Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Тянови  
АвторПoлyщacтливa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 02:32



Здравейте,

За първи път влизам в този форум, не ви познавам, но като че ли само тук мога да опиша как се чувствам. Няма с кого да говоря за това, някой, който да ме изслуша, без да ме упреква, да се отнесе с разбиране, евентуално да ми даде някакъв съвет...
Аз съм жена на почти петдесет години, от няколко години съм разведена. .....
Вече 15 минути се чудя как да продължа нататъка...Ще пиша направо - увлечена съм по едно момиче..казвам "момиче", защото то наистина е момиче, не й знам точно годините, но е на около 20. Шокирана съм от самата себе си: човек мисли, че на моите години вече достатъчно добре се познава, но.. Никога, никога преди не ми се е случвало да погледна на човек от същия пол с по-различни очи. Това още не мога да проумея как се случи, а другото, също толкова стряскащо е, че синът ми е по-голям от това момиче! Знам, че особено за вас, като странични наблюдатели (по-скоро читатели) този факт звучи още по-фрапиращо. Аз самата много пъти съм се питала какво толкова съм намерила в нея, имайки предвид че е жена, че да се чувствам така силно привлечена. Нямам еднозначен отговор...Още повече, че тя е толкова противоречива личност; познавам я от няколко месеца и все още не мога да я разбера, толкова е различна всеки път. Понякога ми е много трудно да общувам с нея, защото през 3 минути си мени настроенията и не знам какви реакции да очаквам от нея. Останала съм с впечатление, че е сърдечен и добронамерен човек, усмихнат, но понякога излъчва толкова студенина, като че е от лед...Цялата настръхвам, когато ме погледне с тези студени очи, излъчващи безразличие, понякога примесено с някаква тъга, която не знам от какво е породена...
И аз не знам какво искам от нея. Една усмивка, един многозначителен поглед...от нейните - тези, които не разбирам...гледам я и никога не знам какво й е в главата. Иска ми се просто да мога да се докосна до нея, дори само за малко - и физически, и духовно. Най-вече ме влече емоционално, искам да я опозная. Като цяло, разсъждава много трезво, като доста по-голям човек, въпреки че е толкова млада; тя е много е женствена, има и някаква тежест в характера й, която обаче понякога преминава в нещо, което бих определила като инфантилност...в такива моменти заприличва дори чисто физически на дете. Но и тогава я харесвам по същия начин. Само се чудя - винаги ли ще пазя чувствата си само за себе си? А ако не, какво би се случило? Не знам сексуалната й ориентация, не знам и как би се почувствала, ако разбере, че жена я харесва по такъв начин...може би поласкана, а може би отвратена..? Само знам, с почти пълна сигурност, че няма приятел.
Преди няколко дни ми се стори отдалече, че я видях да плаче. Обезпокоих се, толкова ми се прииска да отида до нея, да я притисна до себе си...Не посмях.



Тема Re: Тянови [re: Пoлyщacтливa]  
Автор Alt (amabile)
Публикувано06.04.07 10:16



"Преди няколко дни ми се стори отдалече, че я видях да плаче. Обезпокоих се, толкова ми се прииска да отида до нея, да я притисна до себе си... Не посмях."

Иска ми се следващия път да посмееш и да си я гушнеш. :)
А също и да не се чувстваш така, сякаш вършиш престъпление. Това са хубави неща.



Тема Re: Тянови [re: Пoлyщacтливa]  
АвторEcмe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 11:28



Шансът скъпа е на страната на смелите. Кажи и какво чувстваш. Успех



Тема Re: Тя [re: Пoлyщacтливa]  
Автор 24.7 (L-Girl)
Публикувано06.04.07 12:45



Здравей!

Опитах се да се поставя на мястото на момичето, което не знае, че чувстваш привличане към нея.
Разбира се, за нея мога да съдя само и единствено по твоето описание, което е субективно. Може би тази честа смяна на настроенията да се дължи на сериозни лични проблеми, мислите за които да я връхлитат от време на време и тя да изпитва цяла гама от чувства...

Според мен ще бъде най-добре първо ти се доближиш малко до нея, не физически, а просто като колеги, примерно, понеже ти дори не казваш откъде я познаваш.
Да запазиш обаче емоционална дистанция, да се опиташ да бъдеш сериозна, силна, зряла. Но по НИКАКЪВ начин още да не се разкриваш.
Има голям шанс тя да намери в тебе опора и подкрепа, да започне постепенно да ти се доверява, но ще трябва да си търпелива и да почакаш месец-два.
Може момичто да има нужда от по-възрастен човек до себе си, от истински
приятел/приятелка в общия смисъл на думата.

