Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сериозната връзканови  
АвторФлopaнc (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 10:19



Здравейте, искам от вас мнението ви по повод темата която ме вълнува от доста време. Имах краткотрайни връзки с момичета и жени, но вече ми се иска да помисля за дълбока и сериозна връзка. Чувала съм от опит на други познати че сериозните връзки с жени са до време и когато бъдещата ми партньорка и се приискало да има деца и семейство ще ме напусне и ще заживее с мъж, пък аз съм готова да отглеждам с нея деца и да бъдем семейство. Затова ме е страх да имам такава връзка защото ще се отдам напълно и физически и психически, ще съм истински и много влюбена, а като знам това ще е до време не ми се мисли. Вярно ли е според вас че майчинския инстинкт тласка жените като нас към създаване на хетеро връзка и напускане на любимата или това е в редки случаи.



Тема Re: Сериозната връзка [re: Флopaнc]  
АвторNokturno (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 10:24



Вярвам, че хетероинстинкът тласка някои от нас да създадат сеймейство с мъж, иначе пречка за две жени да имат деца теоретически няма.



Тема Re: Сериозната връзканови [re: Флopaнc]  
Авторin love (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 14:29



Мисля,4e най-важното нeщо e да намeриш любовта на живота си,а сeриозността на връзката Ви щe станe ясна от самосeбe си,когато това сe слу4и.
Прeди врeмe я намeрих,обърках подрeдeния й свят,но живeeм вe4e 4 години заeдно.Знам,4e eдин дeн щe заживee с друг,но и също така знам,4e аз съм й най-голямата любов,както и тя на мeн!Нe мe интeрeсува за кого щe сe oжeни,eдинстeното коeто мe вълнува e да e щастлива,защото знам 4e нeзависимо от обстоятeлствата,нашата любов щe продължи....
Жeлая ти успeх и помни,4e няма нeвъзможни нeща!!!



Тема Re: Сериозната връзканови [re: Флopaнc]  
Авторvektra (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 14:29



tova e dosta interesno i az sam si mislila za podoben variant akoiska6 da razbere6 ne6to pove4e za men mi pi6i na xas@dir.bg





Тема Re: Сериозната връзканови [re: Флopaнc]  
АвторStar poznat (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 19:02



Абе Флоранс, ти пък ме разсмя много. Ми ти много знаеш, бе човек. Знаеш как ти ще си вечно влюбена, знаеш, че тя пък няма да е и знаеш защо ще си отиде. Я не си блъскай главицата с божите работи ами си намери момичето и всичко ще стане според каквото вие двете си поискате. Аз междувременно може да ти хвърля един боб и ще ти кажа допълнително.



Тема Re: Шегувате се!!!нови [re: Флopaнc]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано04.01.07 16:38



...сериозните връзки с жени са до време???!!!

Отдавна не бях чувала такава Глупост!



Не знам какви са вашите познати, които ви дрънкат подобни нелепости, но ви съветвам да не им вярвате!
Както са ви отговорили вече, не е нужен муж за да имате деца...
В кой век живеете???

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Тема Re: Сериозната връзканови [re: Флopaнc]  
Авторorange (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 19:39



Прави са разбира се повечето пишеши тук - не определяй сериозноста на връзката от това с какъв пол е човека отсреща. Просто бъди себе си, бъди добронамерена, не вярвай сляпо и нещата ще се наредят стига да срещнеш точно когото трябва, защото това е ней-трудното, всъщност най- непредвидимото обстоятелство





Тема Re: Сериозната връзканови [re: in love]  
Авторas (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 22:03



Ej, kade gi namirate tesi seriosni vraski? Sasto i na men njama njakoj, kojto da mi obarka podredenia zivot... E, u nas nikoj njama da dojde da me nameri, a tam kadeto rabotja njama takiva jeni. I isobsto ne mi e jasno kade da gi tarsa.



Тема Re: Сериозната връзканови [re: as]  
Авторstar poznat (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 22:33



Тук си съвсем добре. Само я карай по-спокойната. Дай малко нежност в тона:)



Тема Re: Сериозната връзканови [re: Флopaнc]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано09.01.07 03:00



честно казано, от всички причнини за край на една (хомо)връзка, тази е най тъпата, която мога да се сетя!

Нещо като, "миличко, аз много те обичам, ама трябва да бягам да се възпроизвеждам, щото биологичният часовник цъка, нали, пък и не искам отрочетата да раснат в неблагонадеждно от обществена гледна точка семейство. Извинявай, отивам да търся оплодител. Не ме чакай!"
Баси и хората! Баси и ужаса!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.