам се всеки ден под дъжда!
Ниското атмосферно налягане изобщо не ме прави сънлива, напротив, даже съм по-работлива. Всичко щеше да е идеално, само дето ми се появява един "бъг" в такива дни - огладнявам много и се суетя около хладилника (когато съм вкъщи) и най-близкото мини-маркет-че ме притегля като магнит


Изобщо не се депресирам. Дори от факта, че с увеличеното храноприемане мога да нашишкавея



Тема Re: За времето и англичаните [re: Morgana]  
Автор who cares (who knows)
Публикувано31.05.07 18:12



О, много мило, обаче icq листата ми е full:) и сутрин и вечер губя по 1 час, само за добро утро и добър вечер....щото нали NOBLESE OBLIGE

....мдам:)



Тема Re: За времето и англичанитенови [re: epoussette]  
Автор who cares (who knows)
Публикувано31.05.07 18:14



Ама естествено, че ще разхождаш...то надали има по-голямо удоволствие от това, освен да изляза ей ся на терасата, да седна под чадъра със слънчевите очила и да изпия една цитронада в тоя пек, щото ми е баси и горещото в тая жега



Тема Re: За времето и англичанитенови [re: who cares]  
Автор Helsky ()
Публикувано31.05.07 19:24



Не обичам дъждовното време...

А през последните близо 3 седмици не мога да се отърва от ужасно главоболие.. А спасението - шепа силни хапчета.



an e-motion in slow-motion.

Тема Re: За времето и англичанитенови [re: Helsky]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 09:55



opitaj s bilki po-dobre - lavandula, mato4ina, valeriana, jylt kantarion i iglika kombinirani v ravni koli4estva, ot tova po 1 supena lyjica na okolo 300-400 ml voda, ve4er. dejstva strahotno. predi vreme i az se drogirah s shepi hap4eta, nakraia bolkata razviva rezistentnost kym vsqkakvi analgetici...



Тема Re: За времето и англичанитенови [re: who cares]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано01.06.07 14:26



Дъъъъжд! Дъъъжд!
Обичам да вали. Много.
Вчера:
Главната. Порой. Всичко живо на открито се е забързало с чадър в ръка към най-близката сушинка. Само една девойка не се притеснява от това да я навали, върви спокойно под дъжда с изправена глава/ не толкова от гордост, колкото, за да не й влиза вода във врата..защото това, колкото и да обичаш дъжда си е неприятно/.
И познайте коя беше таз девойка- аз! :)

А това за дупките и депресиите- за май нямам спомен някога да не съм била депресирана..
Това с влюбването върши работа, ама трябва да я взаимно. Иначе- тцъ.

Виж бурята в очите ми...


Тема Re: За времето и англичанитенови [re: Morgana]  
Автор Helsky ()
Публикувано01.06.07 15:44



true, true.
в един момент наистина спират да помагат и вече по-скоро вредят..

но не съм любител на билки и чайове.

друга идея ?



an e-motion in slow-motion.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.