Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Еротичнонови  
АвторLocket (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 00:59



Два и седемнайсет минути след полунощ. Приличаш на опушен опал. Когато спиш. Меки отблясъци, заобленост. Тъмни падини. Равно дишане. Пръсти, които се плъзгат по теб. Само с върховете си. Вдлъбнатината на слепоочията, косата, детският ти тил, крайчеца на устните, фината основа на врата, малките нажежени точки зад ушите, дългата Магистрала 666 на гръбнака. Обожавам това. Обожавам пръстите, дланите, лицето си по теб. Тялото си по теб. Теб, долепена по мен. Дългите плътни погалвания от раменете до колената ти. Потръпването. Когато се извиваш към мен, все така спиш. Спиш и когато целувките рисуват най-разкошната огърлица на шията ти, още един ред, и още един, и още един - перли или целувки, еднакво неуловими. Когато дишането ти се накъсва, все така спиш. Спиш и дишаш накъсано и когато гърдите ти изпълват дланта - топли тежки нарове, изливащи въздишки при най-лекото захапване. Дотогава има време - има време за всичко тази нощ. Има време за устните ми след дланите и в дланите върху гърдите ти, има време за несъзнаваното изохкване, има много време за раменете ти, имам цялото време на света да те рисувам с движения и докосвания. Цялото време на света да тръгна по бедрото, да се плъзна по другото, да усетя коляното и онази винаги скрита трапчинка от задната му страна. Да се върна по другото, нагоре по кръста и гръбнака, към началото. Има време да усетя ръцете си в косата ми, впиването на пръстите ти в тила ми, извивките ти в несъзнателните тръпки на желанието. Имаш всичкото време на света да ме притеглиш плътно, все така спяща и полубудна вече, в някакво друго пространство и измерение, имаш цялото време на света да ме целуваш като за първи път и като първия път, имам цялото време на света да те изпия до капка, имаш цялото време на света да ме погълнеш в себе си - мен, дланите, пръстите, устните, целувките, едно по едно и наведнъж, и отново, имаш достатъчно време да се събудиш….Когато се събудиш, цялата по мен и в мен, какво ще ми кажеш ?

Какво ще ми кажеш ?



Тема Re: Еротичнонови [re: Locket]  
Авторavosette (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 02:58



това е най - красивото нещо, което някога съм чела в живота си!...Нямам думи!



Тема Re: Еротичнонови [re: Locket]  
АвторFloreo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 06:59



a) Добро утро.
b) Kафе?
c) Да поспим още час?



Тема Re: Еротичнонови [re: Locket]  
Автор woow (nice)
Публикувано12.09.06 08:11



Ще ме простите за пародията


Еретично

След полунощ. Приличаш на опушен опал. Когато спиш. Не искам да те гледам повече. Меки отблясъци, заобленост. Противен овал. Тъмни падини. Равно дишане. Пръсти, които се плъзгат по теб. Само с върховете си. По шията ти.Вдлъбнатината на слепоочията, косата, детският ти тил, крайчеца на устните, грубата кожа, фината основа на врата, малките нажежени точки зад ушите, дългата Магистрала на гръбнака. Обожавам това. Обвивам пръсти около врата ти. Ще бъде внезапно. Обожавам пръстите, дланите, лицето си по теб. Когато стискам, ще стисна, силно, този път. Ще притисна после тялото си по теб. Теб, долепена по мен. Недишаща. Свърши. Дългите плътни погалвания от раменете до колената ти. Потръпването. Когато се извиваш към мен, последен гърч. Целувките рисуват най-разкошната огърлица на шията ти, още един ред, и още един, и още един - перли или целувки, еднакво неуловими, сълзите се разливат от болката - няма да ми липсваш. Гърдите ти изпълват дланта - топли тежки нарове, изливащи въздишки при най-лекото захапване. Дотогава има време - има време за всичко тази нощ. Има време за устните ми след дланите и в дланите върху гърдите ти, има време за несъзнаваното изохкване, ще простена, но не и ти, има много време за раменете ти, имам цялото време на света да те рисувам с движения и докосвания. Цялото време на света да тръгна по бедрото, да се плъзна по другото, да усетя коляното и онази винаги скрита трапчинка от задната му страна. Да се върна по другото, нагоре по кръста и гръбнака, към началото. Има време да усетя ръцете си в косата ти.

.........

как от един блудкав еротичен разказ може да се получи запиращо дъха текстче в крими стил





Тема Re: Еротичнонови [re: woow]  
Автор Locket (еротичен)
Публикувано12.09.06 09:10



Каква спираща дъха некрофилия, мадмоазел :)



Тема Re: Еротичнонови [re: Locket]  
Авторwoow (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 11:00



Не ме разсмивай, че ме боли черния дроб!

Уф!



Тема Re: Еротичнонови [re: Floreo]  
Автор Locket (еротичен)
Публикувано12.09.06 12:45



Кафе, благодаря :)



Тема Re: Еротичнонови [re: Floreo]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 12:52



1.доброутро
2.кафе
3.и след кафето да поспим още



Тема Re: Еротичнонови [re: Locket]  
Автор witch_hunter (slave)
Публикувано12.09.06 13:36



От малка исках да стана актриса. Като Роми Шнайдер. И не заради славата. По-скоро заради трагично-романтичното усещане,което тази професия остаявяше в детското ми съзнание. Гледала съм поне 10 пъти "Осъдени души" и съм страдала повече от героите на екрана. Тази Фани Хорн и цялата й драма.Аз не можех да остана равнодушна. Бялата стена пред мен ме поглъщаше,все едно беше някаква тайнствена черна дупка от далечна галактика.
Такива романтични утопии изплуват в съзнанието ми нощем...и си мисля за моя човек.

Свобода за българските медици в Либия!


Тема Re: Еротичнонови [re: witch_hunter]  
АвторTaиc (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 13:48



Ох, дъха ми спря!
Тази Фани Хорн!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.