Разбира се, после може да се получат десетки варианти -
1) Тя се разочарова по някакъв начин от тебе
2) Ти виждаш, че всъщност тя не е толкова специална и духовно красива
3) Между вас започват да "прехвърчат искри", но всичко приключва бързо
4) Влюбвате се и заживявате заедно...


5) .....
6) .....


Успех и да пишеш след време кво е станало!



Тема Re: Тянови [re: Пoлyщacтливa]  
Автор margo_86 (новак)
Публикувано06.04.07 13:13



аз те разбирам,че си привлечена от нея.Не смятам,че проблема е разликата в годините.По скоро ще ви разделят големите различия.А това,че тя толкова често си мени настроенията означава че е усетила какво може да се случи между вас и се е стреснала...





Тема Re: Тянови [re: margo_86]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.04.07 14:59



Да си виждала жена, която да не си мени настроенията?!



Това е присъщо на всички ЖЕНИ! Иначе не бихме били интересни и на самите себе си!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Тема Re: А вие?!нови [re: Пoлyщacтливa]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.04.07 15:08



Имам няколко въпроса към Вас:

1. Никога ли в живота си не сте изпитвали чувства, влечение към жена?(за 50 г.?!)
2. Девойката да не Ви възприема като втора майка?
3. Как изглеждате? Младолика ли сте?
4. Познавате ли лично (реално) хомосексуални жени?
5. С девойката излизали ли сте заедно, на заведение, тя пие ли?
6.

Сори, имам и още въпроси, но трябва да бягам...

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Тема Re: А вие?!нови [re: EVl]  
АвторПoлyщacтливa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 19:23



Струва ми се, че долавям опит за заяждане от Ваша страна, Еви. Твърде стара ли съм според Вас за такива неща?
Все пак, ще се опитам да отговоря на въпросите, които ви интересуват.

1. Както мисля, че споменах преди, досега не съм се влюбвала в жена. Естествено, като съм била в малка и в юношеските си години, е имало жени, на които съм се възхищавала, харесвала съм ги и съм искала да приличам на тях, но при всяко малко момиче е така, предполагам. Но да желая близост с някоя жена, да ми разтуптява сърцето, да ме привлича и сексуално, да мисля всеки ден за нея...това никога преди не е било.

2. Девойката си има майка и доколкото знам, са в много добри отношения.

3. Как изглеждам...мисля, че изглеждам много по-добре от повечето жени на моите години, с 2 думи - полагам грижи за външния си вид и по мое мнение, съм атрактивна.

4. Не, не познавам нито една хомосексуална жена; може и да познавам, но да не знам, че е такава. Как бих могла да разбера, ако самата тя не ми каже..

5. Защо питате конкретно за пиенето? Бихте ли ми изяснили връзката? Пие, да и както съм чувала, обича да го прави, но в никой случай не е алкохоличка.
За съжаление, не сме били заедно на заведение, нито пък сме излизали някъде другаде.



Тема Re: Тянови [re: margo_86]  
АвторПoлyщacтливa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 19:55



Не съм убедена, че момичето си мени настроенията заради мен, или само заради мен, защото и когато е с други хора, пак го прави. Но определено мисля, че се притеснява от мен, особено, ако сме за малко сами..пък и не само. Нищо чудно да подозира, че изпитвам нещо към нея, тъй като в нейно присъствие, се случва понякога да губя отчасти увереността си и ме е страх да не продобивам вид на някоя хлапачка...
Честно казано, мен повече ме притеснява разликата в годините - самите числа. А не някакви кой знае какви различия в мисленето, защото имам чувството, че с нея по характер доста си приличаме. Споменах и преди - тя размишлява като зрял човек, много е интелигентна, има интереси и познания в най-различни области, така че с нея може с лекота да се говори на различни теми. Въпросът е, че напоследък почти нищо не ми казва...преди се е случвало ни в клин, ни в ръкав да ми каже нещо за себе си, за това как е, да ми се оплаче, ако има някакъв проблем; или просто да ми каже някоя от нейните откачени мисли. А сега - нищо. Предпочита да се кикоти с някоя от приятелките си.



Тема Re: Тянови [re: Пoлyщacтливa]  
Авторarrabbiata (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 22:14



Разликата в годините не се изразява само във външния вид. Много са годините, много са различията. Различен начин на мислене, на възприемане на света, различен поглед на нещата на базата на натрупания опит, голяма е пропастта. Често срещано явление при замогнали се мъже и млади жени, но не става въпрос за любов. Може и да се получи нещо помежду ви, но ще е за кратко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.