Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Kak mislite???нови  
АвторDevon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 02:49



Като за начало ще ви помоля да извините правописа ми но по голяма си част от образованието си съм изкарала в чужбина, но пиша тук защото където и да отида само сред български сродни души се чуствам спокойно и комфортно.
Не знам как всички вие които сте се "определили" "хомо", "лесбийки" или "би" (съжалявам за че използвам тези думи не познавам термините и му звучт гадно всички без БИ) сте го осъзнали. Много ще се радвам да ми кажете по какво го разбирате защото аз лично се чуствам объркана.
На 22 години съм имам работа и начин на живот които ми харесват (всичко това извън БГ) но има някаква дупка в живота ми. Знам че ми е много рано да говоря като стара мома но всичко това което преживяват момичетата на моята възраст аз го нямам. Не знам как де се оценя не мисля че нещо ми има на външния вид защото доста момчета са ми вървяли по петите като ученичка. За съжаления извън училище да си "затворена" не изглежда скромна и срамежлива а по скоро "фрийк". Така или иначе пак нямам проблеми да си уредя среща с прилично момче, но не знам дали всички са такива с каквито се сблъсквам дали е накакъв малшанс или е мой проблем или много искам от тях.
Не искам да бъда взета за девственица, имала съм контакти и ученически увлечения - все с момчета. Не казвам че контакта с момчета не ми харесва, точно обратното но не мога да си представя да не спя цяла нощ от мисли заради това.
Имам актьори и актьорки които намирам за страшно красиви и секси, но от това ми идва притеснението всички актьори които харесвам са от типа на Орландо Блуум с нежен и благ външен вид дълга коса и хубаво лице.
Всичко това беше за мен като цяла за който го е прочел а и тук идва въпроса ми, имам колежка (не мога да определя годините между 30-40) страшно сладка хубава фигура, нежна и внимателна същата която е причината за неспокойния ми сън.
Още от първия ми работен ден е до мен и се опитва да ми помогне във всичко без прекрачи никаква граница. Много я харесвам и умирам за всяка минута със нея, не знам дали е като добра приятелка или какво. Трудно ми е да пиша за всичко това но този форум е първото място където споделям мислите си и задавам въпроса на "глас". Не си въобразявам, тя е толкова близка с мен практически постоянно и мога да кажа "най-добра приятелка" поне на работното място, защото освен в почивките на работа не сме излизали никъде заедно което е странно дори и за случайни колежки, аз никога не съм била силна да предлагам на някой идея било то и не само интимна (както мъжето си предлагат да отидем на бира в петък вечер и т.н.). Въпроса дали си имаме гаджета не е бил задаван и не е бил повдиган, знам че тя си няма или поне така си мисля защото използва много свободно време за себе си джогинг рисуване и други такива. Рисува хубаво и рисува всички и всичко и то доста открито като е деликатна пита хората които рисува (да на работата ни остава време за това ;) ), но първия път когато я "хванах" да ми рисува профила се сконфузи защото не ме беше попитала, нещо което не прави обикновенно (сякаш се срамува да го направи).
Нека тя не изглежда като толкова "затисната" колкото съм аз самата защото е много силен характер, ведра и жизнена и всички я харесват (от което ревнувам не знам като приятелка и или нещо повече). Тя е моята "по-голяма сестра" на работното място и за всичко което се отнася за работата, но когато излезем от тези рамки тя е ... не срамежлива но бих казала предпазлива сякаш да не прекрачи лимита. В началото си мислех че защото не съм местна но тя не го прави с останалите имигрантки. Тук е нормално жените да се плеснат по дупето (от друга жена) дори мъжете от друг мъж при работа която е под скорост без да има сексуален отенък (бизнес, строителни работници и други такива) в нашата работа също го правят дори и ТЯ но никога не ме плеснала мен лично. Ако до тук мислите че нещо ми хлопа няма да сте единствените аз също го мисля затова моля ви искренно спестете ми парливи коментари достатъчно ме боли и без това.
Та тя никога не е посегнала но постаянно се водим хванати през рамо като неразделни сме. Тя прави всичко за бъдем заедно на работата но индиректно като на мен ми сменят работния график и почивните дни тя си налгася своите по моите като с по-дългогодишен работник под предлози разни.
Следих темата по долу на Нат за интереса и към нейната преподавателка, но моя случай е малко различен, защото не знам колко далече искам да отида и дали изобщо съм "такава".
Знам едно ако го проваля ще полудея и не искам да я загубя каквото и да има между нас двете.
Кажете ми как да разбера за себе си и за нея и какво да направя!!!!!!!!!!!?



Тема Re: Kak mislite???нови [re: Devon]  
Автор Alt (amabile)
Публикувано26.12.06 10:17



Единствената неприятност в цялата работа е , че ти е колежка и то на място, което те удовлетворява

.

