Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 18.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обявинови [re: Selavie]  
Автор tarse6talubov (непознат)
Публикувано11.11.06 15:55



4estit rojden den! vsi4ko nai-hubavo, mnogo zdrave, 6tastie i nai-ve4e lubov. 6te mi bade mnogo priqtno da se zapoznaem, no za sajalenie v momenta ne sam v Sofia. 6te se pribera utre ve4erta. Veselo izkarvane na rojdenia den! Ako iska6, moje6 da mi pi6e6 na e-mail: catherine77@dir.bg. Doskoro!



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Авторweird (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 18:45



Zdraveite ,ako ima njkoi ot Stara Zagora shte se radvam da mi pishe

weird_85@mail.bg



Тема Re: Обявинови [re: tarse6talubov]  
АвторFrida (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 23:41



ako iskash mi pishi na frida@abv.bg



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 16:59



zdravejte... na 25 sym (makar 4e naposledyk se zamislqm - a dali ne bqha 26, 27 ili 29, po4vam da byrkam ve4e, 6toto sym skarana maj s vremeto i godinite :)) )...
Rabotia, u4a magistratura... s drugi dumi, dnite mi sa pretypkani s ne6ta za pravene... i ponqtieto "svobodno vreme" e ne6to, za koeto sym 4uvala 4e go ima, no kato 4e li dosega ne sym se sblyskvala li4no s nego... :)) - kato mnogo ot vas, momi4eta, predpolagam... :).
Ot mnogo vreme sym sama (happily single mu se vika6e po edno vreme iz 4atovete), kato 4e li taka mi e naj-dobre, no... kato vsqko 4ove6ko sy6testvo ot vreme na vreme se prise6tam 4e i taia udobna i tyrpima samota si ima alternativa, i 4e taia alternativa ot vreme na vreme mnogo mi lipsva...
Ne tyrsia vryzka, za6toto ne moga da predloja koj znae kolko vreme, vnimanie.... no vse se nadiavam, 4e ne sym edinstvenata pretovarena rabote6ta jena, koiato ponqkoga se nujdae ot... ot toplinka, ot laska, ot kadifeniia dopir na jenska koja i nesravnimoto j uhanie... prosto - ot mig nejnost ili strastna buria... ej taka, mejdu ejednevnite griji i vihru6ki... i po nqkoia zaka4ka online, dokato sme ulisani v 4udesa ot hrabrost na rabotnoto mqsto, u4ebnoto mqsto ili kjoeto i da e drugo derzanie, ptvlqklo ni ot normalniia, 4oveshkiia jivot....
Ako i Ti si ot Sofia, ako i Ti si na sy6tiia hal ;)... drasni nqkoj red - ICQ 208922360 ili email morgana_pendragon@abv.bg....
Celuvki i usmivki na vsi4ki rabote6ti jeni... i na vsi4ki ostanali :)).



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 17:10



Popravka - ICQ 218922360...





Тема Re: Обявинови [re: Morgana]  
Автор murrrcho (непознат )
Публикувано10.12.06 20:53



Tyrsya si kompania,emocii..strast...vruzka i az sega ne moga da predloja

,no ina4e sum dobro su6testvo:)Taka 4e ako ima dama ot Sofia,koyato jelae su6toto kato men da mi pi6e tuk!i az 6te namerya na4in da si ya otkriya



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Автор ilein (непознат)
Публикувано16.12.06 14:54



Искам да се запозная с жена ,която има нужда от любов.Интелигентна , с добра визия и широк мироглед.Аз съм на 32 години,живея в град близо до Пловдив.Желая ,като за начало да общуваме чрез интернет .



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
АвторИckaм (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 20:11



Търся сериозна връзка с жена от София. Да е от 30 до 40 години. Ако някой желае да ми пише, може да го направи тук. E-mail ще дам по-нататък. Самата аэ съм сериозна и затова търся такава връзка. Търся жена, която е напълно осъзната за себе си и знае какво иска. Аз не съм висока(160см.), нито съм слаба(65кг.), но за това пък имам страхотно чувство за хумор, имам приятна външност и обичам да се забавлявам. Май че прекалих и затова засега се оттеглям. Чакам Ви!



Тема Re: Обявинови [re: Иckaм]  
Авторmariq (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 14:15



Здравейте. Аз също търся сериозна връзка с жена от София, но само от София, че ми писна от хора от други градове. Аз съм на 37г. и скоро приключих с една връзка, която продължи повече от необходимото.Напълно осъзната съм и знам какво искам. За чуство за хумор незнам, но умея да се забавлявам. Как да осъществим контакт. Е-мейла ли да си оставя или какво?



Тема Re: Обяви [re: mariq]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано19.12.06 14:21



37 години е добре,лубимата ми въzраст

Омъжена ли си,имаШ ли дете/деца?

VINAGI SU6TESTVUVA NIAKOI,KOITO JELAE SUVSEM SU6TOTO,KOETO ISKA6 I TI!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.