Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Поглед  
АвторPrincesse de la rue (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 00:29



Как гледа една влюбена жена? Питам сериозно.



Тема Re: Погледнови [re: Princesse de la rue]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано29.05.07 00:32



Ами обикновено гледа в земята. Поне аз така правя.



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Погледнови [re: MEHTA]  
АвторPrincesse de la rue (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 01:04



Дам, понеже и аз понякога го правя, ако не в земята, то поне някъде другаде в пространството, само не и в жената, се опитвам някак си да се отърва от този си навик, понеже така не мога да видя реакциите й...а са ми важни, конкретно в този случай, защото има сега една жена, която много харесвам, страшно много, а имам подозрения, че и тя мен - но иди разбери каква е истината, след като, когато говорим и тя се държи като мен: или гледа някъде другаде, или ме зяпа втренчено с влажен (по мое мнение) поглед...Ще ми се да можех да питам някого от общите ни познати, какво е неговото мнение по въпроса (дали тя ме харесва) от позицията да страничен/безпристрастен наблюдател...но не става:(.



Тема Re: Погледнови [re: Princesse de la rue]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано29.05.07 01:13



А, не замесвай трети човек. Ако си има нещо между вас, ще си стане. А па за погледа на мога да ти помогна, защото и аз малко като теле зяпам. Па даже и спирам да говоря....а по принцип съм болестно бъбрив човек





Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...

Тема Re: Погледнови [re: Princesse de la rue]  
Автор odissey (на)
Публикувано29.05.07 09:00



мога да ти кажа аз как гледам

...усмихвам се,изчервявам се и я гледам,когато тя не ме гледа...обаче щом ме погледне,аз веднага си отмествам погледа...и така,винаги се познава дали съм влюбена или не...не мога да се крия...





Тема Re: Погледнови [re: Princesse de la rue]  
Автор ritanata_zelka (циганска торба)
Публикувано29.05.07 11:56



обикновено кат тЕле... Аз кат съм влюбена зяпам мноо втренчено .. и гледам мацето.. гледам го.. аама не гледам нея.. ми през нея... и си мисля.. некфи неплатонични неща свързани с въпросната.. и така.. то.. си проличава. Според мен си е различно, нещо като походката... някои ходят с големи крачки, други с малки, трети разкрачено, четвърти леко подскачат.. зависи от човека:-) Ама ако гледа влажно... може да има някфа взаимност в интереса:-Р

Оправдавам безметежността на дните си.


Тема Re: Погледнови [re: MEHTA]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано29.05.07 14:29



(пеейки)
"Не слушам човек като мен,
той не спира да говори БЪРЗО..."



А аз гледам втренчено, УМНО, замислено, влюбено, занесено девойката (обекта на моите чувства), но само, ако тя се е загледала нейде встрани... ако, не дай боже, ни се засекат погледите, веднага поглеждам в краката си, или затварям очи, изчервявам се, започвам да заеквам, ако се движим, със сигурност се спъвам, залитам...

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Тема Re: Погледнови [re: ritanata_zelka]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано29.05.07 14:36



Аз съм от тези с "леките подскоци"

, с равновесието не съм в добра форма и се свличам понякога на тротоара, удрям се челно в дървета, пътни знаци, стълбове... често припадам!

По-добре да се возя в автомобил... рисковано се е да се разхождаш с мен!
Със сигурност ще възникнат Главоболия, Неприятности и Нелицеприятни случки, аха!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Тема Re: Погледнови [re: Princesse de la rue]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 14:54



Az gledam v zavisimost ot jenata i situaciiata. Poneje si padam malko psiholog-liubitel, obiknoveno na tova razchitam za da omaia pyrvonachalno devojkata... nasochvam temata na razgovora natam, malko po malko pochvam da j pravq analiz... kazvali sa mi che gledam mnogo nadylboko i omagiosvashto, izpolzvam go ;). Edin vid vlizam v dushata na jenata, po nachin, kojto da ia laskae... govorq j za hubavite neshta v neia, dori kogato e pyrva sreshta...galq ia s pogled...

Taka, tova ako imam pone nqkakvi shansove

. Ili ako nqmam nikakvi i taka ili inache nqma kakvo da gubia, a bih mogla da spechelia priiatelka.

Ako pyk se nadiavam silno i se chuvstvam az samata omagiosana, ami, reagiram kato vsichki... usmivkata mi ofejkva nanqkyde, stavam pritesnitelna, ponqkoga mi e krivo che eto - sedi sreshtu mene shemetno mace koeto me kefi, a az trqbva da se dyrja kato obiknovena jena, kolejka, priqtelka i sakyn da ne si prolichi, che bih preskochila vsichkite tiia razgovori i bih si kazala i pokazala direktno kolko mnogo mi haresva...



Тема Re: Погледнови [re: EVl]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано29.05.07 16:09



Ух, и аз почвам да заеквам. Даже блокирам.
А виждалили сте хора, дето като са смутени либофно, и не им млъква устата - почват да си плямпат и никой да не ги слуша, пак не млъкват. Аз познавам такъв човек - истнико радио. Недай си боже да го попиташ "Абе ти да не си падаш по Еди Кой си" - час и половина съм го слушала да разправя нелепости, само и само да не млъкне и аз да не се върна на въпроса си.



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.