Иначе като гледам- каквото има да се случи- ще се случи. Въпросът е коя ще се осмели първа .



Тема Re: Kak mislite???нови [re: Devon]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано26.12.06 17:58



Като те чета и съм сигурен, че си обърнала табелата

...no problema mañana



Тема Re: Kak mislite???нови [re: Alt]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 18:05



А ти за къде си се разбързала. Давай бааавно, баавно. Слушай навътре в себе си, усещай, чувствай. С всяко прибързване ще развалиш магията.



Тема Re: Kak mislite???нови [re: Devon]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 18:12



предишното ми мнение е за devon грешката е моя





Тема Re: Kak mislite???нови [re: Devon]  
АвторDevon (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 20:05



Да Алт, колежка на место което ме удовлетворява, но е нещо което мога да жертвам това което не мога да жертвам е "нещото" което има между нас. Дори да е само приятелство предпочитам го пред нищо. Не знам не съм много опитна в тези отношения, но има ли някакъв начин да "опитам почвата" и ако не е това което си мисля да мога да се измъкна кат предлог че е грешка или шега? Сигурно ме разбирате че това не е като връзка момче момиче когато всичко това няма отзвук дори да завърши като фиаско, а по скоро хора шокирани и застрашени от присъствието на "различен" човек. Предполагам че има накакъв арсенал от типични свалки които най-вече момчетата използват и могат да се тълкуват двусмислено просто за да тестват без да навлизат в територията.



Тема Re: Kak mislite???нови [re: Devon]  
Авторsvoboda (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 21:37



Такова нещо като "опипване на почвата" няма мила :) просто ще потънеш и с двата крака. Каквото има да става ще стане както е казано по-горе. Моето мнение/не съвет/ е същото : да не се прибързва какво ида има, защото можеш да развалиш хубавотол. Абе темата е дълга, не е за форум ....



Тема Re: Kak mislite???нови [re: svoboda]  
АвторДeвoн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 00:11



Ще потъна :( и аз така си мисля и толкова ме страх всичко това е толкова ново за мен. Как да не е за форум Свобода? :( а за къде е ? аз нямам никой друг с който да го обсъдя, представям си да говоря родителите си или близка приятелка направо ще ги застрелям. Имах една позната от колежа тя е такава ама тя е много хард, направо се плаша подстригана нула номер, ходи и се държи по-мъжки от останалите мъже. Страх ме е от такива не го приемайте лично ако има такива във форума, на мен мъжкарана в харектера и в изгледа ми харесва, ама има такива които дори момчетата плашат да не говорим че налитат на бой.
Объркан свят последнинте два дни изгледах все що има игрален филм на "тая" тематика (господи не мога и да го кажа звучи ми грозно няма ли по мека дума от лесб.. или хомо.. ). Та и филмите са страшно объркващи, страшна любов със страшни последици (Ловинг Анабел - катастрофа, Лост анд Делириъс-любов със смъртоносни последици, Джиа-ужас, Фоксфайр-обречена на провал любов). Няма ли щастие за момичето което харесва друго такова, винаги ли края е фатален и невъзможен или просто се прекалява?
Не знам има ли книги изписани по въпроса, надявам се да имат не толкова драматични краища (не че не ме трогват но се плаша повече и повече). По тукашните популярни списание има доста информация но е 100% секс което е интересно, но не ми отговаря на нито един въпрос.



Тема Re: devonнови [re: Дeвoн]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 00:57



Devon, аз като жена с известен опит ти казвам, че рецепти няма. Нека ти кажа, че любовта е еднаква и е без значение дали е между еднакви или различни полове и както ти казваш хомо, би, лезб.:) Значи от една страна говорим за Любов. Второ, любовта не е вечна. Няма вечна любов! Знаеш, че е много красива, но и доста боли от нея. Така че ако се страхуваш, че ще потънеш с двата крака то не се залавяй изобщо. Ако обаче искаш тази любов и си готова да гориш, то остави тази жена да те води. Очевидно тя го прави много добре. Тя е и по-голяма, чувствителна и нежна. Остави се чувството да те завладява постепенно. Ти само се наслаждавай. Ако бързаш ще я стреснеш, ще развалиш бавното и нежно достигане до сърцето. В слънчевия ти сплит бавно пониква роза с бодли:). Ако се страхуваш, то прекрати всичко. И няма тестове за пробни свалки. Тя не е по свалките и пъхане в леглото. Поне това аз разбирам от прочетеното. Така че решавай сама.



Тема Re: [re: Дeвoн]  
Автор casjop (a beatnut)
Публикувано27.12.06 02:45



хайде, сега. филми. че всички човешки любови ли свършват със самоубийство, кървава вендета или олово в стомаха? този мотив е нещо обичайно в тематичните филми. толкова, че престана да ме трогва чак. стига страх, наистина and come what may.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.