Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 26.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема синдрома на горещия ануснови  
Автормиkaeлa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 12:25



На скоро четох из форумите,за така наречения синдром на горещия анус.Когато жената премине 30 твърдеше статията,при нея центъра на еротично удоволствие се измествал от вагината и клитора,кам ануса.
Как мислите дали това е вярно,аз все още съм на 28,но вече са ми приятни определени ласки в тази област,но да си призная досега не съм опитвала проникване и не знам дали ще ми е приятно.
Моля за вашите искрени мнения и преживян опит в тази област.Благодаря ви



Тема Re: синдрома на горещия ануснови [re: миkaeлa]  
Автор ritanata_zelka (кораво копеле)
Публикувано15.04.07 12:53



къв е проблема не моа да разбера ако повече ти прави кеф да те таковат отзад, просто почваш да хоиш редовно на клизма и ше се кефиш, както казва една приятелка"ооотвори буузки". Според мен тва си е доста нереално, все едно да почнеш да чуваш с очите си и да гледаш с ушите си...ама може бе.... той Юлиан Вучков затва вика"слушам и не вервам на очите си".Та така и с изместването еротичното удоволствие... земе да ти порастне клитор отзад се чудиш как да седнеш:-) хахахаха



Оправдавам безметежността на дните си.

Тема Re: синдрома на горещия ануснови [re: ritanata_zelka]  
Автор Cиxaя (симпатяга)
Публикувано15.04.07 16:20



Охххх, от колко време не се бях смяла така.....



Виж бурята в очите ми...

Тема Re: Е, нееееееее!!!нови [re: миkaeлa]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано16.04.07 14:14



Сериозно ли си на 28 години? М?

Нещо не ми се вярва, хъъъм!

Тя ританата_зелка ти е отговорила вещо! Без коментар от моя страна!

Осъзнай се о*време!

п.п. нещо много изпростя тоя клуб!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Тема Re: синдрома на горещия ануснови [re: миkaeлa]  
АвторMEHTA (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 16:07



Не знам защо, ама аз някак си не приех тази тема с таакава голяма доза ирония - защо пък да не. На мен ми е кеф да ме масажират зад ушите ( и то много ми е кеф) , като кученце, така че еротични зони бол ....



Тема Re: синдрома на горещия ануснови [re: миkaeлa]  
АвторAнн Hиkoл (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 17:16



М, тази тема явно не е подходяща за този клуб.
Като гледам как реагират като застаряващи девственици, по-добре пробвай на някое друго място.



Тема Re: синдрома на горещия ануснови [re: Aнн Hиkoл]  
Авторvenus (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 19:19



Напълно съм съгласна с мнението ти,такива и подобни теми се обсаждат,без капка ирония,и чувство за срам, в чуждестранните форуми,който владее чужди езици,може спокойно да потвърди това.Това само доказва ,колко закрепостено общество,сме в мисленето си,и как не умеем да обсъждаме сексуланите си нужди,даже го намираме за излишно.Сякаш сме същества,които не правят секс,а бе щом и Азис е асексуален,и него го е срам да говори за секс,какво очакваме от нация като нашта.
За да не ме обвинят в лицемерие,споделям и нещо от личен опит,обичам да мастурбирам с палец в ануса си,да усещам контракциите на ануса си ,когато свършвам ми е любимото!!!Да това се засили, когато преминах 30-те



Тема Re: Е, нееееееее!!!нови [re: EVl]  
Автор K. (((<>)))
Публикувано17.04.07 19:37



еви, на темата нищо и няма и аз лично не я намирам за гнусна. единствено стилът и ми се стори странен, това с "определени ласки в тази област", ама си е нормална. аналният секс е нормално и приятно нещо, стига да е изпълнено като хората (хигиена, лубрикант, и т.н.).
глупаво е, наистина, да се заклеймяват хора, със сексуални предпочитания, различни от написаното в "мъжът и жената интимно", дет е писана по време на балканската война. не си ли съгласна? а какво остава за гейовете?

айде стига превземки. ако не ти харесва, не го прави. ама недей осъжда, че не ти отива.



Тема Re: синдрома на горещия ануснови [re: venus]  
Авторarrabbiata (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 22:11



Хубаво де, а после накъде се измества точката на удоволствието? Зад лявото ухо или под дясната мишница. Или оставаме само на свирки, щот за друго не ставаме. Кви са теа глупости мама му....



Тема Re: Е, нееееееее!!!нови [re: K.]  
АвторEVl (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 22:30



Не съм казала, че темата е ГНУСНА!



Не си измисляй Щуротии!

Никога не ми е хрумвало да "заклеймявам" когото и да било!

"Мъжът и жената интимно"?!Бах-МУ малоУмната ГЛУПОСТ!

Веднага започвам да си ....>>>> в ануса и ще почакам известно време дали ще получа някакво подобие на оргазъм.... само заради теб - К.(точка)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.