Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 23.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обявинови [re: SVETl]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 14:54



Не, не съм омъжена и нямам деца. А ти?



Тема Re: Обявинови [re: mariq]  
Автор лyдaтa (непознат)
Публикувано22.12.06 21:57



Здравейте! Аз също се казвам Мария. Ако желаете, ми пишете на e-mail: maria_iskam.dir.bg. Ще се радвам, ако решите да го направите. Весело изкарване на Коледа и Нова Година!



Тема Re: Обявинови [re: mariq]  
Автор лyдaтa (непознат)
Публикувано22.12.06 22:35



По-добре ми пишете на e-mail catherine77@dir.bg.





Тема Re: Обявинови [re: Mapия]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано22.12.06 23:43



И аz така.

VINAGI SU6TESTVUVA NIAKOI,KOITO JELAE SUVSEM SU6TOTO,KOETO ISKA6 I TI!


Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
АвторDaria (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 10:00



Търся нея ...
Тя - Самоуверена, умна, красива, едновременно нежна и груба, непостоянна и провокативна ...
Аз - Объркана, притеснена и същевременно безумно любопитна...

Намери ме! Поведи ме на пътешествие, което няма да ми се иска да свърши ...

daria_b@abv.bg



Тема Re: Обявинови [re: Daria]  
Авторwalk (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 10:31



Здравейте всички,
не зная дали търся,но знам че искам да усетя онова чувство, което те кара да се чувстваш по-лека, по- добра,по-млада и всичко около теб да сияе с онази светлина, която искри от очите ти!
Това не е обява. просто споделям!
Не вярвам че чрез обяви можеш да намериш любовта!
Любовта без която неможем!



Тема do walkнови [re: walk]  
Авторalma (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 12:05



Zashto da ne mojem da otkriem lubovta chrez obiavi,mojem,stiga da iskame i viarvame.Triabva da viarvash i ne mi kazvai ,che prosto si pishesh ,ti tainichko se nadiavash ,che shte otkriesh tova ,koeto tarsish.Nali?





Тема Re: do walkнови [re: alma]  
Авторsvoboda (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 17:44



Vsi4ki se nadiavat, nadejdata e xuvabo ne6to, liubovta o6te pove4e i razbira se moje6 da ia sre6tne6 na nai-neveroiatni mesta. ako niakoi re6i da pi6e - svobodas@abv.bg



Тема Re: do walkнови [re: alma]  
АвторNeo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 08:50



лузъри с обяви. Понеже вярват в много неща, хората си правят пари, като им пускат говнян софтуер и готин дизайн на сайтове за запознанства и чат, и какво ли още не. Сайтовете за запознанства печелят на брой посещения. 2 пъти ми се е налагало да работя над подобен сорт програмни тъпни. И като откриеш нещо в тези сайтове, ще трябва да вярваш, че именно това е, което търсиш. Има и некомерсиални неща като linux, но те са друга опера. Thats how the Matrix works.





Тема Re: do walk [re: alma]  
Авторwalk (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 10:09



Да,имаме участник познал отговора на загадката!
За да си получите наградата,пишете на адрес mmm_63@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.