Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Повръща ми се от мъжетенови  
АвторMъжeмpaз_ka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 17:42



Проблема е че не мога да понасям мъжете вече,не че съм имала много,само като ги гледам и ме хваща агресията,чувствам ги инфантилни,глупави,лесно-манипулируеми,гнусни,независимо как изглежда мъжа и какво има,прозира му жалката същност,не мога да се респектирам от мъж ве4е,дори да ме уважава някой-ми изглежда глупав,.жените също ми са противни повечето,имам определен тип жени с които мога да общувам-социално за сега, не сам обратна все още,но мисля че ми е заложено сега да се влюбя в жена...като мен.





Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: Mъжeмpaз_ka]  
Автор Helsky ()
Публикувано23.10.06 18:07



За това, че ти не си срещала , моля те не обобщавай, че всички са "инфантилни,глупави,лесно-манипулируеми,гнусни,независимо как изглежда мъжа и какво има,прозира му жалката същност".
Има прекрасни мъже, но чувствително надвишават 16-те ти годинки. (Прости ми , на толкова ми изглеждаш).
П.П. Дай да не говорим за "социално общуване". За сега.

a view of you.


Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: Mъжeмpaз_ka]  
Автор K. (непознат )
Публикувано23.10.06 21:21



а кога ли ще стане ясно на всички, че мъжемразка не е равно на лесбийка?



Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: K.]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано23.10.06 21:57



Аз, честно да ти кажа, като прочетох май не става дума за мъжемразка, а за мизантроп. То не е лесно, мами...



Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: Rauch]  
Автор K. (((<>)))
Публикувано23.10.06 22:02



ха. точно това си мислех и аз.



Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: Mъжeмpaз_ka]  
Авторe нe (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 12:39



Бих могла да напиша за себе си:

Повръща ми се от жените

Проблема е че не мога да понасям жените вече, не че съм имала много, само като ги гледам и ме хваща агресията, чувствам ги инфантилни, глупави, лесно-манипулируеми, гнусни, независимо как изглежда жената и какво има, прозира й жалката същност, не мога да се респектирам от жена вече, дори да ме уважава някоя - ми изглежда глупавя, мъжете също ми са противни повечето, имам определен тип мъже, с които мога да общувам - социално за сега, не сам хетеро все още, но ...

Внимавай с капризите и неодобрението да не ти изиграе лош номер.





Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: K.]  
Авторe нe (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 12:43



Ако е мизантроп, начи става за лесбийка 100% и баш си е паднала на мястото!





Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: Helsky]  
Авторe нe (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 12:58



Абе то и прекрасни жени има - красиви, интелигентни, с добри маниери, но чуствително не надвишават 2%. Пък то и при мъжете е така. Какъв е извода. Нормалните хора се изнесоха от България отдавна и тука останахме......no comment. А за социално общуване изобщо няма смисъл да се говори в една зоологическа градина. Естествено някакви социални интеракции съществуват, но да ги качим до степен "общуване" не си заслужава!





Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: e нe]  
Автор Helsky ()
Публикувано24.10.06 13:37



Хахахаа.Разсмя ме


Е не , не бих казала , че нормалните хора (каквото и да разбираш под нормални) са се изнесли от България,защото наистина има хора тук, които си заслужават.
Да се радваме на тези 2% от жените все пак...

a view of you.

Тема Re: Повръща ми се от мъжетенови [re: e нe]  
Авторe дa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 14:46



Имаш право, да мразиш жените, разбирам степента на непоносимост която изпитваш към своят собствен пол, ако работната ти среда се състои само от такива каквито си ги описала- инфантилни, глупави, лесно манипулируеми, гнусни...съвсем с право, мили дами 100% ще се отвратите от самите себе си, че може да има такива нетърпими и злобни създания от женски пол.
Лично аз предпочитам да работя с мъже, независимо че съм жена, на мен пък ми се повръща от колежки-жени






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.