Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 14-ти ФЕВРУАРИнови  
АвторBaлeнтинka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 17:49







Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: Baлeнтинka]  
АвторГoлaтa мaxa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 22:22



Ще дойда, ....





Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: Гoлaтa мaxa]  
Автор eurotrash (jmugalche)
Публикувано08.02.07 22:38



не, не....недей



Виж по пясъка двете следи се изгубиха
Няма ги вече...

Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: eurotrash]  
АвторГoлaтa мaxa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 22:54



знам, че се готвиш за приза, но истината е, че героините от филма са хубави



Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: Гoлaтa мaxa]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано09.02.07 00:33



а ние не.



Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: casjop]  
АвторГoлaтa мaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 10:07



Има нещо друго, което ме смущава.

Аз ли сега за първи път виждам нещо като постер на Есенс или те за първи път си правят? Изненадата за мен е приятна и им пожелавам за следващия Св Валентин да успеят да стигнат до 5звездния дизайн на Грамофон:



Знам, че професионалата дизайнерска работа, като горе, струва много пари, но ..... с повече желание и без пари може да успеят!





Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: Baлeнтинka]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 09:13



3 години по-късно вие правите тематично парти по сериал? Скучно, необсновано и безинтеретно.:( Мода,дрехи,бг...........НЕ :( Айде стига бе!!!



Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: :(]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 09:17



безинтерестно-(извинявам се за грешката)



Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: :(]  
Автор Briomby ()
Публикувано11.02.07 11:12



Без "т" - то. :)



Тема Re: 14-ти ФЕВРУАРИнови [re: :(]  
АвторГoлaтa мaxa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 11:37



Ама то всичко наоколо си е един безкраен сериал тип Пътеводна мъглявина. Какво са 3 години по-късно за Пътеводна мъглявина. Едно нищо. Всички следят сериала и сериала си тече. Който е изпуснал, бърза да навакса. В краен случай пита съседките за изпуснатите сериали (какво е станало с Рич, пардон Пич), съседките са винаги великодушни да разкажат. Сериалът е просто култов. Освен това изпуснала си серията с прожекциите на Л Уърд в Есенс, което обосновава донякъде твоята изненада. Недей да твърдиш, че сапунката ни е скучна. Та това е Пътеводна мъглявина за Бога!

Освен това както казваше една приятелка, в Есенс винаги има маскен бал - така и не разбрах какво точно има предвид, ама айде

И освен това какво имаш против модата в БГ? кво не сме ли фешън, кеф ти ланци от кранчета, кеф ти ефтинджийски парцалки от Илиенци. фешън или не, важното е да кънти на кухо знаеш къде (по-умните обаче да ти кажа се научиха като чукват на главата си да потропват под стола, за да издава звук, но скритите и покрити неща, винаги се хващат, и да cheatваш просто не е удачно)

И освен това аз съм просто фен на сакото на Галя с два кръстосани пищова, много си е фешън даже, уха! Ц ц ц . Не знам, просто не знам. Юньшкь е нашть Галя, кать Дельо Хайдутинь, и не само заради пищовить, ама айде. И какво сте зе заоплаквали, това да не е концерт пожелание. Квото има туй ша сърбаш. Апа я си платно беля и за това гола ще одя. Чи ни съм гу избелила ощи. Со здрафе.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.