Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какъв да е характера на любимата жена...нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.03.07 21:41



Интересно ми е как момичетата си избират партньорките, защото при гейовете е повече от ясно - почва се с хубавото дупе и муцунка, пък оттам нататък - каквото сабя покаже :)

При вас важана ли е външността или характерът е с превес?

Аз лично много харесвам /макар и не сексуално :)/ борбени жени, затова съм си сложил за аватар любимата ми тенесистка :) Няма втора като нея...



Тема Re: Какъв да е характера на любимата жена...нови [re: mizrahi]  
Автормoмичe (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 22:29



Защо ли темата е за характер, а говориш за външност? определено смятам, че при жените не е както при мъжете, макар и да познавам само едната страна на въпроса. При момичетата по-често определящото е емоционалната връзка, а после другото си идва само и всичко си отива по местата. Може би има и такива които търсят чисто физическа връзка, но по мое мнение са доста малка част от харесващите жени.



Тема Re: Какъв да е характера на любимата жена...нови [re: мoмичe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.03.07 09:21



Аха, аз предполагах, че нещата стоят по този начин, но пък никога не съм имал възможност да попитам някой, дето знае от първа ръка :)



Тема Re: Какъв да е характера на любимата жена...нови [re: mizrahi]  
Авторmed i maslo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 10:58



Trqbva da e po-spokoina ot men i da me spira da ne vur6a glyposti:))



Тема Re: Какъв да е характера на любимата жена...нови [re: mizrahi]  
Автор ritanata_zelka (кораво копеле)
Публикувано13.03.07 13:36



Хах... мддам.. па мойта жена тра да да чете хубави книги, и да ме сритва отзад, когато се залежа твърде много, да пише добре, да е хубава, да е умна, да не изневерява, да е добра в леглото, да ме обича, да има чувство за хумор, ъ-ъ-ъ-ъ... да е реална??? :) Надали... тогава вероятно
ще е скучна! Трябва да разхвърля след себе си, да обича да спи до късно, от време на време да изпада в депресии, а после в необосновано добри настроения, да мрази силно поне един човек и да се кефи на нещо абсолютно тъпо :) Да ми бие шамари и да ми крещи, когато не слушам, хахаха... Знам ли какво искам... обикновено не си избирам жените.. се мен ме избират... та няам и особени наблюдения в характера на жените, квит дойдат.... ъхъ



Оправдавам безметежността на дните си.

Тема Re: Какъв да е характера на любимата жена...нови [re: mizrahi]  
Автор 24.7 (L-Girl)
Публикувано13.03.07 13:39



1) Да е силна духовно и да е смела, да е изстрадала и преживяла много, но това да не я е направило склонна към депресии.

2) Да е добър и кротък човек, да не е злобна и отмъстителна, да може да
прощава.
Да умее да се грижи за някого.

3) Да е с будно съзнание, интелигентна, готова да учи нови неща всеки ден.

4) Да е много работлива и сериозна.


Няма приоритет на пожеланията ми, просто съм ги изброила.
Всичките са важни.



Тема Re: Какъв да е характера на любимата жена...нови [re: ritanata_zelka]  
Авторoбич (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 14:42



Най-хубавото е, че има такива жени!

Познавам лично такова момиче! Абсолютно реална, живее си в София...но за съжаление радва не мен, а друга Във всеки случай с такъв човек не може да ти е скучно. Но за да е пълно щастието ми и човекът отсреща трябва да има специално отношение към мен ...



Тема леко off-topicнови [re: mizrahi]  
Автор RighteousBabe (променлива)
Публикувано13.03.07 15:19



Докато четях темата и отговорите се присетих за нещо прочетено, което може би за някого би било интересна тема за размисъл.

"Второ мнение против необходимостта от овладяване изкуството на любовта е, че тя зависи преди всичко от обект, а не от качества на личността. Хората мислят, че да обичаш е проста работа, но трудното е да намериш обект, когото да обичаш — или да те обича. Подобно разбиране се дължи на няколко причини, свързани със съвременното обществено развитие. Едната е голямата промяна, настъпила през XX век по отношение на „обекта на обичта". През викторианската епоха, както и при различни традиционни обществени системи, в повечето случаи обичта не бе спонтанно лично чувство, което води до брак. Напротив — бракът бе споразумение между съответните семейства със или без помощта на посредник или с преки преговори. Договорът се сключваше по социални съображения и се предполагаше, че обичта ще започне след това. За последните няколко поколения в западния свят почти универсално значение придоби концепцията за романтичната любов. В САЩ, макар и да не липсват известни традиционни съображения, повечето хора търсят „романтичната любов", личното изживяване на любовта, която би трябвало да доведе до брак. Тази нова идея за свободата в любовта, изглежда, значително е допринесла за повишаване ролята на обекта, за сметка на самата функция.
Тя от своя страна е тясно свързана с друга характерна черта на съвременното общество, изградено върху стремежа да се купува, върху принципа за взаимноизгоден обмен. Щастието на съвременния човек се свежда до вълнението да разглежда витрините и да купува всичко, което му позволяват възможностите, в брой или на изплащане. Той (или тя) гледа на хората по еднакъв начин. Мечтата на мъжа е една привлекателна девойка, а за жената — един привлекателен мъж. „Привлекателен" обикновено означава чудесен набор от качества, популярни и търсени на борсата на личностите. Привлекателността на един човек по-конкретно зависи от модата на деня — във физическо и в духовно отношение. През двадесетте години за привлекателна се приемаше жена с необуздан характер и подчертан сексапил, която пуши и пие, а днешната мода предпочита повече скромност и привързаност към дома. В края на миналия и в началото на двадесетия век мъжът трябваше да бъде напорист и амбициозен, а днес — общителен и толерантен, за да отговори на изискванията за примамлив „набор от лични качества". При всички случаи влюбването зависи обикновено от собствените възможности на личността по отношение на предлаганите за размяна стоки от хуманен характер. Аз съм излязъл на пазара да търгувам — обектът трябва да ме желае, оглеждайки моите явни и скрити качества и възможности. Тъй двама души се влюбват, щом почувстват, че са намерили най-добрия обект на пазара, съобразявайки се с разменните шансове на собствената си личност. Често, както при покупка на недвижим имот, скритите възможности имат съществено значение при сделката. В обществената система, където преобладава свободната пазарна ориентация, а материалният напредък е най-голямото достойнство, човек има малко основания да се изненада, че отношенията в любовта се развиват съобразно господстващия начин на размяна в стоковата и трудовата борса."

из "Изкуството да обичаш" на Ерих Фром

Когато човек току що е открил чука, всичко му изглежда като пирон.


Тема Re: леко off-topicнови [re: RighteousBabe]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 15:44



На един такъв кратичък въпрос,цяло изложение! Кой ще има търпението да го чете,бе,душа?!
Ако има желаещи,не е ли по-добре да купят книгата. Чела съм я преди 10 години,ама нищо немога да цитирам.



Тема Re: леко off-topicнови [re: RighteousBabe]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано13.03.07 22:26



виж ти, за какво си се сетила ;-) книжката е добра, но не приемам всичко, което фром е описал в нея. може би защото става дума за реалност, която отказвам да приема, ако действително съществува. за съжаление обаче, май има нещо вярно в това, което пише.

благодаря за напомнянето :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.