Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 23.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обявинови [re: advancedq]  
Автор mall4o (непознат )
Публикувано02.11.09 23:43



Zdraveite mili dami, samo na 18 godini sam a ve4e sam razo4arovana ot jenite.Ako nqkoi iska da pogovori s men neka mi pi6e na : muci18@abv.bg



Тема Re: Обявинови [re: kris_747]  
Автор kukuviza (минаващ)
Публикувано11.11.09 08:17



Кога ще пием кафе?





Тема Re: Обявинови [re: kukuviza]  
Автор Karido (непознат)
Публикувано28.11.09 17:50



Здравейте! Ще се радвам да се запозная с някоя готина мацка, с която ще можем да се сприятелим и да си паснем като хора. Самотна съм и ми липсва истинско човешко общуване с хора с моята сексуална ориентация. А за нещо повече - това си е Божа работа. Аз съм готина, свежа и с чувство за хумор. Ако някоя от вас иска да разбере повече за мен, нека ми пише на karido1975@abv.bg

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Karido на 28.11.09 17:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от Karido на 28.11.09 18:13.



Тема Re: Обявинови [re: mall4o]  
Автор Karido (непознат)
Публикувано28.11.09 18:11



Здравейте! Ще се радвам да се запозная с някоя готина мацка, с която ще можем да се сприятелим и да си паснем като хора. Самотна съм и ми липсва истинско човешко общуване с хора с моята сексуална ориентация. А за нещо повече - това си е Божа работа. Аз съм готина, свежа и с чувство за хумор. Ако някоя от вас иска да разбере повече за мен, нека ми пише на karido1975@abv.bg

Редактирано от Karido на 28.11.09 18:12.



Тема Tursq momi4e za priqtelstvo i o6te ne6toнови [re: Karido]  
Автор versus1989 (непознат )
Публикувано18.01.10 12:40



Az sum momi4e na 20 godini. Biseksualna sum, imam si priqtel.Tursq momi4eta do 23 g. , koito su6to si padat po jeni.Imam nujda da si govorq s nqkoi na tazi tema.Predlagam priqtelstvo , a za po-natatuk nikoi neznae :) email-a mi e versus_1989@abv.bg. O4akvam vi



Тема Re: Обявинови [re: fireball]  
Автор Snow bunny (small and sweet)
Публикувано22.07.10 03:31



Търся някой от окрак Варна от 16 до 50г. възраст,който да му се живее,расхожда,мърда,диша или дори приказва. Търся просто някой дори да ми пише,че умрях от скука тея дни от както съм се прибрала във Варна. Едни били на работа,други имали поправки,трети ги мъчи мързела,други гледат дежца мъжа не ги пускал,а другите са просто мъже...
За себе си говоря на всякаква тема,пия всичко,пея доста но за малко,слушам всякаква музика,обичам животни,обожавам зайци,чела съм малко книжки,знам няколко стихотворения,знам няколко приказки,няколко вица,малко басни. Гледала съм доста филми но не им помня заглавията.
Хобито ми е да се опитвам да си загубя времето с длупости,винаги съм успявала!
Покани се приемат и за плаж стига да не е на Райна си ма*** така де... Беден студентин недоверчив и може би малко беден до където може да се стигне с карта е добре.


Ако някой ми иска скайпа да си го поиска ама от мойта поща,че имам 500 абоната и съм малко мнителна.
mail: romilon@abv.bg



Тема Re: Обявинови [re: Snow bunny]  
Автор fingertip ()
Публикувано22.07.10 14:30



Ти си Руска,нали?





Тема Re: Обявинови [re: fingertip]  
Автор Snow bunny (small and sweet)
Публикувано22.07.10 14:46



Дам същата.



Тема Търся си квартира и съквартирантканови [re: Snow bunny]  
Автор viximilliano (новак)
Публикувано25.08.10 23:07



Здравейте,

търся си квартира, тъй като ми се налага да се преместя от Западен Парк след около един месец. Предпочитам да е в центъра или "широк център" . Ако някой си търси квартирант или планира да се мести да ми се обади плиийс :).

На 30 съм, кротка и добра :П

тел: 0896 22 15 86

Вики



Тема Re: Обяви [re: fireball]  
Автор velislav_a (непознат )
Публикувано07.12.10 22:43



imah svoqta celuvka i sega nespiram d amislq za neq....celuvka s jena...tok me polazi.gotova sam da opitam pak




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.