Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 23.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Четейки се замислих...  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 11:42



Здравейте!
Влязох от женско любопитство в този клуб, прочетох няколко постинга и не мога да не си задам въпроса „Какво е за нас интернета?” Какво кара някои хора да търсят връзки и запознанства именно по разни клубове. „Искам да правя секс с жена!!! Заинтересуваните да пишат!” хеххееххеехххееее
Личното ми мнение – объркан народ, достоен за съжаление...



Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: Жeнa]  
АвторMarkizata (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 11:53



същното, което кара и теб да пускаш тази тема.





Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: Жeнa]  
Авториkoнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 19:16



Ами, странно нещо е нета, да:-). Ние с приятелката ми се запознахме в нета и вече 5 годинки си живеем заедно





Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: Жeнa]  
Автор MEHTA (новак)
Публикувано18.05.07 19:26



Аз все пак мисля, че дългото прибиваване в нета, в чатове и клубове е сигнал за някаква липса в "живото" общуване. Усещам го по себе си - досега винаги съм използвала компа за работа, за търсене на някаква посредствена информация, преглеждала съм темите тук веднъж на месец-два, когато се сетя, по малко мирка, по малко скайп, ама през последните два месеца, като ме удари липсата и носталгията, стой та гледай какво киснене пада пред компа ... Имам проблем и си го признавам - така тежи по-малко.



Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: MEHTA]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано18.05.07 19:33



абе, когато приятелите ти са на другия край на света, пък близките ти са по цялата страна, пък гаджето е в другия край на града, пък ти работиш, учиш и т.н., не е едно и също, кълвейки нещо на бюрото, да пуснеш по едно заяждане някъде за здраве

и, да отделиш 2,3,5 часа специално да се видиш с някого!
Нет - а е просто една допълнителна възможност за общуване и за много други разботи. Както и пийването е възможност за прекарване на времето, както и пушенето...а всеки си има глава на раменете, за да прецени, кое в какво съотношение
Аз например, за да не пиша в нет, значи или съм прекалено нещастна, или съм прекалено щастлива, или съм умряла



Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: Markizata]  
Автор MEHTA (новак)
Публикувано18.05.07 19:48



Ми на мен лично не ми е все тая дали ще се шматкам с приятелите си по пловдивската главна или ще се залепим за микрофона, не ми е все тая дали мамйка ми ще ми разправя по нета как вчера били на гости на баба и какво им сготвила, докато аз зяпам умрелите физиономии на блудкави националисти, не ми е все тая дали ще се забием в някой апартамент с десетина от "нашите" да бистрим политиката или ще правя това във някой форум. Нетът е хубаво нещо, спор няма, но когато стане преобладаващото средство за комуникация в ежедневието ти, значи има нещо гнило.



Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: MEHTA]  
Авторjeepers_creepers (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 00:28



Има някои, които пишат тук, защото не могат да говорят с всеки за ориентацията си. Тук си анонимен, никой. Един ник и нищо повече. Не, че се срамуваш от това какъв си, но просто е по-сложно. Тук можеш да излееш всичко, цялата болка и пумия, която те залива понякога. Възможно е да срещнеш полезни отговори, хора , които мислят като теб и ти дават малко подкрепа, въпреки че не се познавате. Може и да те нагрубят, обидят и наругаят, но не е ли така и в реалния живот? Аз лично съм така...просто си драскам тук и има хора, които ти дават подкрепа. Пробвах ведъж да пиша тук и ми хареса. Не е кой знае какво , но ми олеква като излея болката си и срещна някои леки , закачливи и смислени отговори.





Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: Жeнa]  
Автор ritanata_zelka (циганска торба)
Публикувано20.05.07 00:27



Що е то нета.За нас нета си е нет... уърлд уайд уеб или там кво беше...Та хората си търсят връзки и запознанства навсякъде. Тва търсенето си въври в предлагането.Един вид като нета и клубовете и форумите ич атовете или там квото предлагат възможност за запознанства, ясно е че има хора, които имат нужда от това.



Оправдавам безметежността на дните си.

Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: Жeнa]  
Авторwho cares (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 16:28



Брей, народ достоен за съжаление..жалко, че и ти си в това число....

Аз не виждам нищо лошо, някой да си търси приятели, ебачи или пък любов в нета...Доколко обаче това се случва е друг въпрос, а и доколко интуицията ти работи, че да отсееш свестните индивиди е друг.....

А да не говорим, че стреса, работното време 8+, събота и понякога неделя, големия град улесняват точно тези виртуални запознанства....отколкото реалните

мдам жено, тъй е





Тема Re: Четейки се замислих...нови [re: who cares]  
Автор MEHTA (новак)
Публикувано21.05.07 16:40



Момчетата са си решили проблема с е...нето - почти във всеки по-голам град си имат по едно паркче, където се събират, дефилират, докато някой ги хареса и се мушкат в някой храст за известно време. Някои отиват там просто да си полафят или да се срещнат с познати - също като в нета, ама някак си по-истинско. Ония ден открих, че гей-парка в Плд даже сайт си има. И ето какво е написал създателят му:

Разликата между търсене на сексуален партньор на пиацата и чата.
1. В чата повечето хора или не пращат снимки, или показват чужди, или така са обработили фотосите си, че почти нищо не се разбира. За разлика, на пиацата виждате всеки в цял ръст, без риск от фалшива снимка.
2. Когато решите да се срещнете с човек от чата, идва нормалния въпрос "Ще си допаднем или не?". Цялото висене в мрежата и дългот търсене и потане отпадат, когато се видите с човек на пиацата.

Напълно съгласна !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.