Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 23.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема усещанетонови  
Авторorient (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 01:28



Става въпроос за онова чувство -когато усещаш че вече всичко е приключило
а и двете не знаете как да си го кажете.



Тема Re: усещанетонови [re: orient]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 01:43



Абе ако е приключило за теб - кажи си го. Не го пришивай и на другия човек. Някак си не ми е реално и за двамата да е приключило едновременно. Може, де, но... рядко явление. Все единия не е готов. А и това чувство се поражда от различни неща. Но може да се провери ако се установи, че прекарвате дълго и все по-дълго време разделени без никой да протестира и припира. Ако ти заминаваш с лекота и тя заминава с лекота. И други тям подобни





Тема Re: усещането [re: Star poznat]  
АвторOrient express (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 09:21



Съгласна съм с теб, много е трудно и двете едновременно да сте се изчерпили в една връзка, още повече и да чакаш другата страна да каже първа,че е така. Сякаш искаш да не си ти виновна за вашата раздяла, а тя. Бъди смела и имай достойнство. Ако и двете сте емоционално изпразнени поговорете, решете го и всеки да поеме нов път без обвинения и плач. Все си мисля обаче, че едниният никога не е готов, колкото и да си мисли, че е така и винаги ще има наранен. Преди това помисли искаш ли го или е нещо временно, за да не си хапеш задника от яд, после няма връщане назад. Успех



Тема Re: усещанетонови [re: Star poznat]  
Автор MEHTA (минаващ)
Публикувано23.05.07 20:01



Аааа, има я и другата страна. Ако прекарвате много време заедно, без никой да протестира, тогава хубаво. Ако обаче и двете не ви свърта, когато сте насаме, значи нещото е свършило. Ама като цяло наистина единият не се усеща навреме и е въпрос на чест другият да си признае, че му е писнало. Иначе после ще трябва да отговаря на реплики от рода на "Значи аз докато толкова съм се кефела с теб, ти си си мислила, че не можеш да ме траеш вече. Защо не ми каза по-рано???". Ей на това аз му викам кофти ситуация и за двете страни.



Тема Re: усещанетонови [re: orient]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 20:13



Щом сама стигна до това усещане мисля че и сама знаеш какво да направиш.Повярвай ми няма как да сбъркаш.Пък и така да е какво толкова хората непрекъснато грешат






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.