Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
Авторget_sOme (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 00:32



6oto ne sym razkazala moqta huhuhu



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: get_sOme]  
АвторMEHTA (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 13:14



Ми айде де, какво чакаш?



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
Авторget_sOme (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 00:33



no na latinica shte e. SUJALQVAM!
zapoznah se s edin tip, prepodavatel po ruski mi be6e, zapochnah da izlizam da porkam s nego, posle se okaza 4e e vliuben v men...blqk. Istoriqta e mnogo dulga i s mnogo lica (4-5) hahaha. Ako go napisha vsi4ko tova, purvo shte oteg4a edna kamara narod, vtoro shte zlepostavq drugi hora i treto tolkova e opleteno 4e....s edna duma,:muja s koito izlizah (kato priqtel no toi iska6e ne6o mn pove4e), se okaza 4e e bil vliuben v biv6ata jena na priqtelkata mi, koqto e hodila s edna druga jena, koqto me svalq6e usileno kogato bqh na 18, a sega tq e s edin muj, koito e bil vliuben v taq drugata jena, koqto e biv6a na jenata na jena mi. So...gadno a? dobre 4e mina :)haha produlji samo okollo godina, sega vsi4ki sa 6taslivi i DEBELI!



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: get_sOme]  
Автор MEHTA (новак)
Публикувано18.05.07 00:38



Трябва да ни начертаеш родословно дърво с X, Y, L, M, P Аааа, и ако може различни цветове не стрелките





Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: get_sOme]  
Авторget_sOme (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 00:39



zbarvih neshto, muja s koito zapoznah predi da se poznavame e bil gajde na bivshata priqtelka na bivshata priqtelka na jena mi :)..mdaa



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: get_sOme]  
Автор MEHTA (новак)
Публикувано18.05.07 00:54



Това в някое село с население триста човека ли се развива? Или в хипи комуна?



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
Авторjeepers_creepers (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 10:42



Бляяя т'ва няма нищо общо с хипи комуна по- скоро с някой мноо тъп , ама изключително тъп сапунен сериал, в който нищо не се разбира. "Тя е приятелка на по-бившата, на бишата и на най- бившата ми приятелка, която ме сваляше, когато бях на 18 и сега тя е с мъж!!!" Лелел всичко разбрах





Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: jeepers_creepers]  
Автор MEHTA (новак)
Публикувано18.05.07 19:31



Тва като моя дядо, дето от три години не е спрял да размишлява детето на Брук как трябва да нарича Рич - тате, бате, чичо, шурей ..... Аз му обяснявам, че просто продуцентите пестят пари за актьори.



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
Авторget_sOme (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 21:34



sluchva se vav Veliko Turnovo /70 000 dushi/. Vsichkite u4astnici sa inteligentni hora, prosto az ne znaeh v kakvo se zaburkvam, i postepenno otkrivah vrutkite....kato razbrah vsi4ko mi doide v pove4e. Te sa se poznavali otpredi i po nqkakva idiotska slu4ainost , az se zapoznah s tqh suvsem poodelno, a ne narochno da me zaburkvat. Bivashe si q istoriqta, no thanks God it's over :))) osobeno 4e muja se razkara...URA :0)
Da ne mislite , che mi beshe zabavno, v edin moment zapochnah da paranoqsvam 4e sa nqkva sekta

. No veche dve godini jiveq s edin ot sektata i mi e keeeeeefffff



Тема Re: неосъзната? ами сега?нови [re: MEHTA]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 20:16



mi ne. adski boli, kogato jenata, koiato bogotvorish, predpo4ete myj. osobeno ako go napravi v moment, kogato imash naj-golqma nujda da e do tebe i da te obicha. dve godini minaha, oshte me prisviva syrceto kato se setq za opisvaniia moment.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.