Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема неосъзната? ами сега?нови  
АвторMEHTA (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 01:26



Сигурна съм, че имате усет към момичета, които обичат момичета. Всички го имаме - надушваме се, както се казва.
А случвало ли ви се е да "надуиште" някоя, която сама не знае, че е "такава"? И да речем, че не се бъркате. И то да ви е близка приятелка, която съвсем не ви е безразлична.
Каква е вашата/нашата позиция тогава? Да тръгнем да й "отваряме очите" ли? Или да си траем? Да я наблюдаваме и анализираме? Да й намекваме? Или направо да си я попитаме какво мисли за женската любов? Или да си я оставим да се лута, докато се осъзнае?
Случвала ли ви се е подобна среща?



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
Автор ritanata_zelka (циганска торба)
Публикувано10.05.07 11:09



Мое да й отвориш очите кат я заведеш в катакомбата на Стамболийски без предварително да й казваш че е бардак де.... И следи реакции... ако избяга с крясъци явно не му е дошло времето да я питаш за женската любов и има ли почва у нас, но може и вероятната причина да е в изключителния подбор на клиентките (изкл. единици) по маса,трицепс, бицепс, нежни кривогледи погледи увенчани не с две, ми просто с една вежда и масивна челюст.

Оправдавам безметежността на дните си.


Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: ritanata_zelka]  
Авторe дoбpe (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 14:16



че тези, които не ходят в Есенс са дори още по-красиви

, че в много случаи дори и много по-умни, и въобще представляват едно шокиращо съчетание на двете женски достойнства, и в тази последователност на мисли като се замислиш....май изобщо не е добре да се осъзнава май, а?



Тема Re: неосъзната? ами сега? [re: e дoбpe]  
Авторget_sOme (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 15:02



въобще нямам намерение да отварям на някой к'вото и да било, нейна работа е каква е. Друг е ?-а ако ме пита нещо или иска "помощ" тогава споделям наблюдения да и улесня главоблъсканиците. Имам една такава приятелка, гей си е, но не знае, сама се насочва, а аз само я предупреждавам за опаснотите

,защото в такива бурни отношения може се вакара, че чак да се пита отдека и е дошло.
Та хем помагам, хем не ми е работа, мразя да си вра носАТ дека не му е мястото.
Обаче хмм ако харесвам ?-ната жена, хич не ме интересува каква и е ориентацията...залепям се за нея и тормоз докано не ме ареса и тя

йех йех буйна младост защо си заминаваш (скоро ставам на 27 и се чувствам като стар, наритан гъз:)



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
АвторMEHTA (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 20:23



Уоу, много ме радват отговорите. Аз имам една такава либоф, и пробвах от малко по всичко, което писахте. Най-весело беше , като я заведох в дупката (не есенс, ами една друга) и тя остана само пет минути и после една година се оплаквше, че някакъв травестит я обарал по задника. По едно време пък реших да я запозная с най-добрата ми приятелка и тя (любимата ми) знаете ли какво хвана, че направи - призна й, че се е влюбила в нея

Ми като се обичат младите, да са земат, ама защо на някои хора им трябва да станат на 35год. и да разберат, че няма да им дойде мерака да се омъжат, за да си признаят, че просто искат да се оженят.



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
АвторMaщepka (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:34



Ехаа, то, твойто, като латино-сапунка звучи, бе!





Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: Maщepka]  
АвторMEHTA (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:39



И е !!! Аз още седя и се мая как аджеба се развихриха тея страсти. И то с едни тежки настроения, с едни ти въздишки, опити, седим трите и правим чертежи как да решим проблема - като Бтуг и Тейлър се почувствах чак;





Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: e дoбpe]  
Автор ritanata_zelka (циганска торба)
Публикувано11.05.07 18:25



Ми за кфо й е да се осъзнае? да стане кат контингента на Есенс ли?!



Оправдавам безметежността на дните си.

Тема Re: Есенс?!нови [re: ritanata_zelka]  
АвторEVl (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 18:48



Там ли е още една надута девойка-барманка

? Слаба с каскет!

Последния път ме гледаше много ЗЛОБНО!



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
Авторjeepers_creepers (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 00:36



Уха, какво ще кажете по въпроса, като моята възлюбена, която ми разби така брутално сърцето със следните реплики : " Мило, обичам те , но аз не мога да бъда само с теб...... имам нужда и от други." Под други разбирайте момчета! Щях да се гътна, та тя дори не прилича на момиче, но се появи един идиот и как и завъртя главата напра'о не знам!!!! Сега лежа обурнала на тавана груб...тавана е високо но е тъп...лежа изтрупнала до безумие и мисля , подяволите защо реева по тая тъпа дрисла. Та неосъзната или осъзната...сами си да отворят очите

Мамка му ...да ти дойде до гуша с тия жени!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.